reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Witaj mała_31:) Link suwaczka z ząbkami wklej w :edytuj sygnaturę: tam koło suwaczka z wiekiem.
Co do danonków to nie mam o nich dobrego zdania gdyz jest tam za dużo cukru.Ja kupuje zwykły biały serek i mieszam go z owocami ,mały to uwielbia:)
 
reklama
Mała ja daje jogurty naturalne lub serek homo. Ze 3 razy dałam bakusia bo akurat nic innego nie miałam w lodówce. Danonków bym w ogóle nie dawała.
 
Carolaine pytam bo wlasnie nie jestem przekonana do danonkow, a nie wiedzialam ze nasze pociechy moga juz wcinac zwykly jogurt czy serek homo;)
 
Kochane mamusie witam w Nowym 2011 Roku,
Liliance wychodzi pięć !!! ząbków naraz, cztery górne i jeden na dole. Czyli razem z tym co ma będzie siedem sztuk. Całe szczęście, że rosną bezobjawowo.

co do spania to Lila idzie lulu o 20.30 chociaż ostatnio ciężko ją położyć o tej godzinie, jeszcze chce się powściekać z tatusiem. W dzień śpi tylko raz około 13 i pochrapuje nawet czasami 2,5 godziny.

Co do siadania to Lilianka jest we mnie, nie lubi siedzieć na tyłku tylko na kolanach a nóżki rozkracza jak żabka. Do tej pory pamiętam jak panie w przedszkolu na mnie krzyczały, że tak nie wolno siadać.

wazka nasza młoda też się zapomina, że nie umie stać sama, całą niedzielę za nią biegaliśmy. Oczywiście spaceruje sobie koło kanapy, stołu albo z pchaczem.
U nas Nuby się sprawdził, młoda gryzie go niesamowicie, może to dzięki wychodzącym ząbkom.

szarlota u mnie biust też większy a miałam 75C, położna mnie zapewniała, że po karmieniu się zmniejszy a tu nic z tego (nie karmię od dwóch miesiący). Odkąd skończyłam karmić, kg na plusie nie mam. Zostały tylko te poporodowe +4. I wszystkie moje sliczne staniczki muszę podarować siostrze :szok:
 
Mała jak Gabrysia nie ma uczulenia to możesz spróbować. Mój się w tym rozsmakował i ze 3 razy w tygodniu dostaje na drugie śniadanie :)

Tina 5 ząbków :) Ojejku :) Mojemu wychodzi druga jedynka i zwariować idzie. Marudny już drugi dzień. Nocka też nieciekawa. Budzi sie z takim okropnym płaczem jak cos go boli. Jak pozostałe też tak będą wychodzić to ja stąd uciekam. Do tego dzisiaj mnie strasznie głowa boli :(

O biuście nie wspominam bo to mój kompleks. Ostatnio z m rozmawialiśmy i mówię mu mamy odłożone te pieniądze na remont a mogły by pójść na operacje zmniejszenia :)
 
Hej Tina ja też chyba pożegnam się z moimi stanikami z miseczką B, a tak sobie nakupiłam we wszystkich kolorkach:cool2: he he
Moja córcia ma widocznych ząbków sztuk 2;-) ale dziąsełka już rozpulchnione...
 
czyli sprobujemy serek:)
odnośnie biustu, to ja juz dawno nie karmie a biust mam wiekszy niż przed ciążą, mimo iż ważę nieco mniej.
 
reklama
Witajcie mamuśki ... choć widzę ze was nie ma :(

Kochane ja jeszcze nie dawałam serków ... nie wiedziałam w sumie ze już na nie czas :( chyba muszę nadrobić czytanie jadłospisów dla malców :)

Biegnę się wygrzać, bo mnie trzęsie :(
pa
 
Do góry