reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Hej, widac ze weekend bo na forum cisza!
Chcialam sie Wam poskarzyc, ze mam chyba dziecko smakosza. Bo tych troche tanszych sloiczkow z rossmana babydream nie chce tykac. Zdecydowanie preferuje gerberki i hippy. A ulubionym jezt mloda marchewka z ziemniakiem hippa, chyba ten najbardziej slodki!
 
Ostatnia edycja:
Bzibziok mój lubi wszystkie i co dziwne woli obiadki od deserków ;) dzisiaj jadł spagetti z babydream. Jedyne co mu nie podeszło to królik z ziemniakami ;)
 
I nas chyba dopadły kolki... :(
Niunia bywała niespokojna popołudniami ale wczoraj i dzisiaj był ryk i to porządny.
Lekarstwo, ciepła kąpiel i teraz śpi ale dała popalić.
A to od razu opowiem dzisiejszą historię....
Dawałam Zosi ibuvit kolka bo dostałam w szpitalu próbkę i pomagało jak miała takie niespokojne dni a że się skończył to pojechaliśmy dzisiaj do apteki i kupiłam nowe (jest fajny bo w tych kapsułkach twist). Pani w aptece oczywiście jakby z choinki się urwała najpierw że nie ma później znalazła cudem w szufladzie. Skasowała 15 zł ja szybko w torebkę i biegiem do auta bo mąż po parkingu krążył bo miejsc nie było. W domu dałam małej kapsułke po czym patrzę a to opakowanie tylko 10 sztuk tak jak to darmowe ze szpitala i napis "nie do sprzedaży ". Wpadłam w szał. Mąż pojechał do tej zakręconej baby i spytał jak mogła mnie skasować za produkt darmowy "próbkę reklamową" burzyła się ale oddała pieniądze. Teraz mam nauczkę i nie dość że obsesyjnie sprawdzam daty ważności to teraz będę jeszcze opakowanie oglądać i najlepiej na miejscu ulotkę przeczytać czy właściwy lęk dali... ;)
 
Dziewczyny Piotruś dostał w prezencie karuzele, która nie spełnia moich wymagań ;-) - trzeba ja ręcznie nakrecac, niedługo dostane odcisków na palcach.
Jakie macie karuzele? Jakie polecacie?
 
A właśnie czy wasze maluchy też mają takie bulgoty w brzuszkach?
Zosi często bulgocze w brzuszku ale nie ma reguły jakiejś na to że po jedzeniu czy przed i w czasie snu też.
 
Szczerbatka, my mamy tiny love "podróżna" 3w1 jest na baterie gra 30 minut ale melodyjki mnie dobijaja ;) Małej się podoba bo gada do tych stworów i zasypia później a jak się wyłączy to się budzi ;)
Jak przejdziemy do normalnego łóżeczka z kołyski to też chce taką "normalną" karuzele więc chętnie dołączę do pytania co polecacie ;)
 
Magda to witaj w kolkowym świecie. My juz przeszlysmy z Delicolu, bo juz nie dawal rady na krople niemieckie. Tylko ze wujek męza mial kupić Sab Simplex, a przywiózł nam jakis Lefax, wkurzylam sie niesamowicie, bo jak mowie ze chce Sab to ten przywozi co innego wrrrr, tak czy siak kolki dalej sa, ale moze ciut lzej je Zosia przechodzi. A te bulgotania w brzuszku to u nas tez są, na poczatku myslalam ze przez te kolki ale juz sama nie wiem, moze tak ma byc.
 
reklama
Montana, a już myślałam że tylko nasza ma takie bulgoty i zaczynałam jakieś filmy sobie wkręcać...
Wujek się popisał ;) delikatna różnica...
 
Do góry