reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

O ja ale wieści mojeboje trzymam kciuki i powodzenia

A ja wczoraj się tak usmiałam ze myślałam ze urodze pewnie pamiętacie taki głupi film american pie on leciał jak byłam w LO i wszyscy go oglądali bo po trochu bohaterowie byli nam bliscy potem były kolejne czesci mniej udane a wczoraj oglądałam american pie.zjazd absolwentów SUPER
 
reklama
Viltutti - ogromne gratulacje!!!. Bardzo się cieszę, że masz już synka przy sobie, wreszcie się doczekałaś :-)

Mojeboje - widzę że wody ci odeszły tak jak mi. Do szpitala i na cc spokojnie zdążysz. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko poszło szybko i sprawnie :-)

Ancona - dziwię się, że nie dali Hubcia pod lampy. One naprawdę przyspieszają schodzenie żółtaczki, i może już bylibyście w domu? Cieszę się, że karmienie idzie lepiej:-).

Rila - super, że chłopaki tak świetnie się mają! :-) A mleko warto ściągać bo nie ma nic lepszego dla maluszków. Ja również ściągałam dla Emmy co trzy godzinki, i początkowo dostawała przez sondę, potem z butelki, a teraz jest już tylko na piersi, pokarm się wyregulował do jej potrzeb i nie muszę już ściągać:-)
 
Magda, Truskawkowa dzieki.
Mam smecte to mu spróbuję zapodac - niestety odpada cola bo nie mam a on i tak nie lubi... (wypil pol ech)
Goraczka bez paniki bo w nocy co prawda powyzej 38 skoczyla ale po 1 nurofenie zeszla i teraz tylko stan podgoraczkowy tylko.
Odpukac wymiotow nie ma.
 
Cześć Dziewczyny :)

Ale się dzieję :-)

Mojeboje Trzymam kciuki za planowaną cesarkę!!

Viltutti Gratuluję Kochana !!!! W końcu masz Maleństwo przy sobie :-)

Agutka jak tam u Ciebie ? Jak się czujesz?

Evelinkaa Kochana widzę, że u Ciebie praca na cały etat ;D

Kochane mam do Was pytanie, czy zabieg zamrażania nadżerki u kobiety, która jeszcze nie rodziła może mieć jakiś wpływ na przebieg porodu ?? Cały czas się nad tym zastanawiam. Co prawda mam dzisiaj wizytę ale chyba zapiszę wszystkie pytania na kartce, żeby znowu o niczym nie zapomnieć :sorry:
 
Witam kwietnióweczki/marcóweczki:-) ale tu się dzieje!!!!
Agutka, Viltutti gratulacje :)

No pięknie zaraz z wątku kwietnióweczki dołączymy do marcóweczek..O nie! ja zaciskam nogi i czekam do kwietnia.A czy któraś z dziewczyn brala luteine? Przy poprzednich ciążach nie brałam i nie mam porównania.Za kazdym razem rodzilam w 40tyg i były to porody wywoływane..Teraz od 30-36 tyg brałam luteine 2x2tabl dowcipnie a przez ost 2 tyg 2x3 tabl. bo skurcze były coraz czestrze i rozwarcie na 3 cm.Teraz jak odstawiłam skurczy prawie że nie ma. Wszystko tak jakby sie zatrzymało..
auliya ostatnio tez przerabiałąm temat biegunki u moich dzieciaczków,tak jak dziewczyny wcześniej pisały podawałam przy ostrej biegunce enterol,słabszej smecte, dużo picia najlepiej wodę, i Coca-cole WYGAZOWANĄ!.
 
Hej Laseczki!

Viltutti, Agutka, GRATKI WIELKIE!!!!!

