reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Hej mamunie.Faktycznie kurz tu ze ho ho,jak to Kasia powiedziala na mamach z Limerick hihi.
Marta milo bylo,napewno bedzie okazja sie spotkac,moze kiedys wybierzecie sie do mnie,bo kiedys mialas mnie odwiedzic z Krycha wtedy i Bozenka.
Kasia co do paszportu juz wrzucilam ci linka na mamach z limerick.
 
reklama
Hej mamunie.Faktycznie kurz tu ze ho ho,jak to Kasia powiedziala na mamach z Limerick hihi.
Marta milo bylo,napewno bedzie okazja sie spotkac,moze kiedys wybierzecie sie do mnie,bo kiedys mialas mnie odwiedzic z Krycha wtedy i Bozenka.
Kasia co do paszportu juz wrzucilam ci linka na mamach z limerick.

A wiesz Gaston nawet o tym myślałam kiedyś musze pogadać z laseczkami co one na to :) My z mężem mieliśmy w niedziele wybrać się do waszej mieścinki bo podobno ładniutka ale dzieciaczki przegłosowały i wybrały ocean ale może w tą sobote albo niedziele:) może dasz cynka co warto zobaczyć?:)
 
W samym Ennis nie ma a bardzo nic do ogladania niestety...Miasto jesli chodzi o centrum malutkie ale milutkie.Ale nic ciekwego ni ma..nudy na pudy...Nawet fajnego miejsca spacerowego nie ma..
No ale tak czy siak przez Ennis mozez przejchac jak n do Lachinch masz ochote skoczyc ...
 
W samym Ennis nie ma a bardzo nic do ogladania niestety...Miasto jesli chodzi o centrum malutkie ale milutkie.Ale nic ciekwego ni ma..nudy na pudy...Nawet fajnego miejsca spacerowego nie ma..
No ale tak czy siak przez Ennis mozez przejchac jak n do Lachinch masz ochote skoczyc ...

Gaston sorki coś mi się pomyliło byłam przekonana że Ty w Galway mieszkasz :))
 
hihihih hahahaha sierotko.No w Galway nie bylas? Lubie tam jezdzic nawet zeby sie tylko po miescie przespacerowac..

No właśnie Marek mówił że śliczna miejscowość i warto zobaczyć a co mi się ubzdurało że Ty tam mieszkasz? widocznie sierotka ze mnie hahha jakaś zakręcona jestem:)
 
reklama
Do góry