reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej dziewczyny!
Nie wytrzymałam do soboty i zrobiłam teścik dzisiaj!. Wynik pozytywny :-):-):-). Od razu pojechalam zrobić sobie test z krwi dla 100% pewności. Wynik ma być jeszcze dzisiaj koło 17.00, ale nie wiem czy uda mi się odebrać, jak nie to jutro rano odbiorę. Aż nie moge uwierzyć, że znów bedę mamą :-):-):-).
Zaklepałam już sobie termin u mojego doktorka na 5 paździenika, to będzie już 6t i kilka dni więc na USG powinno już byc widać serduszko. Trzymajcie kciuki, aby wszystko było ok z moją fasolinką ;-).
 
reklama
Hej dziewczyny!
Nie wytrzymałam do soboty i zrobiłam teścik dzisiaj!. Wynik pozytywny :-):-):-). Od razu pojechalam zrobić sobie test z krwi dla 100% pewności. Wynik ma być jeszcze dzisiaj koło 17.00, ale nie wiem czy uda mi się odebrać, jak nie to jutro rano odbiorę. Aż nie moge uwierzyć, że znów bedę mamą :-):-):-).
Zaklepałam już sobie termin u mojego doktorka na 5 paździenika, to będzie już 6t i kilka dni więc na USG powinno już byc widać serduszko. Trzymajcie kciuki, aby wszystko było ok z moją fasolinką ;-).

No kochana to ogromne GRATULACJE !!!
Super:)
Jak odbierzesz betę to napisz jaki wynik:)
Wizyta umówiona,wszystko załatwione,świetnie i jeszcze raz mocno GRATULUJĘ!!!
 
Hej dziewczyny :)

Nareszcie chwila wytchnienia, synuś wykąpany właśnie sobie rysuje. Jeszcze tylko przeprawa z położeniem do łóżka mnie czeka :/

Marita, super wiadomość. Serdecznie gratuluję :):):) Długo się staraliście? Napisz koniecznie jak wyniki :)
 
Witam wszystkie, jestem w okresie oczekiwania na możliwość zrobienia testu...i naprawdę już nie wiem co ze sobą począć aby się nie denerwować. Zaczęłam szukać różnych rzeczy o objawach wczesnej ciąży i jakoś tu trafiłam, nie czytałam jeszcze w sumie żadnych postów ale według tytułu jestem tu gdzie powinnam hehe. Staram się o dzidzie w zasadzie od tego cyklu, wiem że to krótko ale nie wiem jak długo będę mogła przekonywać męża że czas na drugie dziecko, dlatego bardzo mi zależy aby zajść w tą ciążę...

Synuś (5 lat i 9 m-cy) bardzo chce mieć rodzeństwo ale ciężko tatusia przekonać

Jeden test już zrobiłam i wyszedł negatywnie (czy któraś z was też tak miała?) ale pocieszam się że to za wcześnie...

@ mam dosc nieregularne ale ok 20-go powinnam dostac z tego cyklu... gdyby sie nie udalo:-(. Dopatruje sie ciagle objawow bola mnie straszliwie cycuszki, pobolewa brzusio (ale jak na okres niestety, piersi zreszta tez jak na@) chce mi sie slodkich ciast (ale odchudzalam sie dieta dukana wiec to moze byc przyczyna bo dawno nie jadlam hehe) latam tez czesto siusiu - ale tez duzo pije mam podwyzszona tempke 36,9, ale nie mierzylam wczesniej wiec nie mam porownania, no i mam bialy sluz ktorego jest chyba wiecej niz kilka dni temu, pocieszam sie ze moze... ale sama wiem jak latwo sie nakrecic, wedlug moich wyliczen owul mialam miedzy 8-10 test zrobilam 14-go wiec to chyba za wczesnie zeby pokazal dwie krechy co nie?, ale nie moglam i nie moge sie doczekac, a swoja droga moja kolez tez zrobila wczesniej test i pokazal jej taka delikatna ta druga wiec myslalam ze u mnie tez tak bedzie ehhh

rozpisałam się troszkę przepraszam ale zostałam sama z ciężkimi myślami bo mąż pojechał na kosza a synuś u babci...a mi :-(
 
reklama
Hej dziewczyny!
Nie wytrzymałam do soboty i zrobiłam teścik dzisiaj!. Wynik pozytywny :-):-):-). Od razu pojechalam zrobić sobie test z krwi dla 100% pewności. Wynik ma być jeszcze dzisiaj koło 17.00, ale nie wiem czy uda mi się odebrać, jak nie to jutro rano odbiorę. Aż nie moge uwierzyć, że znów bedę mamą :-):-):-).
Zaklepałam już sobie termin u mojego doktorka na 5 paździenika, to będzie już 6t i kilka dni więc na USG powinno już byc widać serduszko. Trzymajcie kciuki, aby wszystko było ok z moją fasolinką ;-).

marita MOJE GRATULACIE , ŻYCZĘ SPOKOJNEJ CIĄŻY I ZDROWEGO MALEŃSTWA.POZDRAWIAM
 
Do góry