reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

No mój też świruje . Boi się , że nikogo nie znam uśpią mnie zabiorą dziecko i po sprawie . U mnie w grę wchodzi tylko pociąg bo co prawda prawko mam ale nie jeździłam autem i dopiero teraz mam sobie kupić jakiego malucha na początek .
 
reklama
Magda ja mam 2 wózki , które naprawdę składają się do małych rozmiarów , jeden to BJCM GT a drugi to nuna peep luxx - z obu można zrobić kanapkę :) ale zostają jeszcze 2 foteliki ja mam klippan kiss II i gdyby mała nie miała jeszcze 10 kilo to mogę wziąć sam fotelik bez bazy lub jak się da z bazą , którą można przypiąć pasami bądź izofixem . A jakie masz auto? Ewentualnie mogłybyśmy się umówić przed wyjazdem na jakieś spotkanie . Nadal jednak nie wiem czy mąż mnie puści .
 
Labo, to naprawdę Twoje wózki to pikuś nasz to landara ale myślę że się zmieszczą ;)
Mamy VW Touran z izofixem może być o ile nie ma stopy do podparcia bo nie mam wypełnienia schowka w podłodze żeby oprzeć na nim stopę. My mamy maxi cosi cabriofix. Dwa foteliki zmieszczą się bez problemu ale jakby chcieć usiąść między nimi to będzie ciasno ;)
Spotkać jak najbardziej wcześniej się możemy mamy rzut beretem do siebie ;)
Ja z moim wkońcu też nie doszłam do konsensusu rozmowy ale są dwa wyjścia albo jadę z Zosią albo on jedzie z nami tej trzeciej opcji że nie jedziemy nie biorę pod uwagę ;)
 
Hej dziewczyny, widze ze wy w temacie spotkania. Ja tylko chcialam sie pochwalic, ze u nas pierwszy zabek sie przebil. A i obok dziaselko spuchniete wiec zaraz i drugi bedzie wychodzil. Mam wiec pytanie do dziewczyn, ktorych dzieci juz maja uzubienie, stosowalyscie jakies masci na usmierzenie bolu? Mozecie cos polecic?
 
reklama
Joasia z mlekiem z piersi jest tak że na początku jest ono rzadkie i na początku dziecko gasi pragnienie, później jest gęste a mm chyba cały czas jest dość gęste więc może faktycznie na mm dziecko jest bardziej syte

Madzia jak Marcelinka? Wszystko przeszło?

Milena daj znać jak odparzenia. Chyba dziś masz lekarza?

Majka i jak paznokietki? Byłaś juz u chirurga?

Dziś miałyśmy kijowa noc. Coś Alicji nie pasowało, pojekiwala całą noc ale bąków nie było. W nocy dałam Delicol bo myślałam że to problem z trawieniem (wieczorem w krotkim czasie dwa razy karmilam bo po przewijaniu po kupie domagala sie) ale sama nie wiem czy o to chodzi. Teraz dopiero zasnela na wibrujacym foteliku. To czas myć głowę bo wyglądam jak upiór ;-)
 
Do góry