reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam dziewczynki. Jestem w ciąży :) po raz drugi (pierwszy niestety poronilam ;( ). Mam 23 lata, termin według OM mam na 10,04,2014r a według USG 09,04,2014r. Mam nadzieje ze mnie przygarniecie :p
 
reklama
Witam :-)




Goga takie doły to chyba normalne u ciężarnych. Ja też wieloma sprawami się przejmuję i nawet ryczę na głupich filmach (co mi się nie zdarzało).

ja to na horrorach placze:szok: wogole moj D. to ma ubaw ze mnie jak film jakis ogladamy,:cool2:

Witam dziewczynki. Jestem w ciąży :) po raz drugi (pierwszy niestety poronilam ;( ). Mam 23 lata, termin według OM mam na 10,04,2014r a według USG 09,04,2014r. Mam nadzieje ze mnie przygarniecie :p

witamy:-)

ja wkoncu dzisiaj zakonczylam 6-cio dniowy tydzien pracy:eek: masakra terazbdwa dni wolnego.

synek mi sie rozchorowal i teraz bedziemy razem odpoczywac:tak:
 
Witaj Katix2604 :)

A ja swiezo z wizyty u gin z recepta na trucizne na gronkowca ;) Dzidzia tak brykala w brzuszku, ze ani jedno zdjecie z USG sie nie udalo, wiec nie mam sie czym napawac :p Na koniec odwrocila sie rewersem i tyle ja bylo widac ;) Ale serducho jak dzwon i rozrabia az milo :)

Co do poduszek uniwersalnych do spania i karmienia, gdzies mi mignelo cos takiego w gazecie, zaraz sprobuje poszukac.
 
Hejka
Ja też bede chciała kupić taki rogal który teraz posłuży mi do spania, a potem jako poduszka do karmienia, ale jeszcze się nie rozglądałam specjalnie.
Katix witaj :)
Vittuti - no to fajnie w pracy rozpowiedzieli o Twojej ciąży, ale z tym , że specjalnie zaszłaś w ciąże to już przesada....
Joululato - Fajnie, że z maleństwem wszystko w porządku :) szkoda tylko, że nie dała się sfotografować :)
Niunia - no to odpoczywaj teraz ile się da :)
Madziolina - pierwszy dzień po urlopie nie należy do przyjemnych :) ja też go mam za sobą 1,5 tygodnia temu, teraz już nawet nie pamiętam, że na urlopie byłam :-):-)

piszecie o rybach wędzonych..... ehhh chyba bym nie przełknęła....
teraz pije kakao i jem sucharki, to moja obiado-kolacja, na nic innego nie mam ochoty, jutro wizyta.. trzymajcie kciuki.
 
witam wszystkich.
ja dziś tylko się odmeldowuję i znikam.
Rano miałam jednorazowe plamienie-powiedzmy beżowe- wystraszyłam się i pół dnia przeleżałam i ze stresu przepłakałam. Od rana nic się nie pojawiło, więc czekam no rozwój wydarzeń ( a raczej jego brak). jak coś się jutro pojawi to gnam do gina. Ale powiem Wam, że boję się okropnie:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Wy się pracą stresujecie... więc ja opowiem krótką historię o tym, jak mój pracodawca dowiedział się o moim błogosławionym stanie :)
W piątek po południu dostałam zwolnienie na tydzień, z powodu kłopotów z ciśnieniem i pracą serca. Mój mąż w poniedziałek z samego rana zawiózł L4 do zakładu pracy i złożył w biurze podawczym, skąd miało trafić do rąk kadrowej. Zanim zdążył wrócić do domu, panie z biura podawczego rozszyfrowały kod "choroby" i znęcone sensacją pobiegły do mojego kolegi z pokoju badać stan ciąży... Jak wróciłam wczoraj do pracy po tygodniu nieobecności to zdał mi relacje jakie miał pielgrzymki. Ponad to, zostałam między wierszami posądzona o celowe zajście w ciążę aby zatrzymać etat...
Kiedy zaszłam w ciążę, byłam w trakcie półrocznego stażu, po którym nie było wiadomo czy i na ile zostanę zatrudniona, ale biurwy wiedzą lepiej :p
Zatrudniono mnie, na pół etatu ( nieco ponad 500zł na rękę miesięcznie :cool2:) na okres powyżej 3m-cy ( dokładnie 3m-ce i 1 dzień... :D ) i faktycznie wczoraj się dowiedziałam że pracodawca ma obowiązek przedłużyć mi umowę do dnia porodu. Cieszy mnie to, ale posądzenie mnie że specjalnie zaszłam w ciążę żeby się ustawić (będę pracowała 4m-ce dłużej, czyli zarobię na dziecku AŻ 2tys!!!) wkurwia mnie do łez...
Zastanawiam się, czy nie rozkręcić w pracy afery na temat ujawnienia informacji poufnych, i przyczynić się aby ktoś za to bekną solidnie...

powiem ci, że zrobiłla bym jazdę, co za baby :O

Witam dziewczynki. Jestem w ciąży :) po raz drugi (pierwszy niestety poronilam ;( ). Mam 23 lata, termin według OM mam na 10,04,2014r a według USG 09,04,2014r. Mam nadzieje ze mnie przygarniecie :p

witamy :)

witam wszystkich.
ja dziś tylko się odmeldowuję i znikam.
Rano miałam jednorazowe plamienie-powiedzmy beżowe- wystraszyłam się i pół dnia przeleżałam i ze stresu przepłakałam. Od rana nic się nie pojawiło, więc czekam no rozwój wydarzeń ( a raczej jego brak). jak coś się jutro pojawi to gnam do gina. Ale powiem Wam, że boję się okropnie:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

nic nie będzie, jak się zatrzymało, to już będzie ok :)

jolulatoper, super, że u ciebie też dobrze :)
 
reklama
Dagmar, przykro mi ze gin nie mial dobrych wiesci :( Ale najwazniejsze zebys starala sie mimo przeciwnosci myslec pozytywnie, niech dzidzia czuje, ze wszystko musi byc dobrze.

Nie myslalas moze zeby skonsultowac sie jeszcze z innym lekarzem? Skoro Twoja sytuacja jest tak nietypowa, moze warto by bylo pokazac sie komus innemu, a nuz swieze spojrzenie cos pozytywnego wniese?
 
Ostatnia edycja:
Do góry