reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Uff czyli nie zostałam wykluczona z kręgu wtajemniczonych marcówek-dziękuję;-)
nikamo-pisałam pod tym nickiem co tu.

Widzę że czas chorób naszych szkrabów trwa-u nas do 9miesiąca nie wiedzieliśmy co to choroba,od 9miesiąca mamy co miesiąc nawracajęce zapalenie ucha u małej:-( ostatnio wylądowaliśmy w środku nocy w szpitalu,bo mała tak płakała z bólu,zatrzymali nas 2dni,podawali antybiotyk a i tak nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego cięgle jest problem z uchem,skoro poprzednie infekcje są wyleczone:-( Antybiotyku zostało nam jeszcze na 2dni,teraz wszystko jest już ok ,ale aż się boję czy znowu za jakiś czas infekcja nie wróci.Może któraś z Was miała podobny problem?co może być przyczyną?mała nie siedzi w przeciągach,ubieramy czapeczkę,uszka zawsze przykryte a i tak problemy nawracają...
 
Mała brzuchatko dziękuje staram sie zawsze jakieś fajne wyszukać :)
Goście juz poszli więc jest chwila oddechu. Impreza bardzo udana a solenizant właśnie sie kąpie. Mamy dzieciaczków które juz miały roczek co wybrały wasze pociechy? Mój tak jak myślałam różaniec :) A później kieliszek, pieniądze i książkę już z przymusu bo resztę zabrałam.

Demolka mój nigdy nie miał zapalenia ucha. To się chyba od gorączki zaczyna?
 
sto lat wszystkim solenizantom:) duzo zdrowka i prezentow:)
wlasnie co dokladnie Carolaine wystawialas do wybrania Leosiowi? bo ja wiem o kasie, ksiazce, kieliszku, rozancu i co tam jeszcze bedzie? jakis narzedz czy cos? fajnie ze udana impreza:)
 
Mnsmile ja dałam te 4 rzeczy które wymieniłaś. Nie wiem czy coś jeszcze ale dla Leonka to wystarczyło :) Świętoszek to on już jest. Bardzo grzeczny i spokojny z niego chłopiec.
Jak go posadziliśmy i miał wybierać to najpierw spojrzał na mamę i tate jakby pytał czy może a później delikatnie rękę wyciągał. Jak wyciągnął do kieliszka i mąż powiedział nie wolno to od razu odsunął. Ale za chwilę i tak o wziął. Tyle że tak jak mówiłam najpierw różaniec. On uwielbia wszystkie wstążki, koraliki więc wybór był tylko ten jedyny :)
 
Carolaine-Zapalenie ucha można bardzo łatwo pomylić z ...ząbkowaniem,dziecko jest również marudne ma podwyższoną temperaturę
nie zawsze pociera uszko,co pomogło by odkryć problem
Jednak prawdziwe piekło zaczyna się wieczorem/nocą gdyż ból ucha nasila się w pozycji leżącej-płacz dziecka jest wtedy straszny:-(
moja mała spała wtedy tylko na rękach bo wtedy główkę miała wyżej i tak ją nie bolało,za pierwszym razem nie miałam pojęcia co jej jest i tak spałyśmy na siedząco całą noc,a rano do lekarza
Za drugim razem odrazu na szpital...
Jedynym sensownym jak do tej pory wytłumaczeniem dlaczego tak często mała to łapie, jest to że ząbkuje i organizm jest osłabiony ,a ona należy do grupy tych dzieci które łapią zapalenie ucha często-marne to pocieszenie:-(
 
ja slyszalam ze na zapalenie ucha najczesciej choruja chlopcy,ze najczesciej wystepuje po katarze.infekcji gardla..szymem mial zapalenie uszu o czym dowiedzialam sie u lekarki bo nie mial zadnych 'objawow' a poszlam tak po prostu na sprawdzenie przed cala odprawa do tatusia he ;/, dokladnie tydzien przed naszym wylotem do Irlandi polnocnej makabra ..ale 5 dni i byl zdrow ,mial wtedy roczek,nic nie cierpial i na tym sie skonczylo

Demolka zapewne mala z tego wyrosnie jak sie wszystko w uchu uksztaltuje i to zabkowanie przestanie dokuczac eh

STO LAT STO LAT DLA WSZYSTKICH JUBILATOW, eh ciotka sie spoznila wrr
 
reklama
spoznione ale z głębi serca, najlepsze życzenia dla naszych solenizantów: Lilianki, Leosia, Ksawierka i Filipka! duzo radości i samych wspaniałych dni!!

demolka witaj!

mała brzuchatka dzieki za pamiec! lusia juz lepiej, prawie wyzdrowiała, ja za to wczoraj mialam rewolucje żołądkowe, jak to mówia jak nie urok to sraczka;) dzis czujemy sie super i wybieramy sie wreszcie na spacer.

u mnie dołek ale jakoś sie trzymam.

nie wiedziałam nic o tych rzeczach co daje sie maluszkom na roczek, pierwsze słyszę ale fajnie brzmi, perzybliżcie o co chodzi?
 
Do góry