reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

spóźnione ale serdeczne gratulacje dla Davidka i Amelki. Mamusie a co pociechy dostały w prezencie, może inne skorzystają na pomysłach.
Następne w kolejce to chyba Xenia i Matyldzia???

Mam pytanie czy Wasze maluszki chodzą w bucikacha jeżeli tak to na jakie się zdecydowaliście. My zakupiliśmy wczoraj w Deichmanie z Elefanta, ceny niezłe ale podobno na pierwsze buciki są jednymi z najlepszych. Lila drepcze wokół kanapy lub ławy w bucikach, stoi bardzo stabilnie a wczoraj przeszła sama dwa kroczki, no może jeden.
 
reklama
hehe nikamo no wlasnie hit nad hitami:) ja sama lubie tą bajke:)

a buty.. w domu oczywiscie lusia tez chodzi w skarpetkach ale jak chodzimy na playgroup to musi miec jakies bo zimna podłoga, no i po prostu w spacerówce tez ma buty bo chyba jej cieplej w stópki
 
my w domy tez chodzimy w skarpetach, mam kapciuszki rozm 18 ale jeszcze za duze... a Mala jeszcze nie chodzi, jedynie przy sofie, czy szafkach troche, wiec mysle ze wystarczy.
Dziewczyny zgodze sie z Waybaloo. Lenka uwielbiała tą baje:) Uwielbiała bo mamy cyfrowy polsat i zabrali nam ceebeebies:( i teraz juz baj nie oglada. Jeszcze teletubisie lubila. Ogolnie fajne baje lecialy..,. A teraz kiszka..:(
 
Nikamo my tez chcielismy, niestety pare dni wczesniej podpisalismy nowa umowe, pozniej sie okazalo ze zabiora nam ten kanal. I bylo po ptakach niestety:(
 
o moj boze dziewczyny dziekujemy Wam bardzo za zyczenia ale musze sie przyznac ze nie zorientowalam sie sama, dopiero jak mnsmile napisala hehe;) no to mam jeszcze miesiac na zaplanowanie urodzinek:)
 
reklama
Tina my nakładamy buciki jak gdzieś wychodzimy czy jedziemy bo nasz maluch lubi sobie podreptać wokoło wózka czy poskakać na ławce w parku ;) kupiliśmy takie
Google Tłumacz
dobrze się zginają i trzymają nóżkę W domu nie nakładamy nic Kaja śmiga w skarpetkach z abs-ami
Kajka nie chce oglądać bajek czasem kuknie na teletubisie ale jak dla niej usiedzieć 5min w jednym miejscu-niemożliwe :)
 
Do góry