reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Smerfeta dzięki ze pyrasz.
Odparzenie ok. Juz w niedziele bylo ładne ale na razie jeszcze chusteczek nie używamy. Miałam już dziś rozmowę konsultacyjna z doktorka. I jak na razie jest dobrze. Zmniejszyła probiotyk do 2x4 krople i obserwacja do konca tygodnia. Na razie wymazow z pupy nie będzie brała bo kupy się uspokoily juz tak nie popuszcza. Masc (bacrtoban) odstawic i smarować normalnym kremem.
Mały glodomor dostał od mojego brata bujaczek lezaczek i jest super zadowolony. Myślałam ze mozr za maly ale juz jednak nie. Najbardziej lubi podwojne wibracje. Czyli wibracje bujaczka i wibrujacego misia kolo główki. :)
 
dziewczyny jakie badania robi się w kierunku cholestazy ciążowej? Alat, aspat i co jeszcze? Jakiś czas temu swędziała mnie skóra, ale przeszło. Dzisiaj pół nocy nie spałam, bo tak mnie stopy swędziały,że do krwi się podrapałam i nie spała prawie w ogóle. Co prawda w 27tc robili mi w szpitalu próby wątrobowe i były ok, ale chcę powtórzyć badanie.
 
Też bardzo bym chciała sie z Wami spotkać, ale ja jestem z Wawy i Wiki nie lubi jeździć samochodem więc sama Jej nie dam rady ogarnąć.

Bzibziok: gratulacje :) widzisz może dlatego Niuniuś nie miał ostatnio apetytu :)
Ja stosowałam Dentinox.

Labo: super gratulacje :) ja też wypatruje tego raczkowania, nasze Corcie mają tylko 2 tygodnie różnicy więc kto wie może i moja nie długo zacznie :) A Olusia coś próbowała podnosiła pupcie, opierała się na rączkach, czy tak po prostu zaczeła?

My dzisiaj jesteśmy po szczepieniu przeciw pneumokokom. Wiki zniosła je super, tylko chwilke pokrzyczała, za chwile był uśmiech od ucha do ucha :) kolejne szczepinie w Dzień Matki.
 
Minni Ola siedziała i najpierw tyłkiem jeździła po podłodze zresztą nadal to robi potem zaczęła robić koci grzbiet a dziś to już ładnie rączka za rączką i nóżka za nóżką no i teraz już nie mogę jej zostawić na podłodze jak prasuję bo siłuje się z deską do prasowania no i zaliczyła już miskę mojego psa więc miski też już będą stały u góry . Jeszcze tylko czekam na ząbki i będę wniebowzięta jak jakiegoś zobaczę .
Madzia mój mąż zaczyna mięknąć nawet zadał mi pytanie jak to będzie wyglądało i czy dziewczyny same jadą czy z mężami więc może by się zgodził gdybym mogła jechać z Tobą . Zobaczymy . Na razie umówiłam się z dziewczynami ze Szczecina bo mamy tam przyjaciół i w czerwcu są regaty żaglowców .
 
Smerfeta dzięki że pytasz. Już lepiej. Idzie ku dobremu i mam nadzieje że unikniemy ściągania. Moj Miłosz też tak stękał spał i stękał ;) jal zmieniłam mleko z nan na bebilon to przeszło więc może rzeczywiście coś z brzuszkiem.
Anulla nie znam się nie pomoge. Ale w labo powinni wiedzieć.
Kasik to masz małego głodomorka ;) z tym mlekiem to jest tak jak z kleikami i kaszkami jednemu dziecku po zagęszczeniu wystarczy na całą noc a drugie będzie jadło co 3 h ale od zawsze słyszałam że mm jest bardziej zapychające. A mleko na początku zawsze jest tłuściutkie i żółte poczekaj chwile a będzie przeźroczyste ;)
 
Minni to bierz meża na spotkanie jak sama nie dasz rady, kilku ich bedzie to sie zajmą sobą :-) A z Wawy to masz super dojazd, 3godzinki A2 i juz na miejscu :-)
 
Dzięki dziewczyny marcysia już po gorączce trzydniowej a zakażenie też się cofa tylko znowu będę musiała ją tuczyc bo schudła :-( ale uśmieszek na twarzy już jest.
 
Anulla bilirubine jeszcze zrob. Wiem co to znaczy swedzaca skora, drapalam sie prawie miesiac, przeszlo samo. Pozniej bardzo schodzila mi skora, normalnie sie ze mnie sypalo, mimo, ze kremowalam grubo cale cialo 2 razy dziennie. Najpierw uzywalam balneum a pozniej mediderm. Ten drugi znacznie tanszy i moim zdaniem lepszy. Za to teraz mam tak delikatna skore jak po mega pilingu, gladka jak pupa niemowlecia ;) cale szczescie bo teraz czasu na smarowanie calego ciala bym nie znalazla ;)
 
reklama
Do góry