reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Wszystkim Mamusiom dziś ślę życzenia Wszystkiego Najlepszego i samych radości z dzieci!!!

Ja dziś od Zuzi dostałam prezencik - jak poszła spać ok 21 to wstała o 6 dopiero :tak:

Witam nową mamusię !!

Wchodzę rzadko bo na forum czasu mi brakuje hehe kiedy moja doba się wydłuży
widzę, że kolejne dziewczyny na prywatne poszły to tu pewnie już nikt zaglądać nie będzie
Jak radzicie sobie z upałami?? moje pierwsze wyjście z Zuzią w krótkim rękawku to był mega stres, teraz to już lajcik, nie mam sumienia jej gotować w długich rękawkach, i Zuzia bardzo dużo pije Lubię ciepełko ale maja kruszynka męczy się czasem przez to gorąco, jakoś musimy sobie radzić
 
Hej mnie to daaawno nie było że ho ho ho! ale jakoś tak jest ze w kom mam zapisany bezposredni dostep do bb ale moich pazdziernikówek a jak mam logowac sie i szukac marcówek to szlag mnie trafia przez moj tel:baffled::dry::zawstydzona/y:

Co u nas? Jest ok mały rośnie jesteśmy po szczepieniu Jurek zachował się dzielnie :-D moja córka nie choruje więc jest super a teraz jak są takie upały to chodzę z malutkim nad jeziorko:-)
dopiero 2 czerwca idę na kontrolę po porodzie- nie chciało mi się zarejestrować i kumpelka się nade mną zlitowała i mnie zapisała:nerd: Jurek wazy teraz 4620g więc ładnie przybiera ładnie też je cały czas cyca wcina no i ładnie śpi budzi się dwa lub raz w nocy. Staram się jeść coraz więcej rzeczy ale nadal się ograniczam, waga moja też ok zostało mi 2 kg ale powiem wam że za bardzo ich nie odczuwam :-p
Wasze maluchy już też fajne są jejku ale ten czas leci!!!!

Agnis ja też nie mam żadnej wiadomości ostatnio coś bb nie tak chodziło bo dostałam też z 17 meil od forum chyba coś przerabiali i może dlatego nie dostałam??? zaraz to sprawdzę jeszcze raz!
 
kimkim jak ja bym chciała żeby moj Kacper chociaż raz przespal cała noc, on to sie ze trzy razy budzi do jedzenia, razy tylko mialam tak ze jak poszedł spać o 21 to obudził sie o 3 w nocy i o 6.
powiem ci ze ja tez balam sie ubrac kacperka lżej ale jak zobaczylam że sie bida poci bardzo to ubrałam body z krotkim rekawkiem i skarpetki :) odrazu dziecku było lepiej
 
Hej czasem zaglądam ale tu się już od jakiegoś czasu nic nie dzieje
Zuzia rośnie, waży już 4,950 na wadze w przychodni i 4,820 na wadze w poradni noworodka - w każdym bądź razie przybiera prawidłowo :)
niestety wczoraj dostała jakiejś wysypki od niewiadomo czego :( na razie mamy obserwować i wapno podawać (zastanawiam sie czy to nie od zębów bo rączki ciągle w buzi i ślini sie strasznie a podobno wysypka też może być, ale się nie znam to nie wiem) nic nie zmieniałam jeśli chodzi o kosmetyki czy proszki....
Zuzia oczywiście jest małą terrorystką i jak nie śpi to siedzi na rękach, także nic zrobić w domu nie mogę hehe, może ktoś poradzi jak ją nauczyć by sobie grzecznie sama poleżała na macie czy na bujaczku??? no cóż sama ją tego nauczyłam bo jak tylko piśnie to na rączki :)

Piszcie coś, chętnie poczytam co tam Wasze maluszki już robią.... a niedługo rozszeżanie diety i gluten, może podzielicie się doświadczeniem. Pozdrawiam
 
kimkim my już powoli rozszerzamy diete, Kacper wcina niesamowicie a najbardziej uwielbia kaszkę malinową z sokiem malinowym z Bobovity...jrżeli chodzi o gluten to myśle że za miesiąc bedziemy coś wprowadzać
 
reklama
My zaczęłyśmy od marchewki z ogródka babci, 2 pierwsze razy to było tylko próbowanie na jezyczek :), dziś zjadłyśmy juz moze i całą łyżeczkę na raty oczywiście :)
Pediatra radzi nam wprowadzać gluten po skończeniu 4,5 mieciąca poprzez dodawanie do mleka/marchewki itp pokruszonych ciasteczek takich dla miemowląt, najpierw 1/3 łyżeczki potem 1/2 i w końcu po 1 łużeczce na 1 raz dziennie do posiłku...nie wiem zazwyczaj czytam o kaszy mannie.....
 
Do góry