reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

goyek widzisz udalo sie:)

Nika to bardzo dobry pomysl z tym nickiem, mam nadzieje, ze inne dziewczyny tez to zrobia, byloby lzej:)

kurcze to nie dobrze ze tak malo pamiatek maja nasze dzieciaczki chrzcin, koja moj M tez myslal o koncie i to bardzo dobry pomysl, tylko moi rodzice chca by to bylo cos materialnego..na co sie spojrzy i pomysl...ech to od dziadkow:)
 
reklama
Minea. Mi co prawda w nocy Filip śpi, nie licząc tego że budzi się max co 3 h (czasem 2,5) i chce cyca:tak: ale w dzień czasami jest osattnio podobnie. Tlumacze to zębami... no ale rozumiem Cie doskonale, bo czasami sił brak!

Witajcie przybyłe Mamuśki:-)

lawina. S Z A C U N ! ! ! Nawet nie będę porównywać już rozwoju motorycznego mojego małego leniuszka z Kubusiem, hihi :-)
Obstawiam, że najpóźniej w 9 miesiącu Twój smyk będzie fruwał.... :-D bo co do chodzenia to nie mam żadnych wątpliwości :szok:
 
Hmmm, to mi jakoś to cytowanie nie wyszło :no: jak to sie robi podpowiedzcie, mądrzejsza chcę być :-)

Tina ale wam się narobiło z tymi osami!

Cieszę się ze książka ci pomogła, ja chyba zacznę ją czytać, bo Samuś ostatnio to tylko na rękach zasypia, albo przy piersi. Do tej pory jakoś szybko mu to szło, ale teraz coraz dłużej trzeba go nosić, a swoje już waży. Wiec chyba wezmę się za tą książkę.

mala brzuchatka no staram się za wami nadrabiać, ale wiekowa jestem :-) więc muszę łopatologicznie podejść do tematu :-)

Zastanawiam się czy i tu będzie nam tak dobrze jak na kafe ... w sumie czemu nie skoro wszystkie tu się znajdziemy będzie miło :-) ciekawe czy pomarańczowy kolorek zostawimy w tyle. To znaczy gdzieś na innym forum ... mam taką wielka nadzieję. W sumie to szkoda mi trochę kafe ... ale tu też pewnie będzie miło. Choć przykro że komuś tak zależało na tym by nas skłócić i podzielić. Ja nie nadrobiłam czytania z czasu urlopu, ale rozumiem ze miałyście jakieś niemiłe przeboje z pomarańczkami i dlatego podjęłyście taka decyzje. A ja tam w ciemno za wami idę , bo was lubię :-) i cieszę się ze mam w was wsparcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Goyek, miło pewnie będzie:)) Już jest właściwie. I jakos tak bardziej kolorowo... hihi Fajnie widzieć wszystkich z twarzy i móc porównać wiek dzidzi z suwaczków...
 
Goyek mam nadzieję, że książka Tobie też pomożę. Napewno stosujesz większość rad i nawet o tym nie wiesz bo ważny jest stały rytuał przed snem. I nie poddawaj się jak Samuś będzie płakał, serce się kraje ale warto byc wytrwałym.

aha od jutro nie mam neta, będzie juz na nowym mieszkaniu więc dopiero w niedzielę was poczytam, więc prośba nie piszcie dużo!!! bo nie nadgonię.
 
Hmmm, Lawina mam do ciebie romans :-) jak się robi z tymi przyjaciółmi, bo ja też chce:-)

Bardzo dziękuję za przyjacielska dłoń wirtualną! Chętnie ja uścisnę!
 
Witajcie mamuski :)

Pozwolicie że też dołączę. Czytam Was namiętnie tylko z pisaniem cieńko. Nie wiem jak Wy na to wszystko znajdujecie czas. A może po prostu mam żółwie tempo w pisaniu :p

A co slychać u nas ? Piotruś ma 2 ząbki. Mierzy 71 cm i waży już 9200g.Jedziemy dalej na cycu i odstawienia na razie nie planujemy.
Piszecie o spaniu. Piotruś zasypia około 21, a pierwszy raz budzi się okolo 1.30 potem juz co około 2h. Także zazdroszczę tym mamuśkom, którym szkraby przesypiają całe nocki, lub budza się rzadko.
 
reklama
Wchodzi sie w "Twój profil " .Po lewej stronie są twoje dane, a zaraz pod nimi "przyjaciele " . Klikasz ...wpisujesz ... klikasz w okienku "przyjacie " i oczekujesz na akceptację :) .Mi jak na razie tylko tyle udało sie tu osiagnać... Nie wiem kiedy suwaczek sobie zrobie ...kombinuje nie wiem jak... może później ...
 
Do góry