reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Marcelina hihi mnie tez bedzie czekac malowanie plotu haha ale nie teraz jeszcze;)

Tina u mnie tez tak bylo..z czasem zaczela ssac coraz mniej, interesowala ja juz butla i wsio dookola ..cos tam memlala i wiecej nie chciala a jaj sie nerwicowalam i na stojaka z nia lazilam by zjadla..im predzej juz z tym skoncze tym memlaniem tym szybciej o tym zapomne;) juz teraz jej nic nie podaje i nie zmuszam...jest co ma byc..i tak jak ktos napisal ze przed wszystkim jej nie uchronie..wiecie ze gdy miala ta goraczke i katarek(teraz juz nie ma, wszystko ladnie zeszlo a juz myslalam ze jej sie bedzie cos odrywac a tu super ladnie katarek zaniknal bez kaszlu;)) to pomyslalam ze moze to przez to ze juz malo co odemnie zjada;/ takie głupie dołowanie i szukanie winnego;/ a to pewnie od zábków ktore 3 na raz wychodza..jedyneczka juz widoczna jest ..reszta tuz tuz;)


jest dobrze dziewczyny...wazne ze tyle zrobilam co moglam..mam pamiatki i nie zapomne tego nigdy...dziekuje wam :*

a i gratulacje co do blizniakow..wiecie ze to bylo moje marzenie hehe

Badka moja znajoma tez malenka i tez ur. chlopca 4.200 bez naciecia BEZ PEKNIECIA;) drugiego chlopca urodzila tez za drugim parciem i tez bez pekniecia ani naciecia ..ta to miala farta hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

Ważka dzięki za te info jak u Ciebie z glutenem :sorry:. Niestety u nas musze być ostrożna bo dziecko jakieś nadwrażliwe :nerd:. Ogólnie cieszę się , że w ogóle ten gluten chociaż w minimalnej dawce toleruje ;-).
Co do wywaru z mięsa to czytałam właśnie ,a propos gotowania w domu :-p. To chodzi o to żeby nie prze białkować dziecka:tak:. Wiesz strasznie dużo dzieci ma na białko alergie :nerd:... Fakt jak ma tłuszczyk zwierzęcy to witaminy się rozpuszczą:-p . Jednak można by było wprowadzić ten olej do czegoś innego :tak:. Bo olej roślinny też jest ważny:tak: . Ja bardzo bym chciała żeby mój młodzieniec tak jadał jak Amelka :tak: .
My jednak będziemy się trzymać schematu:tak: . I tak się cieszę ,że w ogóle się w nim mieścimy:tak: . Mieliśmy przecież opóźnienie:confused2: . Oczywiście jeszcze nie wszystko spróbowaliśmy np. z owoców:-p. Jednak ze względu na to ,że mały miał lekką anemię zależało mi na mięsie:tak:.
Dziś z rama mój królewicz zjadł 180 sinlaku z 2 miarkami kleiku kukurydzianego:tak: . Dodałam kleik bo sinlak według przepisu jest bardzo rzadki :-p.W ten sposób miał kaszkę ryżowo kukurydzianą;-) . Zapomniałam dodać że zjadł wszystko łyżeczką :-D:tak: .Zajęło mam to 30 min :tak::tak::-D. Tak że nawet mieszkanie ogarnęłam i mam czas na czytanie:-D:-D:-D . Super:sorry: !


Gojeczku moje kg to ja Ci dam jako darowiznę:tak: . Można będzie je od podatku odpisać:confused::eek:
Gojek to ty dajesz kaszki z mlekiem:confused:. Ja nie mogę takich dawać :nerd:.

Qasandra podziwiam twoją walkę o potrzymanie laktacji :tak:.
Co do mojego synusia:confused2: .To on nie jadł nic oprócz mleczka :-p. Nie chciał dosłownie nic :-p!! Dlatego go nazwałam niejadkiem ,choć ładnie pił mleczko:tak: .
Dziękuje za informacje dotyczące chodzenia :tak:. Dopilnuje żeby mąż nie prowadzał za rączki Kubusia:tak: .
Twój synuś tez bardzo ładnie je:tak: . Jak na dziecko karmione piersią to super :tak:.

Carolaine kochana jak się cieszę że jesteś :-). Pisałam do Ciebie ale nie było Cię i nie odpowiedziałaś:confused2: .Proszę napisz mi jak robisz owsiankę dla malucha :-).
Hmmm , a tak myślę owies ma gluten? Tak?:eek:
Nagraj synusia i pokaż na jego wyczyny :tak:. Proszęęę .:-)

Saskania a ty podajesz gluten :confused:?

Winika fajnie że do nas wróciłaś:-) . Oj Davidek jak tak dalej pójdzie to prześcignie Kubusia ;-):-p . Teraz widzisz co ja mam w domu ;-)… Tragikomedie ;-).:-p

Badka się rozpisałaś hehe:-p .
Chciałam Ci powiedzieć że podglądałam twój profil na nk:zawstydzona/y:. Wydaje mi się że naprawdę dużo korzystniej wyglądasz w ciemniejszych włosach :tak::-). Jakby to powiedzieć … cieplej:tak: … po prostu bardzo ładnie:tak: .
Nagraj Bartusia zboczone ruchy:-) … Chętnie pooglądam :-D.
Co do podatków nie pomogę:eek: .


