reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Beliz, zdecydowanie za wcześnie :) Najlepiej zatestować w dniu spodziewanej @ albo jak się spóźnia. Wiem, że to się tak łatwo mówi, pewnie sama będę świrować przed testowaniem. Poczekaj jeszcze kilka dni, mam nadzieję, że wtedy test pokaże II kreski :)
Przytulam mocno :)
 
Witam wszystkie, jestem w okresie oczekiwania na możliwość zrobienia testu...i naprawdę już nie wiem co ze sobą począć aby się nie denerwować. Zaczęłam szukać różnych rzeczy o objawach wczesnej ciąży i jakoś tu trafiłam, nie czytałam jeszcze w sumie żadnych postów ale według tytułu jestem tu gdzie powinnam hehe. Staram się o dzidzie w zasadzie od tego cyklu, wiem że to krótko ale nie wiem jak długo będę mogła przekonywać męża że czas na drugie dziecko, dlatego bardzo mi zależy aby zajść w tą ciążę...

Synuś (5 lat i 9 m-cy) bardzo chce mieć rodzeństwo ale ciężko tatusia przekonać

Jeden test już zrobiłam i wyszedł negatywnie (czy któraś z was też tak miała?) ale pocieszam się że to za wcześnie...

@ mam dosc nieregularne ale ok 20-go powinnam dostac z tego cyklu... gdyby sie nie udalo:-(. Dopatruje sie ciagle objawow bola mnie straszliwie cycuszki, pobolewa brzusio (ale jak na okres niestety, piersi zreszta tez jak na@) chce mi sie slodkich ciast (ale odchudzalam sie dieta dukana wiec to moze byc przyczyna bo dawno nie jadlam hehe) latam tez czesto siusiu - ale tez duzo pije mam podwyzszona tempke 36,9, ale nie mierzylam wczesniej wiec nie mam porownania, no i mam bialy sluz ktorego jest chyba wiecej niz kilka dni temu, pocieszam sie ze moze... ale sama wiem jak latwo sie nakrecic, wedlug moich wyliczen owul mialam miedzy 8-10 test zrobilam 14-go wiec to chyba za wczesnie zeby pokazal dwie krechy co nie?, ale nie moglam i nie moge sie doczekac, a swoja droga moja kolez tez zrobila wczesniej test i pokazal jej taka delikatna ta druga wiec myslalam ze u mnie tez tak bedzie ehhh

rozpisałam się troszkę przepraszam ale zostałam sama z ciężkimi myślami bo mąż pojechał na kosza a synuś u babci...a mi :-(

WITAM CIE . jA TEŻ STARAM SIE O DRUGIE , MAM JUŻ CÓRECZKĘ MA 4,5 ROCZKU, PRAGNIE RPDZEŃSTWA . A ty niedenerwój sie uda ci sie napewno predzej czy póżniej , staraj sie nie myśleć o ciązy a ona sama przyjdzie , troche wiary a napewno ci sie uda.
trzymam za ciebie kciuki i pozdrawiam
 
dziękuję wam kobitki za słowa otuchy, wiem że test za wcześnie ale nie mogłam już wytrzymać probuję się wyluzować ale nie potrafie nie wiem jak przetrwam do tego 20-go. Boże a jak się nie uda...

Gratuluję Marita mam nadzieję że niedługo do ciebie dolączymy...

Dobranoc tym które idą już spać, ja jestem nocnym markiem więc trochę tu jeszcze posiedzę...
 
Wiem, że powinnam poczekać z testem, ale tak bardzo mi trudno wytrzymać. Możesz mi powiedzieć jak (gdzie ?) się wkleja suwaczki? bo próbowałam odpowiadając na wiadomość w Trackback (odpowiadając zaawansowanie) ale ich nie wkleiło...:baffled:. Nie wiem gdzie je wkleić?:zawstydzona/y:
 
Witajcie!
Dziękuje Wam za gratulacje.:-)
Odebrałam wczoraj wyniki bety, ale nie miałam kiedy odpisać. Beta wyszła 148,25:-), także odpowiednia na 4 tydzień ciąży. Czyli tak jak powinno być. Przy okazji zrobilam sobie inne wyniki, żeby nie musieli mnie drugi raz kłuć, bo tego nie znoszę. Te pozostałe to mocz, morfologia, testy na toksoplazmozę i cytomegalię. Wszystkie ok, więc teraz moge spokojnie czekac na wizyte u doktorka:-).
Miłego dzionka.
 
