reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

mala brzuchatko-moj maly ma 5 i pol miesiaca.dlatego nie chcialo mi sie wierzyc,ze ma 3dniowke.Ale dwoch lekarzy to potwierdzilo.
takze sama nie wiem-mamy czekac na wysypke i zbijac tempke.
badania krwi i moczu wyszly ok-wiec to niby to-3dniowka.

mamy starszych dzieci-jakto u was bylo z 3-dniowka??

Saskiana - my przechodziliśmy 3dniówkę ze starszą córką też w okolicy +/- 6 miesiąca. Ja ją zresztą sama zdiagnozowałam bo w tym czasie córcia nie miała styczności z nikim chorym itp więc niby skąd nagle wysoka temperatura? dostawała czopki na zbicie temperatury, jakieś kąpiele chłodzące, okłady na główkę, rączki i pod kolanka z mokrej ale nie mega zimnej pieluszki i czekaliśmy na wysypkę. Pojawiła się w 3 dobie i wtedy już było cacko, bo temperatura zniknęła, kropki nie swędziały ani nic takiego, wszystko skończyło się w 5 dobie od początku pojawienia się tempki. Wszystko będzie dobrze!

Aha, i jeszcze jedno - my ze starszą przechodziliśmy 3dniówkę dwa razy!!! niby można tylko raz w życiu więc w szoku byłam kiedy lekarze powiedzieli że to 3dniówka kolejna. Ale znalazłam gdzieś info na ten temat i faktycznie można przechodzić 3 dniówki więcej niż raz w życiu

Natkaa
dzieci w Multibabykinie czasem śpią, czasem jedzą a czasem płaczą - jak to dzieci :) ale powiem CI, że nawet jak któreś dziecko zapłakało, to atmosfera wśród mam jest taka fajna, że nikt nie obraca się, nie ucisza Cię ani dziecka i krzywo nie patrzy. Każdej dziecko w każdej chwili może zapłakać i to chyba łączy :) najfajniej było jak chyba 3 dzieci w tym samym czasie zrobiły kupę :D i mamy przebierały je tuż pod ekranem a my wszystko widziałyśmy, hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny mąż mi odgruzował kompa żebym wam mogła zdjęcie pokazać :-D

http://zapodaj.net/8a86c5fd5df1.jpg.html

Oczywiście robione podczas remontu ,więc jest lekki nieład :szok:

Lawina - ślicznie :) tak to akurat jest że dzieci rozwijają się w szybkim tempie. Wszystko widzę u Was jest w normie bo przyjmuje się że norma to +/- 1 miesiąc. Wasz Kubuś widać że jest miesiąc do przodu :) nasz jest na swój wiek, a czasem przy niektórych motorycznych sprawach to do miesiąca do tyłu - dlatego go stymulujemy. Ale jest tak szybki w tym, ze już nadgoniliśmy tą lukę naszą.
Widzę też że Teletubisie rządzą!! hehe


A my za 40 minut kończymy 6 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ten czas płynie :) jest już mini ciasto gotowe :) będzie serniczek dla mamusi i ciasto czekoladowe dla mojej pozostałej gromadki.
 
wnika - super raczkuje ten Twój maluszek, a jaki jest szybki : - )

Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią już na poduszkach i pod kołderką ?
U mnie w nocy jest już dosyć zimno i zastanawiam się nad wyciągnięciem kołdry, ale boję się, że nałoży ją na siebie, bo często tak jest...
 
Ostatnia edycja:
Witam
Widzę, że wasze maluszki ładnie się rozwijają, podziwiam Kubusia Lawiny, mój Alex dopiero się zorientował, że można się na brzuszek przekręcać :) bardzo już chce siadać i dzielnie próbuje. Jak już "siądzie" to mu kupie krzesełko do karmienia.
Krzesło krzesełko do karmienia KIJEWSKI (1202556869) - Aukcje internetowe Allegro

I pytanie do mam gotujących dla swoich maluszków, mój bardzo ładnie zjada obiadki ze słoiczków ale nie chce tego co mu sama ugotuje, (robiłam według przepisu z internetu na zupkę jarzynową) jak mogę Go zachęcić do zjadania i takich zupek, jak to u was było?

Mój mały śpi pod kołdrą ale bez poduszki, zdarza mu się odkryć ale nie naciąga na głowę.
 
Ostatnia edycja:
Mój Piotruś śpi pod kołderką i na płaskiej poduszeczce, no i z termoforkiem ( takim w maskotce) bo w domu strasznie zimno się zrobilo i zauważyłam, że marznie sam w tym łóżeczku :(
Mnie zdziwiło pytanie pediatry ( bo byliśmy wczoraj na szczepieniu) spytała czy mały już sam siedzi bez podparcia, bo chciała go tak posadzić do badania, odpowiedziałam że tylko chwilę tak potrafi, więc go przytrzymam. Zdziwilło mnie to pytanie bo jeszcze nie skończyliśmy 6 miesięcy a niby nie można dzieci sadzać za wsześnie... no ale z drugiej strony jak widzę ile potrafią Wasze szkraby to może i nie było to dziwne...
 
reklama
hey dziewczyny, ja tylko na chwilke bo dzisiaj caly dzien jezdzilismy po salonach z M bo szukamy nowego samochodu.
Arturek dzisiaj konczy pol roczku :) Ale jeszcze sam nie siedzi ani nie raczkuje :p moze to i dobrze ze jeszcze daje MI czas wzglednej swobody :D
M korzysta z wolnej chwili i wlasnie maluje pokoj Arturka i nasza przyszla sypialnie bo czas najwyzszy zeby Mały juz spal sam bo ma strasznie czuły sen. A ta farba tak smierdzi :( Ten pierwszy kolor ktorego uzyl nawet nie, ale ten drugo to masakra jakas :/ obydwie lateksowe z tej samej firmy takze nie wiem od czego to zalezy, ale ja myslalam ze zdechne jak tam weszlam :p Mam nadzieje ze Malemu nei zaskodzi. Jest w innym pomieszczeniu ale to tylko 60m2 ;/
 
Do góry