reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Izulka - malutka korekta, test pokaże ciąże juz 6 dni po zagnieżdżeniu, nie zapłodnieniu, czyli tak mniej więcej w dniu spodziewanej @, ale jak masz za dużo testów, to zrób.

martawy - wszędzie piszą - "każda ciąża jest inna"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Qcz - a może niech Ci ktoś z rodzinki albo znajomych kupi trochę nospy i wyśle? Zawsze się może przydać. I nie denerwuj się :-)
Bunny - tak właściwie ciąże prowadzi mi ta sama ginka co przy Maćku. Pracuję w instytucji rządowej i mamy taką swoją mała przychodnię z lekarzami kilku specjalizacji. Ale usługi na poziomie podstawowym. Nie jestem w stanie zrobić wszystkich badań ciążowych no i nie ma usg. Więc zapisałam sie też na nfz, żeby trochę oszczędzić, bo tak te dodatkowe muszę prywatnie robić. Ale ten lekarz na nfz to porażka. Niby jakiś doktorat ma, ale jakby mi miał faktycznie ciążę prowadzić to w życiu. I tak się zastanawiam, że po połówkowym już nie będę tam chyba chodzic, bo zlewka totalna.
 
hej

trina w sumie masz racje po polowkowym daj sobie spokoj z takim lekarzem. Gratuluje duzego i zdrowego bobasa:tak:

martawy witaj

Qcz dokladnie, bierz magnez codziennie. Jestes pewna, ze w uk nospy nie sprzedaja? to drotaweryna, zapytaj o drotaverine, moze jednak jest w aptece. Jak nie to niech Ci ktos wysle z pl, albo sama kup przez internet, zapytaj tylko czy mozna przez granice przewozic.

dana tak, dokladnie;-)

zmykam dalej robic
 
Witajcie Dziewczynki.
Dzis niestety znów w nocy zaczęła mnie bolec głowa.Rano kawa i...ketonal niestety, pomogły.Teraz jest lepiej i niech już tak zostanie.

Miłego dnia :-)
Aaa nie pisałam chyba tutaj że wczoraj dostałam @.Jestem strasznie przybita i bez nadziei...
 
hej

Qcz dokladnie, bierz magnez codziennie. Jestes pewna, ze w uk nospy nie sprzedaja? to drotaweryna, zapytaj o drotaverine, moze jednak jest w aptece. Jak nie to niech Ci ktos wysle z pl, albo sama kup przez internet, zapytaj tylko czy mozna przez granice przewozic.

Pytalam farmaceuty w sobote i niestety nie ma, ekwiwalentu tez nie ma bez recepty. Pani mi powiedziala, ze watpi, zeby mi ktokolwiek ja zapisal. Ale spokojnie, tak mowilam wczesniej - skorcze nie sa bolesne, tylko meczace. Tak jakbym cwiczyla bardzo dlugo i miednica mi sie zmeczyla. A jesli chodzi o wysylanie lekow, to wlasnie czekam az dojdzie mi kolejne opakowanie Duphastonu i no-spy forte. Mialo dojsc dzisiaj, ale poki co cisza:/
 
sprawdziłam witaminy, które biorę i tam jest 150mg magnezu.

Tydzień do USG! Chyba zniosę jajo...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry