reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Madziolina_p niestety nie za dobrze, o 2-giej jade dp szpitala na usg bo lekarka stwierdzila ze brzuch boli mnie w dziwnym miejscu...ehhhh
 
Z moich obserwacji mogę podpowiedzieć, że główny wątek otwarty jest do prowadzenia rozmów, do kontaktu, do pisania na bieżąco, a ukryty przydaje się gdy ktoś ma jakiś problem osobisty, rodzinny i potrzebuje porady albo zwykłego wsparcia, a nie ma nikogo bliskiego, wtedy taka zamknięta grupa ma sens :) Szkoda by było, gdyby wszyscy przenieśli się na taki zamknięty wątek, żeby pisać o codzienności..

Trzymam kciuki za pozytywne wieści na dzisiejszych wizytach :) Czekamy na pierwsze fotki z USG.. Może zrobimy sobie więcej wątków? Np. badania, kulinarny itp??
 
Niunia- w dziwnym miejscu czyli jakim? Trzymaj się!
Malina- jestem za! Więcej wątków to dobry pomysł :-)


A ja już odpicowana i z trzęsącą sie dupką czekam do wizyty. Dam znać po. Trzymajcie kciuki:-)
 
Niunia,dziwna to jedynie moze byc ta lekarka! Brzuch moze bolec w każdym miejscu,bo sie rozciąga! Trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci!

Malinka,wlasnie o to mi chodzi z tym zamkniętym dzialem. :tak:
 
ja też jestem za zamkniętym - nie lubię "obnażać" się publicznie ze zdjęciami :) Dziś trochę mi lepiej, ale wczoraj wstałam o 17:30 - od rana mnie mdliło i wymiotowałam, a co wróciłam znad muszli, to głowa do poduszki i spałam. wykańczają mnie te mdłości. I najgorsze, ze nic nie pomaga, ani jedzenie zanim wstane, ani picie zimnej wody.
 
Na początek może dodajmy sobie takie wątki: "Kwietniówki w kuchni" - może się przydać jak nas zaczną dopadać smaczki i chętki ;) A drugi wątek proponuję taki: "Wizyty u lekarza - badania, wyniki, zdjęcia USG" - mogłybyśmy wklejać tam nasze pierwsze fotki maluszków i dzielić się wynikami badań..
Co Wy na to?
 
reklama
Do góry