reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

widać na forum ze mamy weekend z piękną pogodą... cisza że aż szook:)

my większość czasu też na zewnątrz, dziś nawet pierwszy raz mleczko wypite pod chmurką:) oby pogoda dalej nasze pociechy rozpieszczała:)
 
reklama
ema51 - co do niani ja mam Angel Care AC401 i działa mi super. Jakieś 400m zasięg, Gosia śpi a my grill na dworze i wszystko super Wiem ze sa tez modele z kamerą ale ja akurat takiego nie mam.
 
Ema ja mam nianie philipsa avent i jestem zadowolona. Bardzo dobrze zbiera odgłosy. Jak nic się nie dzieje przechodzi w tryb czuwania i włącza się gdy coś usłyszy. Bardzo dobrze słychać dziecko jakby było obok. Słuchawka która bierzesz ze sobą może działać na baterie jak i na prąd. Z tego co się orientowalam to najważniejsze żeby niania była cyfrowa bo wtedy odgłosy są lepsze. Jedyne co mi nie pasuje a nie zwracalam na to uwagi przy kupowaniu to to że ta słuchawka która zostaje przy dziecku dziala tylko na prąd ( nie wiem czy wogole sa takie nianie zeby obie sluchawi byly bezprzewodowe) także jak dziecko jest na podwórku a ty chciałabyś cos robić w domu to zostaje ci podłączenie do przedłużacza. Ja wystawiam małego na balkon i tak robię. Tyle tylko że ona wtedy zbiera wszystkie odglosy nawet ptaszki śpiewające :)

Mam ten model.
PHILIPS AVENT ELEKTRONICZNA NIANIA CYFROWA SCD501 (5295913959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

My zmęczeni po dzisiejszym. Najpierw był szwagier potem pojechaliśmy do babci i maluszek zmęczony padł przy ubieraniu w pajaca.
Pozdrawiamy
 
my też mamy angecara 401 i działa bez zarzutów cały weekend grilowaliśmy a Marcysia spała w swoim łóżeczku. Nasza niania dziala na prąd i na baterie tak że jak Marcysia zimą spała na tarasie mogłam włożyć do wózka nianię na baterie i słyszałam jak się obudziła. U nas przez cały weekend taka piekna pogoda że Marcysia na dworzu była przez cały dzień jadła, spała wszystko na dworzu a wieczorem padała w moment od tego świeżego powietrza i nie wiem czy to wiosna czy co malutka tak zaczęla jeść że szok. Wcina wszystko co jej dam a zupę (oczywiście naszą) to dwa razy dziennie do tego chlebek z masełkiem i nawet jajecznicę już próbowała, tak patrzy jak my jemy że muszę jej dać spróbować oby jej się z tym jedzeniem odmieniło na dobre dzisiaj na dobranoc wtrąbiła 180 ml mleka z kasza ryżową :szok:
 
Ema ja tez mam Engelcare 401 i jestem zadowolona, slychac idealnie. Kupilam ze wzgledu na monitor oddechu. Zaluje, ze nie kupilam od razu z kamera bo np bedac pod prysznicem jak tylko uslysze kwilenie to lece na leb na szyje a zazwyczaj jak juz do niego dotre to dalej spi ;) Mam osobna nianie z kamera ale teraz musialabym chodzic z dwoma na raz co byloby klopotliwe, no ale musze chyba jednak ja odpalic.
 
Kasik co do prysznica. Ja opanowałam technikę prysznica z małym. Tzn wjezdzam wózkiem do łazienki jak Niki jest grzeczny to wystarcza mu szum wody i spokojnie mogę się wykąpać jeżeli jest niecierpliwy to włączam suszarkę i jest spokoj a jak wychodzę z pod prysznica Mały już spi :) spróbuj :)
 
My też mamy Philips Avent i jesteśmy bardzo zasowoleni, zbiera baardzo dokładnie każdy odgłoś, właśnie niestety tv, ptaki itp. też :p i przekazuje realne dźwięki.

Madzia ja też Filipkowi musze podawać naszą zupkę (oprócz słoiczka swojego) bo aż wychodzi z siebie jak widzi, że my jemy i też woli 1000 razy moją domową zupkę

Ale dziewczyny moje dziecko to po prostu odkurzacz! Je WSZYSTKO! Nawet ogórek małosony wcina (kawałeczek oczywiście) ze smakiem :-D
 
Milena nie mam wozka w domu, tzn mam ale na parterze a prysznic i pokoj Juniora jest na 2 pietrze. Mam w domu mame, tzn pietro nizej wiec zazwyczaj ona siedzi z wnukiem a ja mam wowczas chwile dla siebie. M tez duzo pomaga i chodzi do pracy coraz pozniej i na coraz krocej wiec nie jest tak zle. Mam kosz (kolyske) bardzo lekka i ja moglabym zabierac do lazienki ale wolalabym go nie przyzwyczajac do ciaglej mojej obecnosci. Jak na razie grzecznie spi w lozeczku, ciekawe jak dlugo ;)
 
reklama
Do góry