reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kroptusia podobno jak sie śni jakaś sytuacja, to na jawie będzie całkiem odwrotnie, nie martw się kochana, napewno jest wszystko ok:tak: doła zakop i uśmiechnij się:-) to pewnie tylko hormony ryba:tak: a fasolinka zdrowo rośnie w woim brzusiu:tak:

No nie wiem tempka to moje skarania zawsze jak leciala na leb szyje ponizej lini kontrolnej w ff to przychodzila wredota od owu mialam 36,9-37,2. Do tej pory nie mialam zadnych objawow poza tym brzuchem i cyckami a dzis nic sa jak w normalnym cyklu. Gin powiedzial ze jak sie pojawia plamienia to dzwonic ew wiec poki co nei bede sie wyglupiac co on mi powie ale ogarna mnie z rana blady strach ze tak powiem. W 1 ciazy to czulam ze jestem cycki myslalam ze nie przestana rosnac odrzucilo mnie od kawy od rana mdlilo masakrycznie tu NIC stad me zmartwienia
 
reklama
Witajcie Kochane:-)
Ninonka masz dokładnie taka samą sytuację z kompem jak ja tylko podczas pisania magi w zeszłym roku, SZOK!!! Poprostu wyłączyłam dgo po pracy, za 2 godz. chciałam włączyć i....NIc, znaczy NUL, zero i tak do tej pory i nie wiem co jest podobno umarł ze ztarości... - a szkoda, bo chciałabym mieć laptopika dla siebie - bo kupiliśmy stacjonarną, dużą budę..wr....:crazy: Ale zapisałaś sobie gdzies to co napisałaś prawda? - tak czy owak - powodzonka w tej ciężkiej i żmudnej pracy! Na pewno sobie poradzisz a satysfakcję odczujesz w lipcu, kiedy ją obronisz!!!
Sisi86, Aga6696, Kinga85, Romka - Powodzonka bardzo bardzo, na pewno się pięknie wszystko uda i będzie śliczna, kochana dzidzia!
Beti1975 - nie martw się, na pewno wyniki nie wskażą nic niepokojącego. Jak piszesz, ze czekasz na wyniki z innego miasta to czy masz na myśli bad. wymazowe? - Jeśli tak to jestem w temacie, robiłam je wszystkie 2 miesiące temu i rozumiem czym jest oczekiwanie na wyniki. Ale zobaczysz, ze wszystko będzie gitt!!! - U mnie nie było na 6 i niektóre musiałam powtórzyć, ale wszystko da się podleczyć jak się tylko o tym wie, (tak twierdzi moja gin - CUDO), i jakieś antybiotyki zażywałam i powtarzałam Tarczycę i bałam się jak diabli - mimo wszystko - ale jest juz ok!!! Więc głowa do góry i dużo cierpliwości - Buzia!!!
Solarium? - ja też jem duhaston i ostatnio pytałam o to gin bo nie lubię być biała taka a solarka zawsze poprawia mi nastrój - od 3 miesięcy czyli od tych najintensywniejszych staran nie opalałam się w ogóle - powiedziała, ze można! oczywiście nie na długo i nie często ale tak, i żeby w ogóle żyć normalnie w miarę. Pytałam, czy mogę napić się kieliszek szampana( schizę już miałam chyba, wiem..:sorry2:) - też tak ! radziła żeby naprawdę starać się być na luzie, i nic na siłe, bo z badan czesto moze wynikać wszystko super a psycha blokuje i już!
acha - folik - ja go nie jem jeszcze, postanowiłam, ze bedę jak się uda, bo z ub. roku żarłam go poł roku bez przerwy i czułam się bleeee:-(
Witaminki? - ja nic -poza mega ilościami owoców i soku pomidorowego, a mój M. duuuużo.
 
może tą ciążę będziesz inaczej przechodzić, a może inna płeć tam mieszka niż za pierwszym razem:-) masz synka, czy córcię już?
będzie dobrze kochana:tak:grunt to nie zwariować:-) ale obserwuj i jakby coś to dzwoń od razu do gina


edit: witaj Smartka
tak badania wymazowe, do tego badania z jakimiś testami, moja ginka też mówiła, że jakby co to tabsami naprawimy wszystko więc jestem dobrej myśli :-)))
 
Ostatnia edycja:
Kroptusia - kochanie, może to dlatego tak Ci się śni, że dużo myślisz o tym, wszystko wokól się krecie. Musisz się w miare nie denerwować ale idz do lekarza - koniecznie, tak czy siak - lepiej dmuchać na zimne. Ale bdzie dobrze!
 
