reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Lawina, no w szoku jestem, ale ten twój szkrab zdolniacha, a jaki dzielny, nawet nie zapłakał jak się walnął, a mi to aż serce zamarło, już myślałam, ze on zacznie płakać, a tu proszę jaki mężczyzna, no cóż chłopaki nie płaczą :-) no chyba ze jest im źle i ząbkują, albo inny skok mają:-)
 
reklama
Ale fajnie. że powoli dołączają dziewczyny ha ha nawet te co rzadko pisały :) SUUUPER!!!
Goyek chyba nam tu będzie miło i jakpisze Koja tak bardziej kolorowo i możemy swoje pociechy na bieżąco oglądać.
Lawina ,Kubuś to jakieś superdziecko strasznie szybko sie rozwija! Boże Ty juz go sadzasz na nocniku...szok! Ja nawet o tym nie myslę.
Minea a może Michasiowi ząbki idą? Nie patrzyłaś? U nas było podobnie .
Wogóle to mam dzis dzień nicnierobienia ,straszny leń mnie ogarnał,dobrze ze dzień się kończy ...
 
Lawina, no w szoku jestem, ale ten twój szkrab zdolniacha, a jaki dzielny, nawet nie zapłakał jak się walnął, a mi to aż serce zamarło, już myślałam, ze on zacznie płakać, a tu proszę jaki mężczyzna, no cóż chłopaki nie płaczą :-) no chyba ze jest im źle i ząbkują, albo inny skok mają:-)

Oj... ile razy on walnął tą główką.... raz miał nawet sine ... Na początku mnie aż serce ściskało. Teraz już jakoś lepiej to znosze..i on tez ,a to najwaznijesze :)
 
Ale fajnie. że powoli dołączają dziewczyny ha ha nawet te co rzadko pisały :) SUUUPER!!!
Goyek chyba nam tu będzie miło i jakpisze Koja tak bardziej kolorowo i możemy swoje pociechy na bieżąco oglądać.
Lawina ,Kubuś to jakieś superdziecko strasznie szybko sie rozwija! Boże Ty juz go sadzasz na nocniku...szok! Ja nawet o tym nie myslę.
Minea a może Michasiowi ząbki idą? Nie patrzyłaś? U nas było podobnie .
Wogóle to mam dzis dzień nicnierobienia ,straszny leń mnie ogarnał,dobrze ze dzień się kończy ...

Kurcze tamten post poszedł z innego konta naewt nie wiedziałam że tu konto zakładałam:)
 
Witam kochane babeczki sprawdzam jak tam moje poczynania z suwaczkiem bo guła jestem i cos mi nie idzie:)

no i dupa:((((((((

Prosze pochwalcie sie jak to zrobiłyscie że u was widac a u mnie tylko adres:(((((((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry