reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Minni szłwia w dużych ilościach i powinno samo sie zahamować. A czesto karmiłaś??

Genna u nas też zaczyna łzawić oczko i co jakiś czas po nocy się skleja, tez mysle ze to moze kanaliki ale to jest raz na jakis tydzień. A u Was to było często??

Magda my chyba też miałyśmy ciemieniuche tzn nie wiem czy to własnie to ale na głowie tak jakby na grzywce zrobiła jej sie taka brazowawa sucha schodzaca skorka, czy to to?? A usunełam to czeszac jej głowe w wannience (ja kąpie w emolientach).

Co do spania to u nas zdarają sie noce nawet po 10godzin podrzad, że spi ale te 6godzin to norma a karmie tylko piersia.


My dzisiaj mamy 3miesiące i na domowej wadze wyszło że waży 6600 czyli od 18kwietnia przytyla 800gram chyba co mało...
 
reklama
Bziumelka - b.dobrze przybiera co ty gadasz :) Norma to od 0.5 do 1kg w miesiac.

Z oczkami to czesty problem, u nas tez byl najbardziej pomoglo masowanie kacika wew. oczka. Takie uciskanie. I jak mocno lzawilo parzylam świetlika i jak reke odjal.

Mini na cycki mi tez pomogl Bromergon, juz nienpamietam ale chyba kilka dni max tydzien bralam. I jak widac prolaktyny mi nie zaburzyl - hihi :)

U nas noce juz od dawna przespane od ok 20.00 do 06.00/7.00 potem jedzonko i jeszcze 2h snu. Ja tez w pewnym momencie powiedzialam dosc i nie latalam jak slyszalam ze tylko sobie gada - pare nocy pogadala pogadala i zasypiala. Teraz juz rzadko sie wybudza.
 
Minni, dziękuję może też kupię ten kosmetyk. Dzisiaj pogadam z lekarka na szczepieniu.

Bziumelka, dokładnie to ciemieniucha.
Wszystkiego najlepszego na 3 miesiące ;) u nas jutro :)
 
Magda to u nas po 5dniach od wprowadzenie czesania w trakcie kapieli znikneła tylko ze Sonia za duzo włosów nie ma i było łatwo :-) No i jeszcze smarowałam maścią linomag (ta zielona) bo oliwka podobno wysusza.
 
Magda ja na ciemieniuche próbowałam chyba wszystkiego co jest dostępne. Od linomagu, sudocremu, bepantenu, oliwki, olejuszki po maść na grzybice od lekarza nic nie pomogło. Mały się drapał budził w nocy widać było że go to swędzi i włoski mu przez to nie rosły masakra. I pomogłą maść sterydowa :/ nie chciałam jej używać ale już nie było wyjàcia 3 dni smarowania i po ciemieniuszce śladu nie ma. Ale obawiam się że jak przestane smarować to znowu wyjdzie.
Jeśli chodzi o spanie to u nas jak karmiłam jeszcze piersią to trwało to czasem 2 h bo najpierw jeden cycek, potem przepwijanie znów cycek, kupa itd.
Teraz mały każdą noc ma inna dzisiaj spał 11h ciągiem od 20 do 7 o 22 karmienie na śpiocha i następne dopuero o 8 rano. A np wczoraj zjadł 120ml mm o 5 eano i o 8 i tak normalnie butelke. Ale od ok 2 tyg.i tak śpi już bardzo ładnie może dlatego że przestałam reagować na kwękanie i często sam usypia. A ja głupia przedtem za każdym razem go brałam na ręce i lulałam :/
Mamy sukces paznokcie małego odrastają i chyba unikniemy ściągania :))))))))
 
A i dziewczyny polecam skoczka z fisher price mój mały go uwielbia. Jak patrze na niego jak w nim dosłownie wariuje to serce mi się raduje ;)
 
Bziumelka: karmiłam w dzień 2-3 razy, za to w nocy co 1-2h.

Dam sobie czas do końca tygodnia, jeśli nie zobacze poprawy po tej szałwi to pójde do gina po recepte na bromergon.
Jestem w ogromnym szoku, że tak łatwo poszło odstawienie od cyca Wiktori :) za to mi brakuje tego leżenia z córeczką jak ciumkała cycocha i głaskała mnie przy tym po ręku i ten jej uśmieszek na widok cyca, no nic przejdzie mi...
 
Smerfeta mam to samo, Junior po jedzeniu kreci sie, marudzi, przysypia na 5 minut i sie wybudza, masakra. Noce sa koszmarne a ja tak lubilam sobie pospac, no coz - cos za cos ;)

Bziumelka zazdroszcze takiego spiacego egzemplarza ;)
 
reklama
Do góry