reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Nuśka, ona nie jest zapłakana, tylko tak jej się chciało pić, ze az jej się oczy zrobiły wilgotne w czasie ciągnięcia butli.
 
reklama
nie no nie wierze!! Oliwka chyba zaraz zacznie chodzic. chyba stosujesz jakis trening psychologiczny motywujacy Kasia :-D
 
Jak nauczyć dziecko pić z niekapka?
Moja mała nie zna smoczka uspokajającego ani butelkowego ale juz najwyższy czas zeby zaakceptowała cos poza moją piersią.
Macie jakąś receptę?Jak z niekapkiem poradziły sobie Wasze dzieciaczki?
 
madzix, ciezko cos doradzic....jesli o nas chodzi Julka nie chciala tez z niczego pic <tylko cycus> ale jak sprobowalam z niekapka to zalapala.....
niedawno zaczela pic z butelki<tylko herbatke> jak powiekszylam dziurke:-p

Wiecie co moja koza dzisaj wyprawiala:-D:sorry2:
kladlam ja do lezaczka, zeby usnela a ona dupa do gory i robiac mostek zjezdzala w dol, gdybym nie byla przy niej to by zniego wyjechala:angry: a to robila z taka zloscia ze normalnie bylam w szoku....niezly gagatek mi rosnie, nie ma co:szok::shocked2::eek::sorry2:
 
A moja mi ciągle odlepia rzepki jak jej zakładam pieluszkę :wściekła/y: zawsze jej założę pieluszkę i chce założyć np. spodenki to ta mi zdąży odpiąć i ma wielka radochę bo mama ją wyzywa :-D

:-D a mój nogami zapiera i nie pozwala sobie włożyć jej między nogi:-p Czasem muszę się tyle namęczyć, żeby zechciał podnieść pupę:-p:-D Wtedy zawsze dmucham mu na brzuszek i śmiejąc się puszcza i idzie mu jakoś założyć tego pampersa:-p:-D:rofl2:
 
Majkę muszę łapać w locie, bo się odwraca na brzuszek i za żadne skarby nie mogę jej położyć na pleckach. Rośnie nam niezłe towarzystwo naturystów.:-D
 
No to widzę, że nie tylko ja mam kłopot z zalożeniem pampka Oliwce. Witajcie w klubie :-D Oli też mi się wygina na wszystkie strony, robi mostek, nie chce nóg podnieść do góry. Niezłe tańce odstawiamy zanim pielucha znajdzie się na swoim miejscu czyli na pupie. Na szczęscie na to, żeby odpinać rzepy nie wpadła, uff !

Madzix, spróbuj najperw bez zaworka, niech poczuje, że coś z tego może lecieć, jak naleci jej juz coś do buzi to załóż zaworek i spróbuj z nim. Najlepiej chwyć małą w takiej pozycji jak ją trzymasz karmiąc piersią. U nas poskutkowało po paru dniach. Powodzenia.

Ewamat, gratuluję córci samodzielnych prób siedzenia :tak:

Lil kate, nie stosuję żadnych metod psychologicznych :-D, to chyba ćwiczenia ją tak wzmacniają :confused: Ale nie utrzymuje się na czworakach zbyt długo, więc jeszcze daleka droga do raczkowania.
 
reklama
Do góry