reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej Dziewczyny!

Wróciłam od gina...

Zrobił mi usg i okazało się że jest pęcherzyk i to może być fasolka ale bardzo mały i jeszcze nie może stwierdzić na bank. Jutro mam zrobić betę i jak się okaże że jestem w ciąży to za dwa tygodnie będziemy znowu robić usg.
Jeżeli się okaże że to nie ciąża to mam brać cilest 2x dziennie przez 10 dni na wywołanie okresu.
Jest też pęcherzyk na jajniku i może się okazać że to ciąża pozamaciczna.
Na dzień dzisiejszy nic nie można orzec na 100%
Jutro idę na betę i zobaczymy.
Trzymajcie kciuki oby to była fasolka :-)


oo super :-)trzymam kciukaski:tak:
 
Hej Dziewczyny!

Wróciłam od gina...

Zrobił mi usg i okazało się że jest pęcherzyk i to może być fasolka ale bardzo mały i jeszcze nie może stwierdzić na bank. Jutro mam zrobić betę i jak się okaże że jestem w ciąży to za dwa tygodnie będziemy znowu robić usg.
Jeżeli się okaże że to nie ciąża to mam brać cilest 2x dziennie przez 10 dni na wywołanie okresu.
Jest też pęcherzyk na jajniku i może się okazać że to ciąża pozamaciczna.
Na dzień dzisiejszy nic nie można orzec na 100%
Jutro idę na betę i zobaczymy.
Trzymajcie kciuki oby to była fasolka :-)

No to zaciśnięte.
Czekamy na wieści oby tylko dobre!
 
Hej dziewczyny!
Piszę bo mam taki problem,,, ;( W ubiegłym tygodniu bolał mnie (chyba) jajnik. W tym tygodniu bolą(ały) piersi... Staramy się z mężem od roku o dzidzie i nic... i chyba sobie wkręciłam, że w tym miesiącu nam się udało. Robiłam dzisiaj test i tak się w nigo wpatrywałam, że widziałam jakiś cień drugiej krechy i tak sobie myślę, że tak bardzo chce ją zobaczyć że ją widziałam... :( Jutro idę na betkę ale dziewczyny RATUNKU1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba popadam w paranoje ;(
 
Hej Dziewczyny!

Wróciłam od gina...

Zrobił mi usg i okazało się że jest pęcherzyk i to może być fasolka ale bardzo mały i jeszcze nie może stwierdzić na bank. Jutro mam zrobić betę i jak się okaże że jestem w ciąży to za dwa tygodnie będziemy znowu robić usg.
Jeżeli się okaże że to nie ciąża to mam brać cilest 2x dziennie przez 10 dni na wywołanie okresu.
Jest też pęcherzyk na jajniku i może się okazać że to ciąża pozamaciczna.
Na dzień dzisiejszy nic nie można orzec na 100%
Jutro idę na betę i zobaczymy.
Trzymajcie kciuki oby to była fasolka :-)
Trzymam kciuki :tak::-)
 
Zjadłam tylko trochę kolacji i teraz mi tak niedobrze że chyba zwymiotuję! Przez te stresy to jeszcze sobie żołądek rozsypię :-(

A piersi to Was cały czas bolały??? Bo mnie teraz jakby trochę mniej bolą. Tzn. bolą jak dotykam albo chodzę a jeszcze dwa dni temu to mnie bolały cały czas prawie i czułam jakby miały odpaść. Nigdy mnie nie bolały piersi, nawet przed okresem. Teraz bolą najbardziej sutki i się takie sterczące zrobiły. Mam nadzieję że to dobry znak :-)
 
Zjadłam tylko trochę kolacji i teraz mi tak niedobrze że chyba zwymiotuję! Przez te stresy to jeszcze sobie żołądek rozsypię :-(

A piersi to Was cały czas bolały??? Bo mnie teraz jakby trochę mniej bolą. Tzn. bolą jak dotykam albo chodzę a jeszcze dwa dni temu to mnie bolały cały czas prawie i czułam jakby miały odpaść. Nigdy mnie nie bolały piersi, nawet przed okresem. Teraz bolą najbardziej sutki i się takie sterczące zrobiły. Mam nadzieję że to dobry znak :-)


mnie tez przestały bolec teraz tylko się powiększają a twoje objawy ciążowe na bank:-)
 
reklama
Objawy są takie że jak powiedziałam ginowy to się tylko uśmiechał.
Ale boję się rozczarowania... Jakoś tak myślałam, że w tym cyklu, takim niewiadomo jakim to nic nie wyszło, 26-05 robiłam test quick vue i nie zdałam :-(
No dobra... jutro się okarze... a jeśli test negatywny to przecież nic straconego, za jakiś czas znowu będziem z TŻ brykać i w końcu przecież musi się nam wszystkim tu udać prawda???? :-)
 
Do góry