reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Już jestem:-)
Zuzka wykąpana, szybciutko i sprawnie. I już śpi mój aniołecek:-)

Kadia dwie śliczne perełki świecą u Twojego Krystianka. Mogę pozazdrościć. U nas zębów na horyzoncie nie widać. I powiem Ci że podobne do siebie te Twoje pociechy. Widać że rodzeństwo:-)

Aneta23 trzymam kciuki żeby @nie przyszła. A tak wogóle to podziwiam, że tak szybko zdecydowaliście się na drugiego maluszka. Mój małż kategorycznie odmówił rodzeństwa małej Zu, a ja narazie jakoś sił nie mam. Myślę, ze u nas to zdecydowanie za wcześnie nawet myśleć o tym:tak:

Pusia7 oglądałam zdjęcia Kacperka. Słodziaszek jeden:-D Aaaa, Zuza też ma taką żabkę:-) Ma jeszcze żółtego kraba z którym zawsze zasypia na popołudniową drzemkę (również Ikea).

Bara jak samopoczucie?
 
reklama
A o kinie to zapomniałam Wam napisać.

SUUUUPEEERRRR, że grają Lejdis. Dobrze że polski film, bo myślę że ciężko by było z napisami.

Ja się piszę napewno.
 
Kacper ma jeszcze takiego olbrzymiego hipopotama :) wielkością prawie jak Kacper :rofl2:.

Ja juz gadałam z mężem i powiedział że nie ma problemu i weźmie wolne na czas filmu więc spoko. Kurcze mam nadzieje że mój 3 miesięczny bobasek wytrzyma w kinie hmmmm...
 
Hej Wroclawianki!

Wlasnie wyczytalam ze 16 lutego br otwieraja AQUAPARK :tak:
Superowo
Niech no synek sie urodzi to bede latac tam :-D ciekawe jakie ceny beda....
 
Ja również czytałam o tym Aqaparku. A ceny są takie:
dni powszednie za 1h 15zł, ulgowy 13zł
weekend i święta1h 18zł, ulgowy 14zł.
Dzieci do lat 3 bezpłatnie.
Drożyzna straszna. Ale mam nadzieję że warto.
 
Witam :)
kadia2 śliczne dzieciaczki :))

Z moim Kacperkiem wszystko OKI :) teraz właśnie śpi ciekawe jak długo :)
Dzis jak trzymałam go za rączki to próbował sie podnieść i sam utrzymywał głowę. Ludzie jak on szybko rosnie ten czas tak śmiga że szok :). Pamietam jeszcze jak niedawno chodziłam z wielkim brzuchem :rofl2:

Kochana tak juz jest , niestety, ale naszczęście to dzieci rosna a my cały czas młode:-D, ja pamietam że " wczoraj " byłam w szpitalu z Klaudią:-p, a teraz do pierwszej klasy pójdzie , teraz to zleci , juz szykuję kasę na wesele, ale Ty tez juz lepiej odkładaj kochana:-D
 
Witajcie Wrocławianki :-)
U nas wszystko ok.........bardzo sie ciesze ze juz weekend.....M w domu :tak:
Zdaje sie ze Kubusiowi kolejne zabki ida bo strasznie trze uszy i placze bez powodu.......ale podczas wychodzenia poprzednich zebow zachowywal sie o wiele gorzej.....wiec sama nie wiem czy o to chodzi...tym bardziej ze nic nie widac :sorry:
A ja mam nadzieje niebawem sie dowiem czy zafasolkowanie powiodlo sie.............trzymajcie kciuki zeby @ nie przyszla :tak:

KADIA - ciesze sie ze z malym lepiej.....Sliczne dzieciaki....a Krystian jaki slodki ma usmiech, dumnie prezentuje swoje pereleczki :-D
PUSIA - no czas zasuwa niesamowicie.....jak ja bym chciala zeby moj Kuba byl dluzej taki malusi........a on juz chodzic zaczyna :laugh2:

Dziewczyny sprawdzalam seans w Multibabykinie.....................tak wiec w srode 13.02 bedzie Lejdis - co Wy na to????

No tak juz z tymi zebami jest jak Klaudi wychodziły to nawet nie wiedziałam kiedy , a krystianowi:-(, ale powiem Ci że malemu od ponad miesiaca wychodzą górne jedynki i ma starsznie opuchniete i niestety nie widać ich również, i oby u Was to ząbkowanie było bezbolesne:-)
 
reklama
Kacper wykąpany najedzony spi :))
kadia2 ty mnie nie strasz z tym weselem :baffled: :rofl2:

No co do Aquaparku to drogo jak cholerka :((

anielap zaraz zajrzę na nowy wątek (ciekawe jaki :) )
 
Do góry