reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

hej...

ja wczoraj z Agatka i moja siostra i Antkiem wybralismy sie nad malte i dzieciaki mialy ubaw, zjezdzalnie, place zabaw uwienczonem pysznym lodem w wafelku dla kazdego ;) jak wracalaysmy to na samym koncu juz Agatke nioslam, bo nie miala sily isc i zasypiala na stojaco, pogoda sprzyja takim wypadom, piekne niebo bez chmurki a temp. w sam raz do uganiania sie za dzieciakami :)

Dita dzieki :) na razie sie trzymam cwicze pol godziny rano i pol wieczorem, zakwasy mam jak nie wiem co zobaczymy czy w ogoole dam rade dzisiaj pocwiczyc z tego wszystkiego, zre mniej, pije litry wody mineralnej i zero alkoholu,

Aenye super ze sie imprezka udala

Pingwinku :((( ja czekam do 15 maja na wyniki, jak sie nie dostatnie to u nas nie trageddia bo zawsze moze isc do mojej mamy, ale chcialabym zeby juz sie bawila w przedszkolu :))
 
reklama
a ja dzis mam wolne, nie ide do pracy w zwiazku z tym brakiem opieki ciocinej

alez sie wyspalam, a Hanka do tej pory spi:-D

oczywiscie bede musiala na chwile podjechacc do apteki, ale to jak bede wracala ze spaceru z dziewczynami


kate fajny prezent:-D

u nas totalny dol finansowy, ale nie bede smecic, na wlasne zyczenie mamy ten dol:sorry:

dobre to jest to ze do pierwszej licencji Tomka juz bardzo malo brakuje

kamila udanych chrzcin, musze sie tez do tego zabrac, ale jakos sie nie sklada

pozdr
 
Helou
Kate, gratuluję prezentu. Kurs ciekawy. Przedszkole fajnie że się udało - fuksiaro masz "handlowy" zawód ;-):-p Ja mam słabą siłę przebicia z moim - jakoś słabo lecą na kurs izolacji DNA z cebuli za pomocą płynu Ludwik ;-) Gratki prezentowe! Co do doktoratu to 3 miesiące od złożenia pracy jest zwykle obrona, a ja jeszcze nie złożyłam bo mi promotor sprawdza tę trzecią wersję.:sorry:

Atol, u nas też ostatnio jakieś braki czasowe - co prawda nie z powodu pracy, ale jakichś obiektywnych umówień (lekarze, zakupy, spotkania ze spółdzielnią). A przed te zębowe noce to padam wieczorem jak trup, nawet nie wiem kiedy :-D Mój najmłodszy brat tancerz postanowił zostać pilotem ostatnio... hehe.:happy:
 
ignacy dostal sie do przedszkola, tego ktorego chcialam i sobie wymarzylam!
rewelacyjnie sie ciesze :tak:

a do reszty to tak jak dziewczyny pisza, odwolania, dzwonienie itp
trzymam kciuki

ja tez jakos w maju robie chrzciny Eli, bo akurat mamy czesc rodziny z US w Warszau
nie robimy w knajpie tylko w domu u ciotki na zoliborzu z pieknym ogrodem a zarcie zamawiam cateringowo :)
 
czesc dziewczyny :-)

Oli tez sie dostal, na szczescie go zapisalam, ale generalnie to mial jeszcze zostac w zlobku. po tym jak weszla nowa ustawa o wczesniejszym szkolnictwie to derektorka dostala postanowienie zeby wszystkie dzieci odysylac juz do przedszkola. ciekawe co bym teraz zrobila jakbym go wczesniej nie zapisala???
obawiam sie tylko jednego bo tam dzieci musza zalatwiac swoje potrzeby na normlna toalete... a u nas z tym ciezko - jak robi to na nocnik o duzym kibelku nawet nie chce slyszec! kupke juz ladnie wola ale z siku jeszcze sa problemy - najczesciej wola jak juz robi a jak sie bawi to czasem wogole zapomina wolac:sorry:
macie moze jakies sprawdzone sposoby jak mozna mu pomoc??? musze go tego szybko nauczyc bo od maja juz pierwsze zajecia przystosowawcze w przedszkolu... pomozcie ;-)

u nas leci. notoryczny brak czasu, duzo pracy do tego budowa.
planowalismy wprowadzic sie na wakacje ale raczej nie wyjdzie.

pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :tak::-)
Kicia
 
Sugar, Kicia, gratulacje przedszkolowe. U nas wyniki dopiero 13 maja. :nerd: Ciekawe czy się gdzieś dostanie. Zawsze jak coś są prywatne ;-)
Kicia, może w przedszkolu się nauczyć sam z siebie od innych dzieci. No i tam te "prawdziwe" kibelki są takie mikrokibelkowe, to inaczej niż w domu, bo niżej, więc może się mniej bać. :happy:

Ja byłam z młodym w multikinie. Super sprawa te filmy dla kobiet z dziećmi :tak::-)

Zapisałam Pepe na wizytę adaptacyjną do dentysty na pn. Była któraś z was może na takowej? Już się boję co moje dziecko tam rozkręci ;-)
 
Kasiu ja bylam na takiej wizycie. pani ogladnela zabki, pokazala co ma w gabinecie , sprzety itd, dala poogladac narzedzia, cos tam mu poopowiadala, na koniec dostal naklejke z lwem "dzielny pacjent" wiec byl happy!

a jak przyspieszyc nauke kibelka zeby za kazym razem sam wolal???
kupka wychodzi super tylko sisiu wydaje mi sie tak od przypadku!
a wy jakie metody stosowalyscie???
 
Kicia dobrze ze mały się dostał (wszystkim tego gratuluję:-D)
Co do odpieluchowywania to ja w ogóle już pamiętam co to pielucha (ostatnia paczkę kupiłam poł roku temu i połowa z niej leży i kurzeje)
Kicia nie wie co poradzić bo u nas to przyszło naturalnie, mały od ubiegłych wakacji chodził bez pieluchy, sikał po podłodze ile sie dało ale powoli przyzwyczajał sie do tego ze nie nosi pieluchy, i przed 2 urodzinami odstawilismy, miesiac pozniej odstawilismy tez w nocy pieluchy
musisz go czesto pytać, prewencyjnie sadzać itd poza tym jak Kasia uważam iż w przedszkolu złapie w locie o co chodzi z tym kibelkiem :) jeszcze Cie zadziwi

Kate gratulacje nowego lapka, sikalabym z radosci

U nas stara bida, rzadko pisuje bo albo siedze w piaskownicy albo na allegro hehe
Roni zbliza sie moj termin hehe jeszcze tydzien i Ci sie pochwale
 
U nas tez nie w knajpie imprezka pochrzcinowa tylko w ogrodzie u rodzicow w starym domu zarełko przywioza z restauracji tylko musze podumac co
Nieistotna czym sie chwalic bedziesz za tydzien? :-p
Kicia u nas z siku cały czas problem czasem sie zapomni przy zabawia ale staram mu sie przypominac i pytam
Maja nie spi dzisiaj od rana :baffled: jestem w szoku bo od 5,30
 
reklama
Do góry