Mam juz core i wszystko wygladalo diametralnie inaczej nie moglam rano wstac z lozka z uwagi na mdlosci ktore meczyly 9mc masakra do tego piersi strasznie rosly bolaly (nie wiem moze dlatego ze to byla wtedy 1 ciaza po ktorej zostaly flakony nie piersi :)) i temke mialam min 36,9...Do lekarza ide dopiero 21. Kazal dzwonic jak beda silne bole brzucha badz plamienie poki co nic takiego nie mam. Ostatnio troche wyluzowalam i przestalam o tym wszystkim myslec przyszedl spokoj do dzis :)....Nic postaram sie nie zwariowac. Zadzwonie do gina to co mu powiem ze mi spadla tempka :))
 
Witajcie Kochane:-)Solarium? - ja też jem duhaston i ostatnio pytałam o to gin bo nie lubię być biała taka a solarka zawsze poprawia mi nastrój - od 3 miesięcy czyli od tych najintensywniejszych staran nie opalałam się w ogóle - powiedziała, ze można!

acha - folik - ja go nie jem jeszcze, postanowiłam, ze bedę jak się uda, bo z ub. roku żarłam go poł roku bez przerwy i czułam się bleeee:-(
Witaminki? - ja nic -poza mega ilościami owoców i soku pomidorowego, a mój M. duuuużo.

Z tym solarium to mnie pocieszyłaś - bo ja je uwielbiam, no i już barrrrdzooo dawno nie byłam i źle się z tym czuje, tylko czasami na solarium na twarz wyskoczyłam i to wszystko:-(
Co do folika - ja też przez parę miesięcy źle się czułam ale teraz jest już OK także głowa do góry i bierz tabletki, zacznij tak co drugi dzień, organizm przyzwyczai się do nich aż w końcu będziesz mogła brać jedną dziennie. Folik jest potrzebny. każdy lekarz go zaleca jeszcze do brania przed ciążą:happy:

A tak w ogóle - od trzech dni utrzymuje się u mnie duża ilość idealnego śluzu :szok: bo zawsze to była tak bardziej wodnista wydzielina przezroczysta, nie śluz, jakoś tak jajniczki mnie podolewały, temp się nie sugeruję, ponieważ przy antybiotykach może to być różnie a i mój niegrzeczny M - zmusił mnie wczoraj do przytulanka :rofl2:

Wiecie co - mój durny komputer chce zmieniać słowo "jajniczki" na "jamniczki" :-D
 
No tak niuna niby moge poszukac, a jak cos spytam sie lekarza..nie grozi mi predkie staranko :-( pf pf pf moze to wypluje, ale moze narazie bede brala tak jak biore.. a jak sweterek? jakiego koloru bedzie?
sawi czemu bierzecie podwojna dawke kwasu foliowego i salfazinu??
kwas foliowy zazwyczaj jest zalecany w takich dawkach,po jednej tabletce to moga zażywać pary które mają w planach zafasolkować w ciągu 6 misięcy a my chcemy przy najbliższym cyklu.mąż ma też obniżoną żywotność plemników po 24h więc podwójna dawka jest wskazana dla niego
 
kroptusia sorki ale, nie do końca rozumiem, po co mierzysz tą tempkę .... ja objawy jakiekolwiek zaczełam miec w 7-8tc wiec jeszcze i ciebie dopadna więc ciesz sie puki ich nie masz bo potem bedzie tylko gorzej...jak u mnie do 14tc było okropnie i dopiero ostatnio zaczelam sie czuc jak człowiek....i mogłam zacząć cieszyć ze swojego stanu....
 
kroptusia sorki ale, nie do końca rozumiem, po co mierzysz tą tempkę .... ja objawy jakiekolwiek zaczełam miec w 7-8tc wiec jeszcze i ciebie dopadna więc ciesz sie puki ich nie masz bo potem bedzie tylko gorzej...jak u mnie do 14tc było okropnie i dopiero ostatnio zaczelam sie czuc jak człowiek....i mogłam zacząć cieszyć ze swojego stanu....

Moze to fobia poprzedniej ciazy ktora zaczelam od szpitala podtrzymania boli i walki o kazdy dzien. 2 ciaze prowadzi moj stary lekarz i juz na wstepie ostrzegl by sie oszczedzac bo znow sa te skurcze dostalam nospe i powiedzial by czekac...Niby ok ale chocby wg niego beta byla zdeka za niska...A zmierzylam tak o obudzilam sie i nie wiem moze przez te glupie sny. Co do objawow z mala mialam od samego poczatku :-) mdlosci mega i do rozwiazania....Wiec wiem co to znaczy sie wymeczyc...pierw mial byc tylko I trymestr potem niby zaczna sie ruchy to minie a mnie jeszcze odrzucalo jak na porodowke jechalam koooooszmar :)) ani isc ani lezec ni wstac w sumie to sie slanialam cala ciaze...nie tesknie za tym bo te 9 mc sie meczylam poprostu sie dziwie ze teraz odwrotna sytuacja oby to byla poprostu inna ciaza ale dzieki
 
reklama
smartka dziękuję Ci za informacje na temat solarium - może to osłbienie było zupełnie czym innym spowodowane...
kroptusiu głowa do góry - pamiętaj że Twoje stany udzielają się temu małemu człowieczkowi, który jest w Tobie. Bądź dobrej myśli!
 
Do góry