reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

witam się z południa rano nie miałąm czasu żeby zajrzeć ja dziś na obiadek robie kluski a co do tej soli to sposób sprawdzony
na suchą i czystą patelnie sypie 250 g soli jak robie na dużej patelni to sypie nawet 1/2 kg soli grzeje ją aż z soli bedzie leciał biały dym a nawet kilka minut dłużej ją ogrzewam ma być gorąca kłade na stół dwa ręczniki duże jeden na drugi sypie sól na śdodku recznika sypie wzdłuż recznika zawijam jedną strone do środka i drugą i z drugi recznik tak samo muszą być dwa żeby się nie popażyć końcwki recznika związuje sznurkiem żeby sól się nie wysypałą kłade na bolący brzuch albo inne miejsce jak bolą plecy to kłade siię plecami na ten recznik jak już nie odczuwamy ciepłqa to pozbywamy się jednego recznika i trzy mać na bolącym miejscu do wystygnięcia soli sól można urzywać wiele razy ja po takim zabiegu przesypuje ją do słoika
w mojej rodzinie urzywana wiele lat
 
reklama
To tych krow nie zazdroszcze bo ja sie ich boje
Ja sobie wlasnie kawke zrobilam i maly szama paczka ktorego mezus rano kupil...i cos czuje ze i ja sie na niego zalapie :-p
Ja się też boje ale jakoś daje się radę jak są spokojne :-)
Wiktoria jak te nasze chłopaki będą tak wszystko jeść, to niezłe chłopy z nich wyrosną…….
I dobrze! :tak:



Edytko….. Ja na pogaduchy zawsze chętna :-D

Skoro nie da się w realu spotkać to bardzo chętnie na forum!
Jak to dobrze mieć z kim pogadać a właściwie popisać……

Grzecznych dzieci zazdroszczę...
Moje nie takie znowu niegrzeczne, ale czasem jak w nich wstąpi jakiś diabełek to aż się dom trzęsie…
Czasami strasznei sobie dokuczają...

Za chwilę dla odmiany zaczynają się tak zgodnie i grzecznie bawić, że aż się zastanawiam, czy mi ktoś dzieciaków nie podmienił…. :confused:


Co do mojego psiaka to on jest duży i może groźnie wygląda, dlatego obce osoby się go boją (i tak ma być :tak:) ale to taka wielka przytulanka……… To jest taka ciapa kochana… Uwielbiamy go…….



Wiktoria jak zobaczyłam to zdjęcie, które wstawiłaś, to się napatrzeć nie mogłam!!!!!!
Jak ja kocham takie niemowlaczki przesłodkie!!!!!!!!!!!
Och jakbym sobie chętnie takiego utuliła…………..


Zaraz muszę policzyć ile mam jeszcze czasu do płodnych dni :rofl2:


A propos traktorów to mój młodszy jest absolutnym, zagorzałym traktoromaniakiem…….. i koparko maniakiem… Wcale się nie zdziwię jeśli kiedyś będzie jakimś operatorem koparki… Traktorem już miał okazję jechać, było to dla niego wielkie przeżycie! Aż miał buzię otwartą z wrażenia przez całą jazdę

No dobra, chodniczek wokół posesji odśnieżony i wysypany solą, pranie wstawione, teraz pora na kawusię…
A potem trzeba za obiadek jakiś się zabrać……
Zachciało mi się ogórkowej, mam nadzieję, że mi się uda smaczna, bo ostatnio jakoś tak średnio mi wyszła…


Martika jak dobrze, ze jesteś! :tak:

Jak tylko znajdziesz więcej czasu to proszę zamelduj się, bo ja będę Cię bardzo potrzebować w tych całych moich wyjazdowych przygotowaniach....... :-D

Trzymaj się!
I czekamy na fotki szczeniaczka!
Ale dzeciaki będą zachwycone!!!!!!!

A tak na marginesie to teraz jesteś chyba gdzieś niedaleko mnie, jesli w swoich rodzinnych stronach? :-)
No ale widzisz jak to szybko leci niedawno był taki malutki a teraz chłop jak dąb :-D
Heksa napisalam ci cos na gg ;) i tu ... wiesz gdzie ;) tak jestem w Knurowie ;) wiec blisko ...

To jest Damia :




A to byl/jest nasz Koli:

Śliczny piesek :-)
Madlen ja byłam przekonana, że mój pierwszy synuś wda się w mamusię :-D i będzie duuuuży....
Ale tak nie jest.........

Mam wrażenie, że raczej młodszy za parę latek wystrzeli w górę i będzie bardzo wysoki.... za to jest taki chudy, ze wszystkie gacie dosłownie mu spadają z doopki więc najbardziej lubi te na gumce :rofl2:

Ale jacy będa, czy wysocy czy tez nie, czy chudzi czy pulchni, to sie pewnie okaże za ładnych pare latek....


Każde dziecko jest inne i każde tak samo kochane, czy małe czy duże.......
A my jestesmy mamusiami i całe nasze serduszka musimy dac właśnie tym naszym szkrabom, niewazne czy sa niejadkami czy tez małymi pasibrzuszkami.....
Zgadzam się z Tobą


JA już po zakupach kupiłam sobie w lumpku 2 pary spodni prawie że nowe i bluzeczkę za 3 zł :-)
i zakupy też zrobiłam ale nie było mielonego i tak więc na jutro będzie kurczak w sosie z ryżem :)
A teściowa se ugotowała dzisiaj zupę hahah ogórkową :-)
 
Wiktoria fajnie, że zakupy się udały :tak:


A ja dzisiaj tez tak jak Twoja teściowa zabieram się za ogórkową :-D
Ale tak się zabieram, że jest południe a zupka nie gotowa....
Idę obierać jarzynki ;-)
 
Weszlam na szybko bo maz pod prysznicem poczytam pozniej jak wyjdzie z domku...
Moje dziecko slicznie zjadlo zupke wiec moze niedlugo pojdzie spac :-p

Dziewczyny macie sliczne pieski,bo to zdarzylam poogladac do pozniej papatki ;-)
 
wpadam dac znac,ze Martyna po basenie mega zadowolona,podobalo jej sie
wink2.gif
zdolne dziecko dalo rade bez mamusi
laugh.gif
,tylko musze jej kupic okulary,bo mowi ,ze jak robi nurki to ja oczy szczypia..a ja tak panikowalam..
embarrassed.gif
tazke wsio OK i moja corcia juz nie moze doczekac sie nastepnej srody
wink2.gif

milego wieczoru
biggrin.gif
 
wpadam dac znac,ze Martyna po basenie mega zadowolona,podobalo jej sie
wink2.gif
zdolne dziecko dalo rade bez mamusi
laugh.gif
,tylko musze jej kupic okulary,bo mowi ,ze jak robi nurki to ja oczy szczypia..a ja tak panikowalam..
embarrassed.gif
tazke wsio OK i moja corcia juz nie moze doczekac sie nastepnej srody
wink2.gif

milego wieczoru
biggrin.gif



czyli dokładnie tak jak było u nas :)
kiedy mój starszy dostał okularki to na całego zaczął nurkować :tak:
gratulacje dla dzielnej córeczki!
 
reklama
Madlen wiedzialam ze corcie masz zdolna i sobie poradzi a Ty tak sie balas ,gratulacje dla niuni ;-)

Czy u Was tez tak leje ??
 
Do góry