reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
jak juz doszło do porównania Macieja zonę a kochanke (Kamile) to i ja tez nie jestem ta zona bo kto by chciał takiego grubasa chyba tylko panna crazzy
 
Witajcie, czytam was, ale się nigdy nie odzywałam
czytałam, bo... z zainteresowania tym co dzieje się teraz u mojego męża
nie pisałabym tu teraz o tym, nigdy bym się nie odzywała, bo nie zamierzam nikomu mieszać w jego życiu, czytając nikomu krzywdy nie robiłam... ale ostatnio duuuużo tu zamieszania
a Wy wszystkie myslićie że przeze mnie
Kamila też mnie podejżewała /bo rzeciez mam podstawy by jej psuć życie/ - jej wyjaśniłam, i teraz Wam wyjaśniam, to nie EKS pisze, to nie ja się czepiam
Ktoś mnie skrzywdził, ale ja nie zamierzam się odpłacac tym samym
Tylko mi bardzo przykro że Wy - osoby mnie wcale nie znające obrażacie mnie, piszecie rożne rzeczy na ta EKS, oceniacie mnie bez rzadnych podstaw - a ja nie robię nic złego - tylko czytam
razem z Wami przeżywam Wasze radości i smutki, lubię Was podczytywać
naprawdę na to nie zasługuję
Przepraszam że po cichu Was "podglądałam", ale nie krzywdziłam Was tym
teraz Wy nie krzywdzcie mnie swoimi ocenami

Piszę to bo to boli gdy ktoś kto Was nie zna z góry ma cię za zero

Nie krzywdzimy nikogo, tym bardziej Ciebie:no:
tylko osoby podające się za Ciebie lub działające w Twoim imieniu
może z nimi pogadaj:tak:
 
reklama
Witajcie, czytam was, ale się nigdy nie odzywałam
czytałam, bo... z zainteresowania tym co dzieje się teraz u mojego męża
nie pisałabym tu teraz o tym, nigdy bym się nie odzywała, bo nie zamierzam nikomu mieszać w jego życiu, czytając nikomu krzywdy nie robiłam... ale ostatnio duuuużo tu zamieszania
a Wy wszystkie myslićie że przeze mnie
Kamila też mnie podejżewała /bo rzeciez mam podstawy by jej psuć życie/ - jej wyjaśniłam, i teraz Wam wyjaśniam, to nie EKS pisze, to nie ja się czepiam
Ktoś mnie skrzywdził, ale ja nie zamierzam się odpłacac tym samym
Tylko mi bardzo przykro że Wy - osoby mnie wcale nie znające obrażacie mnie, piszecie rożne rzeczy na ta EKS, oceniacie mnie bez rzadnych podstaw - a ja nie robię nic złego - tylko czytam
razem z Wami przeżywam Wasze radości i smutki, lubię Was podczytywać
naprawdę na to nie zasługuję
Przepraszam że po cichu Was "podglądałam", ale nie krzywdziłam Was tym
teraz Wy nie krzywdzcie mnie swoimi ocenami

Piszę to bo to boli gdy ktoś kto Was nie zna z góry ma cię za zero



i co wy na to napiszecie????
TRZYMAJ SIE
 
Do góry