reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Sto lat dla KAI i Michałka duża buzia ,i dużo zdrówka

Wnika gratulację , zyczę cudownych 9 m-cy

co do Ksawcia to on chodzi za autkiem aż buiega za nim chodzi przy wszystkim ścianie meblach i wystarczy mu dać tylko palec i chwyta się go i idzie sam ale ten palec musi być , wczoraj jedynie przeszedł z dwa metry bo chciał sie dostać do m pod prysznic i chyba nie wiedział , że sam idzie , zauważyłam , że jak zaczynam bić mu brawo on uświadamia sobie co robi i siada wtedy na pupie , muszę brawo bić już po fakcie .

Dziś malcowi dałam poraz pierwszy danonka zobaczymy co będzie .

co do cycusia to chyba za szybko nie odejdziemy od tego bo ja to lubię i on też nie ma strony , której by to przeszkadzało .

Kamell co do ciuchów po chłopakach zostawiłam wszystkie te dobre oczywiście .ja na dzień dzisiejszy planuję trzecie , tak mi się marzy dziewczynka , ale co z tego wyjdzie czas pokaże , nie znacie sposobu na dziewczynke ? muszę kończyć maleństwo się obudziło
 
reklama
hej dziewczyny!

buziaki dla solenizantow! rosnijcie zdrowo!
dziewczyny, ja mam pytanie "nie z tej beczki":-)- napiszcie mi, prosze, co jest dobre na hemoroidy? z gory dzieki!
a tak u nas wszystko ok, weekend minal cieplutko, przewaznie na powietrzu. trzeba korzystac z pogody, poki nam dopisuje. buziaki! i plissss- poradzcie cos na te hemoroidy:-)
 
Spóźnione ale bardzooo szczere życzonka dla naszych małych jubilatów!!!!

Kamelle wiem co to znaczy hemoroidy bo walczyłam z nimi w ciązy!! Mi pomogła maśc posterisan i kupowałam w aptece takie globulki z propolisem . PO tygodniu miałam juz spokój.
 
STO LAT< STO LAT DLA LUSINKA!!!DUUUUZA DUUUUZA BUZKA, SPELNIENIA MARZEN I PRZEDE WSZYSTKIM DUZO ZDROWKA!!!

-zdarzylam dzisiaj jako pierwsza:)))MATI tez sie przylacza do zyczen - luka co pisze:)))
 
Wszystkiego najlepszego dla Luizy (Isabell), Gabrysi (Małej) i Filipka (Almeri).

25.gif
 
Ostatnia edycja:
jaacie! to ja tu pędzę składać zyczenia (sprawdzam notatki) i co?! aż trzecia??! ;-)
100 LAT, ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI!!!! DLA LUIZY, GABRYSI I FILIPKA!!!:-)
 
bardzo dziekujemy!!! i najlepsze zyczenia dla Filipka i Gabrysi:)

u nas siwetowanie na razie niezbyt sie udaje. Luska wyje od rana. Chyba zab idzie, ale nigdy az tak nie prezywała.. Ani jeśc, ani pic, ani spac:( miałam robić torta, a wciąż w piżamie chodze:(
 
reklama
Witajcie Mamuśki. Hmm, nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie:-) - dłuuuugo mnie z Wami nie było. Nawet nie nadrobiłam wpisów, bo jest ich już dużo za dużo. Chciałam złożyć życzenia wszystkim, ale to wszystkim malutkim solenizantom (tym zaległym i obecnym) - STO LAT i przesyłam wieeelki, ogromniasty buziak od wirtualnej cioci.
Taka jestem ciekawa, czymoże jakieś kolejne z mamusie ponownie są w ciąży, jeżeli możecie dajcie w skrócie znać, będę wdzięczna.
Na chwilę obecną nie mam wolnej nawet minutki żeby posiedzieć, poczytać oraz poklikać na forum. Praca, goni obowiązki domowe, poza tym postanowiłam podszlifować język angielski i uczęszczam na kurs, plus dwa kursy doszkalające moje kfalifikacje zawodowe. Co dwa tygodnie mam testy, więc już wiecie dlaczego mnie nie ma na BB. Tęsknię za Wami i obiecuje pojawiać się kiedy tylko znajdę wolną chwilkę.
 
Do góry