reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

witam niedzielnie.
Dagmar może lepiej jedz na tą izbę.
Co do tematu macicy-ja specjalista nie jestem, ale z tego co wiem to lepiej "jej" za bardzo nie szukać, nie macać, nie głaskac. Macica jest bardzo czuła na dotyk i można wywołać skurcze. Tak mi nagadali teraz w czasie pobytu na patologii i tego się trzymam. Z reszta w 1 ciąży też tego nie robiłam z zalecenia gina.

A co u mnie???? Jakaś jesienna melancholia, zgaga i ta nieszczęsna bezsenność.
Dziewczyny ja o 21 padam, jeszcze nie dotknę poduszki, a już śpię. Za to od 2 do 5 nad ranem wiercę się i kręcę i zasnąć nie mogę. Koszmar jakiś......
 
reklama
witam dziewczynki w ten niedzielny poranek!
Nie lubie niedziel, bo jutro trzeba isc do pracy...
Jestem dzis zmeczona, bylismy wczoraj na urodzinach o kolegi i wrocilismy w nocy, oczywiscie ja bylam kierowca, a moj mezulek niezle sie narabal i musialam znosic jego glupir zachowanie! spi do teraz, ale zaraz go budze!
i glowa mnie przez to boli, on oczywiscie nie bedzie nic pamietal, hehe

wstaje, robie mu sniadanie, zajrze pozniej! aaa i jutro rano sprawdze moja macice, hehe
 
Dagmar uważaj na siebie leż i sluchaj ten jeden raz męża bo oni rzadko bo rzadko ale mają ten raz jeden racje.
Bierzesz no spe? mi kazali brac na bole no spe forte 3 albo 4 razy dziennie i odpuszcza!
Mi kazali jeszcze mieć teraz diete lekko strawną żeby nie obciążać brzuszka.....
Leż ... odpoczywaj.....masuj brzuszek i znajdz pozycje zeby bylo ci najwygodniej!
 
witam niedzielnie.
Dagmar może lepiej jedz na tą izbę.
Co do tematu macicy-ja specjalista nie jestem, ale z tego co wiem to lepiej "jej" za bardzo nie szukać, nie macać, nie głaskac. Macica jest bardzo czuła na dotyk i można wywołać skurcze. Tak mi nagadali teraz w czasie pobytu na patologii i tego się trzymam. Z reszta w 1 ciąży też tego nie robiłam z zalecenia gina.

A co u mnie???? Jakaś jesienna melancholia, zgaga i ta nieszczęsna bezsenność.
Dziewczyny ja o 21 padam, jeszcze nie dotknę poduszki, a już śpię. Za to od 2 do 5 nad ranem wiercę się i kręcę i zasnąć nie mogę. Koszmar jakiś......

Truskawkowa masz rację mi też tak lekarz mówił:) dlatego po prostu czasami trzymam sobie rece na brzuszku ale go nie masuje:)) Nawet nie glaszcze chociaz czasami mam ochote.

Rozumiem co przeżywasz z tą bezsennością bo poki chodziłam do pracy to mi sie spało doskonale ale potem już nie bylo tak różowo i do tej pory cierpię na bezsenność:(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny TruskawkowaMamba może dopadło Cię przesilenie jesienne. Zmiana ciśnienia i pogody robi swoje :cool: Wczoraj mężulek zabrał mnie do Malty na zakupy i jakoś ten dzień minął, ale dzisiaj to jestem strasznie zamulona a tu obiad trzeba będzie robić. Dagmar a Ty jak się czujesz?? Brzuszek jeszcze boli??
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie. Ledwo zyje po tym wczorajszym weselu. Fajnie bylo, potanczylismy, pojedlismy ale juz przed polnoca dopadlo mnie masakryczne zmeczenie. Ledwo przetrwalam oczepiny, doczekalismy do tortu i o 2 bylismy juz w domu. Rano pobudka 6.30 przez synka. Na szczescie tesciowa sie nim zajela i troche jeszcze pospalam, ale po 8 przyszedl zeby mu bajke wlaczyc no i koniec spania. Zmeczona jestem okropnie. Tesciowie pojechali do corki, maz na dzialke a ja z malym na podworku siedze, ale zaraz trzeba do domu wracac, malemu dac obiad i nam cos zrobic..Ja tam na mojego meza nie krzycze w tej ciazy i nie klocimy sie chociaz czasem mi przykro, bo chcialabym zeby mi wiecej przy dziecku pomagal. Wiem ze on robi duzo innych rzeczy ale czasem ja tez potrzebuje chwili wytchnienia od dziecka a nie wszystko na mojej glowie i jak czegos nie powiem to sam sie nie domysli.

Ja wczoraj mialam wrazenie ze zaczynam cos czuc, w sensie jakies ruchy. Pamietam podobne uczucia z pierwszej ciazy ale wtedy dlugo mi zajelo zanim sie zorientowalam ze to to. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj, bo na razie dzisiaj poczulam tylko raz.

Dagmar koniecznie lez i nie wstawaj z lozka!!!! A jak bedzie bolalo jedz na izbe przyjec. W twojej sytuacji kazdy bol jest niebezpieczny. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze.

Uciekam do domu bo Tymek juz glodny. A maz tez niedlugo przyjedzie wiec obiad trzeba zrobic.
 
Ostatnia edycja:
Popłakałam się ze śmiechu czytając opisy Waszych macań o macicy i jelitach :D lezę :D poprawiłyście mi humir hahaha
ja tam jej wymacać nie umiem :)

Czasem mi się wydaje, że może już coś czuję, ale to chyba nadal pykanie w jelitkach, w pierwszej poczułam w 18tc, więc jakoś trudno mi uwierzyć, choć teraz mam łożysko z tyłu, więc może ciut wcześniej, ale to chyba jeszcze nie ten czas :)

Dagmar może lepiej pojechać? A ciepła kapiel niewskazana, lepiej weź nospę


Marcia to faktycznie miałaś szalony wieczór :) ale mam nadzieje, że mimo wszystko bylo fajnie :)

A jaj mam humor niezły, mdłości nadal męczą, ale jest zdecydowanie lepiej. Tylko ciągle chudnę... a czy tętno dzidziusia 170/min to nie jest za dużo?
 
Dziękuję wam za wsparcie. Dziewczyny jadę zaraz na izbę bo boli tak, że się wścieknę :( Jak powiedzą, że wszystko ok. to chociaż stres zniknie.
Masakra. Co do kąpieli, to ciepła a nie gorąca ponoć nie zaszkodzi a mi zawsze pomagało. Sama nie wiem. No nic- jadę to pewnie potrwa parę h. jak wrócę to napiszę do was.

Jestem zła bo jutro mam rano urząd od 11 lekarza Kajka a o 18 jeszcze jadę coś bardzo ważnego załatwić ale powiem wam jak wyjdzie, albo nie :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagmar trzymam mocno kciuki, żeby nic poważnego nie było. Daj znać jak wrócisz, bo będziemy się niepokoić!

Strasznie zmęczona dziś jestem. Poproszono nas o przyjście dziś na nadgodziny, zgodziłam się, chociaż 6 rano to środek nocy dla mnie, bo ja od 16ej pracuje. Ale płacą podwójnie za każdą godzinę więc się skusiłam, przyda się każda kasa na rzeczy dla maluszka :-) Teraz leżę w łóżku i odpoczywam :-)
 
Do góry