Moje boje drogie.... no to pięknie Cię zaskoczyło... Jak przeczytałam to aż mi sie ciepło zrobiło, bo termin masz dzień przede mną... Obyś wkrótce tuliła maleństwo do piersi
Evelinka, wytrzymasz, oby sie udało to cc dzisiaj i potem to już z górki :-)
Auliya, jak nie ma tragedii to wystarczy sama woda i hebrata (w szpitalu przy rota podawali słodką), poza tym to może być taka infekcja, strasznie dużo teraz rożnych mutantów wirusowych
Lizzy, a ja przy desce do prasowania właśnie oglądam "Nigdy nie będę Twoja"...
Kobietki, nie napiszę nie wiem ile, bo dzisiejsza wiadomosć moje boje mnie spionizowałą i szaleje z ciuchami, prasowaniem, praniem etc. Musze dokończyć składać komodę, bo wietrzyła się w częściach od soboty, teraz jeszcze zamówić koszule, łóżeczko, rożek, wszystko odkładałam na "kiedys" i "jutro", a teraz naprawdę mi ciepło. Do tego mój piąty przykleił się do mnie na co mój małż oznajmił: pakuj szybko torbę bo tym razem urodzisz przed terminem, on chyba coś czuje... Uśmiałam sie do łez bo konwersacja przeszła na żarty typu: bo na porodówce po raz pierwszy zobaczą kobietę spakowaną w portfel ;-) Mówie: uprasowałam dzieciom rzeczy na dzisiaj "Ty lepiej idź prasuj pieluchy"... Itd itd....
 
Agutka, Villutti Gratulacje, wkońcu macie synków już przy sobie.

Moje Boje wow napewno juz jestes w szpitalu, powodzenia.

Jotemka - my mamy ten sam termin i ja tez jeszcze nie dokonca spakowana, jedynie wczoraj juz poprasowałam wszystkie ciuszki na 56, i 62 cm. I jakos nie dochodzi do mnie że mogło by sie coś u mnie ruszyc nie prędzej niż w kwietniu. Ciągle mówię wszystkim że jeszcze dużo czasu mam:-)

A ja zaraz jadę na wizytę, KTG, zobaczymy czy cos może sie skraca:-)

Wczoraj popołudniu miałam skurcze wiec pozwoliłam sobie wkońcu na chwilę odpoczynku w łózku, pierwszy raz w tej ciązy w ciagu dnia położyłam sie, ale fajne uczucie:-) ale niestety po 15 trzeba było wsatć aby jechac do przedszkola.


póżniej odezwe sie jak było na wizycie
 
Oliwia, nie do końca? Ja właśnie wieszałam pranie i nie mam upionych rzeczy.. Jakie prasowanie wszystkiego na 56 i 62? ja musze do sklepu się jeszcze wybrać.... Aj nic nie będę mówiła, małż dzis płakał ze śmiechu.... Mówie, ze gdzieś mam koszulę nocną w której rodziłam 5tke, a on do mnie weź, weź, w szpitalu w antyramie powieszą....
 
Dzień dobry!
Agutka, Viltutti Gratulacje! Witamy Wasze Skarby na świecie :-)


Kochane mam do Was pytanie, czy zabieg zamrażania nadżerki u kobiety, która jeszcze nie rodziła może mieć jakiś wpływ na przebieg porodu ?? Cały czas się nad tym zastanawiam. Co prawda mam dzisiaj wizytę ale chyba zapiszę wszystkie pytania na kartce, żeby znowu o niczym nie zapomnieć :sorry:

Pytałam o to mojego ginekologa, też miałam ten zabieg. Wg jego opinii zamrażanie nie powoduje żadnych trwałych uszkodzeń szyjki. Zrosty robią się po zabiegu wypalania, szyjka jest wtedy mniej elastyczna.

Moje Boje - trzymam kciuki i czekamy na wieści!


 
Ostatnia edycja:
reklama
Jotemko świetny ten Twój mąż:-D:-D A poważnie to też się przestraszyłam:szok::szok::szok: ja niby (chyba) wszystko mam uszykowane ale.....mąż daleko, dziecka nie miałabym z kim zostawić......a najlepsze-boje się w nocy na siusiu wstawać:-D:-D Poprzednio właśnie w nocy mi wody odeszły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Paradoks ciąży:
początek- człowiek modli się aby nie zobaczyć krwi przy siusianiu
koniec ciąży-człowiek modli się aby wody za szybko nie odeszły----
a po terminie juz wszelakie modly coby własnie odeszły:-D:-D:-D:-D
 
Do góry