reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
:D to dobrze
wiesz, przez telefon chociaz moglaby Cie wypytac. Gdyby byl powod do obaw na pewno by Ci powiedziala, a jesli byloby to normalne moglaby Cie uspokoic. Na pewno Cie lekarz nie zostawi gdyby coś jej nie pasowało. Ale masz koleżanke do konsultacji, więc w sumie wychodzi na to samo:)
 
no, mam nadzieje, ze liv ma racje :-) dzidziol w koncu tez coraz bardziej sie rusza :-) chociaz ja tych ruchow jeszcze nie czuje :crazy:
 
Cześć dziewczynki.

Witam Qcz! I nie martw sie znajdziesz pracę.

Wika ty tyle pał nie stawiaj bo Ci dzieciaki samochód obrzucą jajkami. Przynajmniej tak przywitały dzieciaki dzis w pobliskim technikum ukochana panią od maty.

Dana gdzie zdjęcia po ukończonym remoncie ? A testy owu. używałaś kiedyś?

Iza o czym tak myślisz?

Maron mi sie też wydaje ze to kłucie to nic groźnego.
A pierwsze ruchy to od razu będziesz wiedziała ze to to. Jak by Cię ktoś piórkiem od środka myział. Albo trzymałaś kiedyś motyla w ręce , to tak jakby uskrzydełka delikatnie Cię dotykały. Pierwsze ruchy poczułam w 18 tyg

Trina super ze mały sie przyzwyczaił do przedszkola no i ze trafiłaś na fajne . Ciekawe ile Cię podlicza na tak zwany komitet.

Dziewczyny a imię Mateusz po anielsku pięknie brzmi ale nie pamiętam jak sie pisze ale mi sie podoba

My z Patim też byliśmy na szczepieniu. Młody ma 13.300 i 90 cm.

Wiecie co hormony mi buzuja. Jestem strasznie płaczliwa. Wczoraj wpadłam w histerie ze Patryk nie ma jąderek. Już myślałam ze pewnie operacja go czeka . Dzis miałam badania więc wzięłam go za rękę i do lekarza. Pediatry nie było ale była pielęgniarka od dzieci. Ona mu sprawdziła , nie od razu znalazła ale znalazła. A ja głupia pół wieczoru ryczałam.

Pytanie do mam chłopców. Czy jak wasze dzieci leżą to możecie zauważyć jąderka w mosznie?
 
no takie, cos sie rusza nie zawsze tak jakby sie chcialo by sie w okreslony sposob ruszalo

maron
, rozpoznasz od razu te zaklocenia w brzuchu. Mnie brzuch czesto dokuczal na tysiac roznych sposobow, w tej ciazy nie zwracam juz na to uwagi. Na uwage zasluguja regularne skurcze i nagle tepe bole a takze bole watroby.

dana a prosze ;-)
 
reklama
aaaa, widziałam dokument o gorsetach i robili wywiad z kobietą o najwęższej talii na świecie. A ponieważ uważa, że nie osiągnęła szczytu swoich możliwości, usunęła najniższe żerba, żeby dalej móc zwężać obwód. Masakra.
 
Ostatnia edycja:
Do góry