reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

gosia-u nas tez nigdy nie bylo przerw dluzszych niz 6h.wczoraj ogladalam moj plan karmienia,ktory prowadzilam od poczatku.i srednio 6-9 razy dziennie karmilam piersia.a mimo to mialam @ i to regularny.dziwak ze mnie jakis...

hej hej lawina,kurujcie sie.

ok teraz juz leeeeccce papapa
 
reklama
saskinaa tam od razu dziwak.różne są organizmy i tyle.mnie położna podczas porodu powiedziała,że jakby na własne oczy nie widziała mojego ktg i sama nie sprawdzała mi na początku rozwarcia i po wyrąbistym ktg to nie uwierzyłaby że rodzę.także różnie to bywa. :)
 
Sagapo niezła ta twoja szefowa, bardzo dobrze jej odpowiedziałaś :-D
Lawina pewnie to złudzenie, że miarka w 2 jest większa niż w 1, pocieszyłaś mnie, że mają taką samą pojemność:tak: bo chwilę byłam przerażona
Saskiana normalnie ci zazdroszczę takiego sprawnego rozszeżania dietki Kasjanka, zawsze marzyło mi się gotowanie dla swojego szkraba a tu klops
Wazka no to przytrzymałaś nas w napięciu:-D Igorek musi poczekać , mamusia musi w końcu rozwinąć skrzydła;-)
Nikamo Kaja też nie lubi smakowych kaszek, kupuję jej kleik albo jakąś inną bezsmakową i dodaję owoce ze słoiczka
Mama maluszka kupuję jedzonko z różnych firm, u nas najważniejsze aby nie było w składzie produktów mlecznych ani glutenu a to wcale nie takie łatwe:-( z cukrem nie ma problemu, Kaja po nutramigenie nie chce nic słodkiego o wypiciu soku nie ma mowy, nawet najbardziej rozcieńczonego,długo mi zajęło przekonanie jej do sinlacu czy owoców, je ale bez specjalnego entuzjazmu
Koja nam lekarz zalecił podawanie 2.5ml paracetamolu 2 razy dziennie i jest ok, wcześniej mała nie spała spokojnie, budziła się z płaczem, cały dzień strasznie marudziła ale juz jest ok
Gosia szczęściara z ciebie @ po porodzie to nic przyjemnego...

U nas nocka ok Myszka obudziła się raz o 2 na mleko pewnie dlatego, że mało zjadła w dzień Chyba bardziej przeżywamy do niej tą przeprowadzkę:-D
 
Lawina zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowka. Mam nadzieje ze Kubus dzielnie znosi chorobsko :)
Co do spokoju - ja z natury jestem spokojna osoba ale oczywiscie do czasu. Moj M to choleryk raczej wiec sie dobralismy :p

No a ja podalam to mleczko smaczny sen i Arturek spal prawie o 2h dluzej :) obudzil sie o 7:40 :)
Jak po pewnym czasie to bedzie za malo to zamienie mu kaszke ryzowa na kukurydziana bo jest bardziej syta :) ale to jeszcze mysle ze mamy czas

Wazka strasznie podoba mi sie imie Igor :) Mam nadzieje ze nie bedziesz miala zalu jak zgapie dla swojego drugiego dziecka? :D

Aha a co do tych kaszek to ja akurat kupuje Bobovite ale nie dlatego ze MM mam Bebiko tylko ze jest najwiekszy wybor smakowy wsrod kaszek ktore nie sa na MM

Niedlugo jade do mojego ojca do firmy :/ musze sprawy papierkowe zalatwic a tak nie chce sie z nim spotkac :( pewnie znowu sie przez niego porycze - standard (zeby to zle ie zabrzmialo to dla sprostowania - moj ojciec jest gorszy od tesciowej), a potem do tesciow bo ojciec eMa ma dzisiaj urodziny. Jeszcze prezent trzeba kupic a nie mam pomyslu (co nie jest nowoscia)
 
Ostatnia edycja:
Znowu mam tyły bo 2 dni na neta nie wchodziłam. Jeszcze mam w domu trochę kartonów a meble do kuchni przyjdą dopiero w następną środę.
Ale w sobotę był właściciel i powiedział, że dostaniemy wszystkie nowe drzwi, już się rozglądał w sklepie. Najprawdopodobniej białe.

Chciałam się pochwalić jaka nasza Lila to aktorka. Gdziekolwiek byśmy z nią nie poszli to takie kochane dziecko, wszyscy się nią zachwycają - jaka grzeczniutka. W sobotę byliśmy u kolegi mojego M. na urodzinach. Siedzielismy przy stole na ogrodzie a Lilianka obok w wózeczku przez 1,5 godziny wszystkich ślicznie obserwowała i uśmiechała się naokoło. Potem zjadała deserek, pogrilowała z chłopakami w nosidełku na piersich mojego M. następnie mleczko w spała grzecznie w wózeczku do 21.30.
Normalnie nie ten dzieciak.
No w zębuś praktycznie już na wierzchu lewa dolna jedyneczka.

