reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Ja daje danonki te duze . Mleka krowiego typowo bym nie podala np budyniu. To juz duzy chlopak. Ja kasze manne dodaje najczrsciej do zup zamiast makaronu czy ryzu czy ziemniakow . Ja Hani wszystko podtykam co sie da bo ona najchetniej na mleku i serkach by zyla....
 
reklama
muszę się pochwalić...
dziś dzidź jadł pierwszy mięsny obiadek ugotowany przez mamę i mu smakował bardzo:)

i widać już pierwszy ząbek:) jeszcze nie do końca się przebił, ale jest widoczna prawa jedyneczka dolna:)
 
liskka, jak Wiktoria ma kolkę to płacze cały czas i nie mogę uspokoić. Wczoraj miała gazy i ból brzuszka, więc cały dzień ją nosiłam bo się męczyła bardzo. Ale to przez herbatki laktacyjne, bo tak to jest ok tylko wieczorem kolki. A wczoraj to masakra była. No i herbatki odstawiam, tylko piję wodę i zobaczymy na ile mi starczy pokarmu. Myślę, że będę karmić do 3 miesiąca bo potem mi nie starczy mleka. Chociaż jak śpi normalnie w dzień, to mam sporo w piersiach i nie dokarmiam. Zobaczymy jak to będzie.
 
Anulla28, współczuje , mi lisek płakał moze 5 minut i potem zasypiał ale bóle brzusKa minęły, gazy sa ale mniejsze . Daje dalej kropelki i zaczęłam pic Zaparzony anyż który jest ponoć dobry na kolki i na laktację. Pij duzo wody kompoty na pewno starczy ci pokarmu . Ja zauważyłam ze mam wiecej wiec moze to mi pomogło. My dalej dokarmiamy a w nocy czasem od razu daje mm jak jestem zmęczona , dzisiaj np dostawilam do piersi o 2 i skończył jeść 2:45 , a rano o 5 juz mama dała mu butelkę a ja poszłam spać . Czasem nie warto sie katować , ja bym chciała karmić do 6 miesiąca nawet jakby miało to byc tyle ile teraz
 
Anulla ja też chciałam przynajmniej do 3 mies karmić i jakoś się udało. Dziś też miałam ciężki dzień. Od południa był płacz, nawet nie wiem czemu. Czy to brzuszek czy coś innego. Teraz mała już pogodna ale mogłaby już zasnąć ;)
 
dziewczyny jak szybko po porodzie doszłyście do swojej figury? chodzi mi głównie o brzuch - co prawda kilogramowo zrzuciłam bardzo szybko i mam już swoją wagę, ale brzuch mi jeszcze został. Co prawda niewielki i wchodzę w swoje rzeczy sprzed ciąży, ale całkiem płaskiego brzucha nie mam. A nie bardzo mam czas na ćwiczenia, a wieczorem jestem padnięta. Ale chyba będzie trzeba zacząć :sorry:

Moja Wiktoria ładnie wczoraj zasnęła, bo o 20.30 już spała i potem obudziła się o północy na karmienie. Potem 3 nad ranem i bujanie do 4 bo spać nie chciała i 7 rano kolejne karmienie i śpi narazie. Ciekawe jak długo. Zaczęłam ją ubierać na noc w samo body i skarpetki i może dlatego lepiej śpi, bo jak spodenki jej nakładam to jest krzyk w niebogłosy :)
 
Anulla co do wagi mam o 2,5 kg mniej niż przed ciążą (już daaawno tak mało nie ważyłam) ale brzuszek nadal mam flaczek ale powolutku się zmniejsza. Na brzuchu mam jeszcze kreske brązową
 
reklama
Do góry