reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam Wszyskie Nowe Mamy
Troszke dawno mnie nie było...
Mój Kacperek miał w Tą niedziele chrzciny, ale był grzeczniutki patrzył sobie w sufit i rozmyślał :D.

Co do kina to mi bliżej do Arkad bo mieszkam na Klecinie.
aneta23 ja tez towarzystwa brak :(, praktycznie nie mam żadnych znajomych we Wrocławiu jedynie znajomi męża ale to najczęściej faceci :(. Jestem chętna na wszystkie rozrywki oby wyjść z domu hihi

Buziaki mamki Wrocławianki :D
 
reklama
Agape dzięki za wyczerpujące informacje. Nie ma to jak opowieści z pierwszej ręki:-)
A że wróciłaś już do pracy to znaczy że się z nami nie wybierzesz?
Ja tak strasznie się nakręciłam to nawet i na Asterixa pójdę, ale jakoś u dziewczyn odzew mały:-(

Więc czekam...
 
Hej dziewczyny ;

Co tam u Was słychac i waszych pociech, bo u nas niestety doszedł okrótny kaszel i katar i zwiekszyła lekarka Krystiankowi dawke antybiotyku, strasznie sie w nocy dławi , a ja chodze na rzęsach, ale damy rade i potem sie wyśpimy:-)

Ucałowanka dla pociech i oczywiscie dla Was, i miłego wyjścia do kina:tak:
 
Witam :)))))))
Ja jestem chętna na kino choć troszkę sie boje :))) nie wiem jak mój 3 miesięczny synek się spisze ;). Jak już pisałam znacznie bliżej mi na Arkady no ale w razie jak by więcej osób było na PG to się dostosuje (tak czy siak mąż będzie musiał mnie zawieźć ;) ). Dziś to akurat pogoda mało fajna na jakiekolwiek wyjścia ale może następnym razem.
Kobitki a co jeszcze można by robić aby nie zwariować siedzeniem w domu?? Chodzi mi o jakieś "wspólne atrakcje" Musimy sobie urozmaicić nasz dzień no nie :tak:
 
Witajcie dziewczyny...........
No i co mamy srode a z kina nici :sorry2: Czekamy na nastepny tydzien.............bo zdaje sie niektorym bardziej wlasnie 13.02 pasuje :tak:
AGAPE - dziekujemy za szczegolowe info :-)

Ja zrobilam male podsumowanie komu gdzie pasuje....
I tak:
  • BARA - pasaz
  • PUSIA - arkady, ewentualnie pasaz
  • ANIELAP - i arkady i pasaz
  • KASIA - arkady, ewentualnie pasaz
  • OLCIA - i arkady i pasaz
  • ja - i arkady i pasaz
  • KADIA - hmmmm nie znalazlam zadnych informacji.......jak tam kochana z Krystianem? Kiedy bedziecie mogli do nas dolaczyc?
Jesli ktos sie jeszcze deklarowal a pominelam to bardzo przepraszam.........Z tego co widac tylko BARA podala jedna mozliwosc.....reszcie obojetne.................Wychodzi na to ze wiekszosc glosow jest za PASAZEM GRUNWALDZKIM
No to co? Przyszla sroda? Ciekawe jaki film bedzie....

 
Witam Fajna sprawa z kinem dla mam z dziećmi .Ja po pracy niestety nie mam już ochoty na rozrywkę poza domem.
Kadia jak mały ?
 
A ja się zastanawiam co z dziewczynami, które wcześniej rządziły na forum. Bara, Aneta, Gosie dwie, a reszta... Szukam też dziewczyn które rodziły w czerwcu...
Hallloooo, odezwać się dziewczyny.
 
reklama
hejka!
Niestety ja sie nie dopisuje do listy kinomanek :wściekła/y: bo moja Lena to kino rozniesie :szok:
jesli ktos ma jednak ochote umowic sie na placu zabaw w Arkadach to jestem chetna - jestem tam stala bywalczynia :-D ide w ten piatek z dwoma kolezankami (jedna ma rocznego synka droga corke 2,3 lata). Niesety dalej niz do Arkad to nie chodze bo brzuch mi opad i glowa synka obija mi sie juz o nogi - nie idzie chodzic :wściekła/y: a za corka musze ganiac!
W tamtym roku organizowalam z kumpela pikniki w parku (takie prywatne), zabawy itd wiec jesli ktoras sie pisze na cos takiego na wiosne to moge zorganizowac :-D w koncu to jedno z moich wyksztacen - trzeba robic uzytek :tak:
 
Do góry