Pisałyście wcześniej o krzesełkach do karmienia, niestety my mamy to ciężkie drewniane, które później się rozkłada na stolik i krzesełko. Dostaliśmy od teściowej, drugie takie same mamy na działce, poprzednia właścicielka zostawiła Liliance, tak samo jak rowerek trójkowłowy i piaskownicę z zabawkami.
 
a my jeszcze nie mamy takiego krzeselka
Arturek je poki co w lezaczku tylko ze na czas jedzenia moza go zlozyc w taki fotelik ale niedlugo bedzie trzeba o tym pomyslec zwlaszcza jak juz sam bedzie chcial cos zjesc ;p
 
Hej:-)
No z @ to pewnie genetyka, np. ja w ogóle późno dostałam @ i zawsze miałam duże przerwy-powyżej 30 dni i często rzadziej...zawsze myślałam że będzie problem z ciążą ale jakoś poszło bez problemu:-)
Lawina kurujcie się:-) Chyba wszystkie musimy przez to przejśc po kolei. Odnośnie pytania to był mąż. :tak: Konflikt z teściami rozwalił wszystko no i wtedy jak to często bywa znalazła się pocieszycielka, która wyczuła idealny moment.:-)
Faktycznie Savanna twarda sztuka z Ciebie...wiem jak takie klótnie rozsypują, dobrze że się trzymasz:-) Izabell również.
Mamusie które wymeldowały dzieciaczki do drugiego pokoju gratuluję:-) Będzie dobrze, to dobry moment, w tym samym wieku przeniosłam synka. No ale z córcią gorzej-nie mogę ich położyć razem bo bym miała ryczące duety...
 
wlasie wiedzialam ze czegos zapomnialam:
jesli chodzi o @ to przed ciaza mialam cykle od 27 do 31 dni a teraz jak w zegarku! rowne 28 dni :) co 4 tygodnie ZAWSZE w piatek rano budzi mnie @ :D

Nika no sytuacje z tesciami moga napsuc krwi. Przykro mi ze Wam sie nie udało. Ja mam nadzieje, ze u nas bedzie dobrze. Cieszy mnie jedna rzecz ze M coraz wiecej widzi. Bo kiedys mial klapki na oczach. Nadal je ma ale juz mniej mu przeslaniaja.
 
wazka! a tak czekałam na wiadomosc;)
ale masz chama w domu! ale o ile dobrze pamietam 9 pazdziernika zjezdzasz do polandii wiec juz niedługo

savanna:) troche u nas podobnie, tesciowe zołzy, a ojcowie jeszcze gorsi. Mój ojciec ostatnio rozmawiał ze mną przez telefon jak bylam w 5 miesiącu ciąży:) Od tamtej pory cisza: jak urodziłam Lusie, napisałam do niego, że został dziadkiem, zero odzewu, nawet na chrzciny nie raczył przyjechac, wiec oczywiscie nigdy wnuczki nie widział ani nie pytał o jej zdrówko. Cóż, jego strata:) Na pewno nie Lusi.

dziewczyny w niedziele kupilismy w koncu krzesełko do karmienia, bo karmilismy dotad w bujaczku co było dosc niewygodne (nie licząc karmień na leżąco, ale tego chce córcię oduczyc), więc niestety kupilismy inny niz było w planie, w planie było krzeselko bebe confort omega (znów ta firma, z ktorej mamy wózek; z wozka jestem mega zadowolona wiec pomyslalam, ze krzesełko tez bedzie super, zreszta znajomi takie mają i jest swietne, nawet Lusie kiedys wsadzilam do takiego fotelika na próbe i super był - jak ktos mnie widzi na nk to ostatnio dodałam Lusi zdjęcie w tym foteliku bebe confort wlasnie) wiec taki miał byc. mniej wiecej to: High Chair Oméga Lifestyle Red - Bébé Confort

niestety ciezko bylo fizycznie taki znalezc w niedziele wiec alternatywnie zakupilismy chicco polly (nie byłam przekonana do tej firmy - nie pamietam dlaczego - ale krzesełko okazało sie ok, jak na razie). wiec jest takie: Buy Chicco Polly Highchair, Seventy online at JohnLewis.com

lawina kurujcie się! że też was dopadło:(

nika34 ojej:( no to tez swoje przeszłaś:( ale, zycie pokazało, że było warto:)

dziewczyny, o co chodzi z tym glutenem? co to jest i po co podajecie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lawina u nas też mały szpital. Ja juz od czwartku chodzę przeziębiona a wczoraj mały ode mnie dostał katar. Mówisz że macie wirusa i lekarka chce Wam dać antybiotyk? Przecież tylko na choroby bakteryjne powinno się brać antybiotyki. Ot taka podstawa immunologii a lekarze o tym zapominają.
Nasz syn to od 3 tygodnia życia śpi w swoim pokoiku. Dodam że mamy 3 pokoje i nietrudno usłyszeć jak coś się u niego dzieje. Także szybko się usamodzielnił.
Sagapo a jesteś na n-k w nasze cafe? Bo chętnie bym zobaczyła Filipka szczególnie że nasi chłopcy z tego samego dnia :) Również dla Twojego wszystkiego naj!!!
Ważka i widzisz po adrenalinie :-)
 
Do góry