Hej dziewczyny :)

Nareszcie chwila wytchnienia, synuś wykąpany właśnie sobie rysuje. Jeszcze tylko przeprawa z położeniem do łóżka mnie czeka :/

Marita, super wiadomość. Serdecznie gratuluję :):):) Długo się staraliście? Napisz koniecznie jak wyniki :)

Udało nam sie za pierwszym starankiem:-D. Z pierwszym synkiem też tak bylo więc po tej dwójeczce będziemy musieli nieżle uważać.:-D
 
reklama
Witam wszystkie, jestem w okresie oczekiwania na możliwość zrobienia testu...i naprawdę już nie wiem co ze sobą począć aby się nie denerwować. Zaczęłam szukać różnych rzeczy o objawach wczesnej ciąży i jakoś tu trafiłam, nie czytałam jeszcze w sumie żadnych postów ale według tytułu jestem tu gdzie powinnam hehe. Staram się o dzidzie w zasadzie od tego cyklu, wiem że to krótko ale nie wiem jak długo będę mogła przekonywać męża że czas na drugie dziecko, dlatego bardzo mi zależy aby zajść w tą ciążę...

Synuś (5 lat i 9 m-cy) bardzo chce mieć rodzeństwo ale ciężko tatusia przekonać

Jeden test już zrobiłam i wyszedł negatywnie (czy któraś z was też tak miała?) ale pocieszam się że to za wcześnie...

@ mam dosc nieregularne ale ok 20-go powinnam dostac z tego cyklu... gdyby sie nie udalo:-(. Dopatruje sie ciagle objawow bola mnie straszliwie cycuszki, pobolewa brzusio (ale jak na okres niestety, piersi zreszta tez jak na@) chce mi sie slodkich ciast (ale odchudzalam sie dieta dukana wiec to moze byc przyczyna bo dawno nie jadlam hehe) latam tez czesto siusiu - ale tez duzo pije mam podwyzszona tempke 36,9, ale nie mierzylam wczesniej wiec nie mam porownania, no i mam bialy sluz ktorego jest chyba wiecej niz kilka dni temu, pocieszam sie ze moze... ale sama wiem jak latwo sie nakrecic, wedlug moich wyliczen owul mialam miedzy 8-10 test zrobilam 14-go wiec to chyba za wczesnie zeby pokazal dwie krechy co nie?, ale nie moglam i nie moge sie doczekac, a swoja droga moja kolez tez zrobila wczesniej test i pokazal jej taka delikatna ta druga wiec myslalam ze u mnie tez tak bedzie ehhh

rozpisałam się troszkę przepraszam ale zostałam sama z ciężkimi myślami bo mąż pojechał na kosza a synuś u babci...a mi :-(

Witaj beliz!
Ja robiłam teścik 6dni przed terminem @, u mnie to było jakies 10 dni po domniemanej owulacji i było już widać bladą kreseczkę. Pierwszy teścik zrobiłaś zdecydowanie za wcześnie, bo jesli nawet jajo jest zapłodnione to nie zdazyło sie jeszcze zagnieździć po 4 dniach, a dopiero kiedy się zagnieździ ok 6-7 dni od zapłodnienia produkowany jest hormon beta HCG, który wykrywaja testy. Ja bym jeszcze poczekała z teścikiem i zrobiła najwcześniej za dwa dni, ale jest duże prawdopodobienstwo, że i tak jeszcze nic nie pokaże. Więc tak jak pisały dziewczyny najlepiej robic w dniu spodziewanej @, oczywiście jesli potrafi sie wytrzymać hi hi
Ja kupiłam sobie na allegro 10 testów strumieniowych po 1,25 pln kazdy+ przesyłka 7 pln czyli cenowo to wychodzi jak dwa w aptece, a mozna sobie robić codziennie i jeśli wyjdzie najpierw blada kreseczka to mozna obserwować czy jest przyrost hormonu.
 
Do góry