reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Hej.Rzeczywiście dzieje się na tamtym wątku oj dzieje...:-):-)
IWCIK28 fajnie że tak z siostrą możesz sobie popisać.Ja mam dwie siostry,jedna starsza o 3 lata jest mężatką mieszka niedaleko mojego rodzinnego domu.A co do maleństwa,zanim się obejrzysz a będziesz je tulić,pamietam jak ja nie mogłam się doczekać liczyłam normalnie dni a teraz córeczka ma już 3 latka,zleciało jak z bicza trzasnął.Najgożej jest znieść ciążę zwłaszcza jak coś dolega,odnośnie tych bóli o które pytałas to niechciałabym straszyć ale na palcach mogę policzyć dni kiedy mnie nic nie bolało:crazy::crazy: Lekarka powiedziała że to z racji wieku:szok::szok: a przecież aż tak stara nie byłam bo miałam 30:angry:
A Ty ile masz lat? Na pewno nie tyle co ja bo młodziutko wyglądasz:tak::tak::-D
 
reklama
Hej anek

HE HE dzieki za komplement ale jachybatylko młodo wygladam bo w lipcu stuknie mi 29 wiec chyba duzej róznicy wieku nie ma miedzy nami a mój mąż ma 33 teraz 20 marca:-):-):-)jest miedzy nami 4 lata róznicy:-):-):-)

A z siostra lubie pisac tym bardziej ze zadko sie widujemy ale za to wiem na bierząc co sie u nich dzieje takze sa jakies tego plusy pisania na BB:-D:-D:-D

Wstałam wsumie dopiero po 9 i jakos obudzic sie nie moge mąż powinien juz dawno z pracy wrócic a go nie ma i nie ma chyba bedzie trzeba zadzwonic i zapytac sie gdzie on sie buja:-D:-D:-D
My z Maksiem juz po sniadanku wiec pasuje sie ubrac bo nawet tego nam sie dzisiaj nie chce i chodzimy wpizamkach:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
 
czesc mamuski!!
widze że tylko my w 3 piszemy.nie mam pojecia co sie dzieje z tymi mamami z rzeszowa i okolic?
chyba nie chca z nami pisac?
iwicik28-zaglądne na pewno na tamten wontek.
a mój mąż też ma urodziny w marcu ale 11 i kączy 35 lat(stary dziadziu już z niego-ha ha)
anek m-wygladasz super,syne i córcia sa sliczni.

pozdrawiam!!
 
No faktycznie jest nas trzy moze ktos jeszcze se obudzi i bedzie pisac ale na watku mamy siedzace w domu to napewno bedziesz miala co czytac i nadrabiac ja czasami za dziewczynami tam nie nadąrzam, ale tu tez bedepisac to taka nasza mała odskocznia od wszystkich heeee
 
Witajcie mamki!Ja w prawdzie z dalszych okolic,tzn. mieszkam między Nowym Sączem a Krynicą.Przygarniecie mnie,szukam kogoś do poklikania,bo mi trochę samotnie.Mieszkam tu od sierpnia i nie znam tutaj nikogo,Siedzę w domu i zajmuję się dzieciaczkami.
pozdrawiam ciepło
 
Witajcie mamki!Ja w prawdzie z dalszych okolic,tzn. mieszkam między Nowym Sączem a Krynicą.Przygarniecie mnie,szukam kogoś do poklikania,bo mi trochę samotnie.Mieszkam tu od sierpnia i nie znam tutaj nikogo,Siedzę w domu i zajmuję się dzieciaczkami.
pozdrawiam ciepło
Witamy,witamy:tak::tak::-):-) i zapraszamy do wspólnych pogaduch.To Ty w pieknych okolicach mieszkasz,widoki pewnie prześliczne:happy::happy::happy:
 
ANEK Moj widoki to są,do Krynicy rzut beretem,tylko brakuje kogoś do pogadania.W prawdzie jest mąż ale nie za bardzo do babskich pogaduch.W tym samym domu lecz oddzielnie mieszka teściowa,niestety nie mamy za dobrych kontaktów.Ona ma swoje zdanie na temat dzieci a ja swoje i tego się trzymam.
pozdrawiam wszystkich i udanej niedzieli życzę
 
Witajcie mamki!Ja w prawdzie z dalszych okolic,tzn. mieszkam między Nowym Sączem a Krynicą.Przygarniecie mnie,szukam kogoś do poklikania,bo mi trochę samotnie.Mieszkam tu od sierpnia i nie znam tutaj nikogo,Siedzę w domu i zajmuję się dzieciaczkami.
pozdrawiam ciepło

WITAMY SERDECZNIE MY TEZ SzUKAMY KOGOS DO klikania bo nam smutno w tójke to juz bedzie nas cztery........

No faktycznie w pieknych pokolicach mieszkasz mój mąż pracuje w firmie która miesci sie w nowym saczu i byłam tam kilka razy:)

To ty tak jak ja tez mieszkam z tesciowa i bardzo czesto mamy róznice zdan wiec zadko z nia rozmawiam wole sie nie odzywac tzn teraz juz tak nie jest bo od roku tesciowa jest po wylewie i odebralo jej mowe wiec teraz jest spokój:) ale prawie 8 lat sie z nia kłuciłam o wszystko:)wiec rozumie cie

Mozesz nam wkleic jakies fotki zeby zapoznac sie blizej :)

Anek widze ze zadomowilas sie na watku mamuski siedzace w domach , jest tam o czym pisac co???????????????????
 
Witam.Ja tez wiem co to jest mieszkać z teściami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niby mamy osobne mieszkania ale na tym samym podwórku i oczywiście przesrane jest.W sumie to tesciowa spoko tylko teść okropny nawet to malo powiedziane raczej wredny:no: Ale ja i tak sie nie daje swoje zdanie mam i juz.
IWCIK a no zadomowiłam się...tylko ja tam wszystkich nie znam tak do konca i muszę uwazac co by jakiegos głupstwa nie napisać:sorry2::sorry2:
 
reklama
czesc amuski w niedzielne popołudnie!
agniechak-serdecznie witamy!:-)im nas wiecej tym lepiej.
ja tak jak pozostałe dziewczyny mieszkam z tesciami,i nie jest mi z tym fajnie:-(cale szczescie ze moj tesc jest super gosc bo tesciowa to szkoda gadac co to za babsztyl:baffled:.
iwicik28-ja też sie zalogowałam na stronie mamy bedące w domu z dziecmi.
powiem ci że tam to sie naprawde dzieje:szok::-)mamy tam sa swietne!!

a tak po za tym to mam dzis do dupy niedziele.....!!!!!!!!!!!!:-(
nie dosc że musze w domu siedziec bo dzieciaki maja katar(zawsze w niedziele jedziemy do mojej mamy)to na dodatek pokłuciłam sie z moim meżem.
ale on mnie dzisiaj denerwóje:wściekła/y:.

pozdrawiam!!
 
Do góry