Aha u nas Kubuś jak wstaje to nie płacze :eek:. Jest to o tyle kłopotliwe ,że nie mogę złapać siuśków:eek: . Leży sobie w łóżeczku i odwiązuje ochraniacz:confused2:, baraszkuje:confused2: ,wstaje :confused2: czasem bawi się zabawką :confused2:. W nocy zdarza mu się troszkę popłakiwać przez sen:-( . W dzień pcha paluchy do buzi i się wręcz drapie:no: . Nie dziwie się biedaczkowi :sorry:. Ząbkowanie idzie cała parą:eek: , a raczej trójcą hehe
A tak apropos czy króraś mama już sadza na nocniku :confused:?
 
Lawina pewnie że będziesz mogła odpisać od podatku :-)

Dziewczyny ostatnio kupiłam Samusiowi muzyczną kulę Tiny Love, właśnie przyszła, ale czad :-):rofl2::-), kupiłam używkę, więc szybko ją odświeżę i do zabawy z Samusiem gotowa :-), cieszę się jak dziki dzik!!!

Aaaa i Samuś właśnie zasnął :tak:

A i powiem wam ze wczoraj obraliśmy Samusia na wieczór w kombinezon, który kupiliśmy mu jeszcze zanim się urodził, ale się naśmialiśmy :-) Ja teraz to go stale mam takiego małego mężczyznę :-) bojówki lub dżinsy, koszula, bluza, kurteczka :-):tak:tak, tak ciacho jak sie patrzy :-) a ru nagle, mały bobas jakiś mi z tego kombinezonu wygląda :-) na kapturze są uszy :-) bo to taki Kubuś Puchatek :-) tyle że niebieski, bo takiego koloru jest kombinezon, słodziutki maluszek mi wyszedł w tym kombinezonie i jakoś taki inny chłopczyk :-) nie mogłam się nadziwić że to ten sam mały mężczyzna :tak:.

0314669a0.png
 
Ostatnia edycja:
Goyeczku ja też Ci oddam duuuzo kilogramów i jeszcze dopłacę:-) .
Wogóle to łapie jakieś dołki z ich powodu:-(.
Też ubieram Misia jak małego męzczyzne ale z drugiej strony uwielbiam go we wszelkich pajacykach ,rampersikach taki wtedy jest do przytulania i całowania.

Co do piersi to ja mam dwie rózne...w jednej mam duzo mleczka i nia karmię natomiast druga juz prawie pusta i duuużo mniejsza,śmiesznie to wygląda:szok:

Ja dziś sie wziełam ostro za porządki jesienne ,czyszcze szafy bo szmat się nazbierało tysiace....
 
Badka super filmik:-)

Nikamo wezmę każdą ilość:-) widzisz tak źle i tak niedobrze;-)

a my nadal płaczemy i grymasimy, hmmm gdzie ten mój słodziutki synuś???

0314669a0.png
 
u nas tez przez caaaaaaaaaaaly pobyt w PL wstawalam na dwa karmienia w nocy... nie wiem co mu sie stalo bo juz od 3 miesiecy nam nocki przesypial!!! teraz wracamy do normy. dzisiaj tylko przed 4 bylo karmienie :-)

w ubieglym tygodniu dwie noce byly wrzaski :-( juz myslalam, ze zwariuje!!! spalam po 2 godziny na dobe! w dzien tez nie moglam odespac bo byly ciagle odwiedziny rodziny przed naszym wyjazdem...:-( chodzilam jak cien!!! za to przespalam cala droge do AT!! nie wiem kiedy podroz minela :-D

no i u nas tez zabkow brak!!!! tak sie spieszy z chodzeniem, ze o reszcie zapomnial!!!:-D
 
reklama
Badka oglądałam filmiki i muszę powiedzieć ze Bartuś jest czaderski :tak::tak::tak:. Na tym 2 jak „mówi” ewidentnie słychać mamama:szok: .Ile Bartuś ma długości :confused:? Bardzo długi mi się wydaje:-p.
Kubuś tak nie mówi :eek:. Ostatnio złapałam męża jak mu mówił „ powiedz tata „:eek: . Teraz przy każdej okazji jak jesteśmy blisko to mówię do Kubusia „ mama mama mama „ hehe:-D ;-).Oczywiście przede wszystkim żeby maż to usłyszał heehe:-p.
Aha Badka ja tez nie umiem „odkręcać zdjęć” :zawstydzona/y::-p. Jak wpadniesz na to jak to się robi daj znać :-p.

Caroline szkoda że w tej owsiance jest mlek:eek:o .Bardzo chętnie bym coś takiego Kubusiowi kupiła:sorry: .
Twój synuś to taka kluseczka:tak: . Fajne takie fotki z basenu :tak::tak:. Mężowi pokazywałam :-).

Gojek ja jak Kubusia ubrałam w kombinezon :tak:(taki czerwony ) jednoczęściowy to tez mi się taki malutki wydał hehe.:-D Ja też młodego ubieram w „dorosłe „ ciuchy:tak: . Najbardziej lubię go w dresie lub w dżinsach i kamizelkach heheh;-) .Taki mini koleś z niego wtedy hehe;-) . Gojek pliz zrób zdjęcie i ja zrobię zdjęcie i porównamy nasze „maleństwa „hehehe :-D:-D:sorry:.
 
Do góry