reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
ale tu ostatnio cisza co :)

u nas już jakiś czas temu wyskoczył 8 ząbek :) jasiu wygląda z taką ilością ząbków jakby miał już pełne uzębienie, taki doroślejszy się wydaje hehe :)
 
Hej. Nie było mnie baaaaaaardzo długo na forum, ale miałam (i nadal mam) mnóstwo problemów. Brakuje mi przez to czasu nawet na to żeby tu zaglądnąć. Ubolewam nad tym strasznie bo zawsze czytam tu o fajnych rzeczach związanych z dzieciaczkami i czuję że nie jestem sama z "problemami" rodzicielstwa. Teraz wyczytałam np. że Wasze pociechy krzyczą i płaczą jak im czegoś zabraniacie, a ja się martwiłam że tylko mój łobuz jest taki rozdarty :-) Wrzeszczy aż całe osiedle go słyszy jak coś jest nie po jego myśli. Czasem się zastanawiam czy któryś z sąsiadów nie doniesie do opieki społecznej że dziecko maltretuję :-D
Dziewczyny już niedługo będzie pierwszy roczek na forum (o ile się orientuję to chyba Amela ważki tak? Czy jest któryś smyk starszy?) ale ten czas leci!!!
 
Witam po dłuugiej przerwie :)))
Mój urwis też pokazuje humorki, to chyba taki wiek. Bardzo donośnie pokazuje jeśli coś nie idzie po jego myśli :)
U nas też tylko dwa ząbki i od siódmego miesiąca cisza. W czwartek mieliśmy kolejny zabieg na przepuklinę. Tym razem niestety pojawiła się po obu stronach brzuszka. Piotruś chyba ma słabe powłoki brzuszne :( Dziś już czuje się dobrze ale oczywiście przeżyliśmy całą sytuację. Mam nadzieję ze to już ostatni raz ...
Mam pytanie może macie jakiś fajny pomysł na prezent walentynkowy? szperam po internecie ale nie mam pomysłu....
 
wow 8 ząbków my jak na razie mamy 6. A co do wrzasków i humorków to mój mały wyjec dolacza do klubu. jesli chodzi o walentynki to jeszcze o tym nie mysle. jakoś nie przepadam za tym świętem.

musze sie pochwalic że ostatnio pierwsze buciki kupiklam babelkowi. Do tej pory nie miał heheh. jak pierwszy raz miał je na nóżkach to dreptał tak pokracznie że myslałam że niegdy do nich sie nie przyzwyczai, ale po 10 min śmigał że hoho

znajoma-nieznajoma, trzymam kciuki żeby wszystkie problemy sie rozwiązały

marrta, duzo zdrówka dla smyka!!!!!! biedactwo malutkie.
 
u nas też już wszystkie 8 ząbków bo od razu 6 na raz wyrosło. Dziś do Lilianka przychodzi 5 letnia koleżanka !!! znajoma mi podrzuca bo mają termin u notariusza w banku a dziecka nie mają z kim zostawić.

Dziewczyny, czy prowadzacie maluszki za rączki ... bo my prowadzalismy Liliankę czasami np. jak szliśmy z kuchni do pokoju i dostaliśmy kategoryczny zakaz tego typu od pediatry. Zaczęło się w niedzielę, mój M. zauważył, że Lila jak sie ją prowadzi to po dwóch, trzech kroczkach zaczyna pociągać prawą nóżkę i stawia ją mocno odchyloną paluszkami na zewnątrz. Jak chodziła sobie sama wokół ławy i kanapy to nic takiego się nie działo. W poniedziałek tak samo ale nie płakała, wyglądało na to, że nic ją nie boli. Na wszelki wypadek pojechaliśmy do przychodni. Pan doktor młodą wymacał, ponaciskał, porobili rowerki i nic, żednego płaczu, nawet skrzywienia. Możliwe, że ma zakleszczony jakiś mięsień. Dostaliśmy czopki 3 dni po 3 razy dziennie a jak się nie poprawi to za tydzień na USG bioderek.
 
reklama
Dzięki Koja za dobre słowo.
Akurat te problemy które mnie dotknęły są nie do rozwiązania. Muszę się po prostu nauczyć z tym żyć a na to potrzeba czasu. Bardzo dużo czasu.

A z takich fajniejszych rzeczy to powiem Wam że wybieram się z moim młodzieńcem na basen. Jeszcze do tej pory nie byliśmy i jestem bardzo podekscytowana tym że młody będzie miał taką atrakcję. I zastanawiam się jak zareaguje. Jeśli chodzi o kąpiel w wannie to uwielbia się pluskać, ale nie wiem jak to będzie jak zobaczy taki wielki basen.
A może mamusie które zabierały już dzieciaczki na basen mogłyby udzielić mi jakichś rad? Np. ile ręczników brałyście dla dzieci, kiedy karmiłyście bąble (krótko przed wyjściem na basen?), jakie pieluszki do pływania polecacie, jakie zabawy w wodzie?
Za wszystkie sugestie będę wdzięczna.
 
Do góry