reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Beti chętnie podrzucę Ci swoje owoce skoro masz tyle zapału;-) Ja tylko wczoraj soczki zrobiłam z porzeczek, dziś nie miałam kiedy, bo Zu mi demoluje mieszkanie. Do tego przylazła przybrana siostra mojego m i tak siedziała i siedziała. Dziecko moje śpiące, pora snu już dawno nastała a ta siedzi i siedzi. Teraz lecę jakiś obiad robic, póki demolka śpi.

Pogoda dziś cudna. Lubię czasem takie pochmurne dni. Pasują do mojego nastroju.​
 
reklama
Witam Was!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja również czasami lubię taką pogode ale mój syn coś nie może się pozbierać bo spał dzisiaj w dzień tylko 25 min:szok: to juz jego rekord!!!
 
Czesc dziewczyny

Co do pogody to ja tez ciesze sie ze mozna odpoczac od tych upałow, zreszta ogolnie lato to ja tak sobie lubie...
a moj mial wczoraj wypadek, na szczescie nic sie nie stalo, auto w stanie tragicznym, jakies chłopaczki wjechali w niego w wyniku jazdy pod prąd:szok:
Moj dzis w nocy spał od 21 do 3!! :-D
a teraz lece na siadanko, smacznego i dzien dobry mamusie
 
Witam :-)

Czesc dziewczyny

Co do pogody to ja tez ciesze sie ze mozna odpoczac od tych upałow, zreszta ogolnie lato to ja tak sobie lubie...
a moj mial wczoraj wypadek, na szczescie nic sie nie stalo, auto w stanie tragicznym, jakies chłopaczki wjechali w niego w wyniku jazdy pod prąd:szok:
Moj dzis w nocy spał od 21 do 3!! :-D
a teraz lece na siadanko, smacznego i dzien dobry mamusie

O kurcze dobrze, że nic sie nie stało :no:.

A tak w ogóle to Wszystkiego najlepszego z okazji imienin (obchodzisz dziś imieniny :confused::-D:-))

 
Hej!
Wczorajsza maruda zniknęła na szczęście, a dolna czwórka chyba się już całkiem przebiła:tak: Dzisiaj idziemy na imieniny mojej mamy-to się dopiero najemy:-p

Miauczus-ten samochód to chyba jakiś pechowy, bo przecież ostatnio stał w warsztacie:no: Dobrze, ze M się nic nie stało:tak:
Pusia-witaj! A Ty dzisiaj masz imieniny-jeśli tak to wszystkiego najlepszego:-):-)
 
Hej!
Wczorajsza maruda zniknęła na szczęście, a dolna czwórka chyba się już całkiem przebiła:tak: Dzisiaj idziemy na imieniny mojej mamy-to się dopiero najemy:-p

Miauczus-ten samochód to chyba jakiś pechowy, bo przecież ostatnio stał w warsztacie:no: Dobrze, ze M się nic nie stało:tak:
Pusia-witaj! A Ty dzisiaj masz imieniny-jeśli tak to wszystkiego najlepszego:-):-)

Tak mam imieniny hihih :-D;-):-). Dziękuję

Miłego imprezowania życzę
 
Pusiu, Miauczus najlepsze imieninowe życzenia... Przyjemnego imprezowania.
Mój m ma dziś urodziny, ale bardzo sobie nagrabił i nawet życzeń mu nie złożyłam:wściekła/y: Oczywiście siedzimy w domu...:-(

Moja Zu również pobiła wczoraj rekord spania. Jej drzemka popołudniowa trwała :szok:3godz i 15min:szok:. Obudziłam ją tuż przed 18 na obiad. Wieczorem kłopotów z zaśnięciem brak. O 20.30 już spała.​


Miauczus szkoda auta, ale całe szczęście że Twojemu nic się nie stało.

Kasiu udanej imprezki...:tak:
 
dzieki dziewczyny!!!!! Pusia WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!!

imprezowanie odpada:-( moj ma egzaminy, wiec wspolnie uczymy sie:-)
Z tym autem to rzeczywiscie pech :dry::dry: najwyzsza pora pozbyc sie go!

A jak wam dzis minał dzionek???
 
Cześć dziewczynki solenizantkom najlepsze życzenia zasyłam:-)
Ja miałam dziś koszmarny dzień, Zuzia była jak opętana najpierw doprowadziła mnie do łez a potem do takich nerwów że dostała klapsa i krzyczałam na nią, czego nie cierpię robic ale płakała dzis o wszystko i o nic buczała prawie 4 godziny z przerwami:eek:boli mnie głowa, serce ręce mi sie trzęsą a na dodatek mam wyrzuty sumienia. Teraz już śpi bo ten ryk ją wymęczył, mam doła nie umiem poradzic sobie z własnym dzieckiem masakra
 
reklama
Do góry