reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Monico bardzo ladny wozek..az ci zazdroszcze..ale nie tak zlosliwie :no:;-),poprostu juz tez chcialabym moc kupic wozek i male ubranka dla malego szkrabika..:-(
a tu trza jeszcze czekac..niewiadomo jak dlugo..
moja cora pojechala do kolezanki,wroci wieczorem..w domu troche ciszej :-D mlody troche smutny,to pogralam znim w domino i chinczyka,a zaraz jeszcze obiecalam ,ze pogramy w pilkarzyki :tak:;-)
dziewczynki powiedzcie mi,czy u 10latki moze zaczac sie okres dojrzewania i burza hormonalna ??,bo moja corka od jakiego czasu ma takie chustawki ,ze juz po malu nie idzie z nia wyrobic,ja -kobieta ,jestem w stanie ja zrozumiec,ale chlopaki dostaja w glowe..no ale facet nigdy nie zrozumie kobiety :no::-D..i tak se mysle,czy mi czasem corka nie dojrzewa,ale to juz ???:szok:...no ale jak to inaczej tlumaczyc jej zachowanie,jak ona potrafi w ciagu 5min.plakac bez powodu ,za chwile krzyczy a potem jakby nigdy nic-smieje sie..czasami juz mi rece opadaja i trace cierpliwosc..:zawstydzona/y:
 
reklama
Madlen jak najbardziej moze sie zaczac :tak: wiec takie zmany nastroju moga byc sprawa hormonalna w kocu to juz prawie mala kobietka...


Ja narazie uciekam bo moje dziecko sie obudzilo i ide sie z nim poprzytulac papa
 
Monico śliczny wózek :tak::tak:

Madlen myślę że może.:tak::tak:Ja tam jeszcze mam czas bo moja ma dopiero 6 lat no za miesiąc bedzie miała ale czas tak szybko leci ze ani się pewnie obejrzę a też będzie dorastać :tak::szok:

Ja jestem ale tak na chwilkę :-) dzieci już śpią :-) więc mam ciszę

Heksia mogła byś mi komentarz dodać na blogu?
 
madlen - ja też uważam że zaczęła dojrzewać, teraz już podobno dziewczynki zaczynają miesiaczkować w wieku 9 lat
więc napewno stąd jej "trudne " zachowanie
 
Witam się poniedziałkowo i przyłączam się do porannej kawki:-)

Wpadam teraz tylko na chwilkę, bo zaraz zmykam do dentysty…
Weekend miałam zabiegany, mieliśmy przez 2 dni gościa, 6-letniego przyjaciela mojego starszego synka
Było super :tak: ale nie ukrywam, że jednak 3 dzieci w domu to inaczej niż 2…..
Może tez dlatego, ze jednak to jedno dziecko nie „moje” i pilnowałam ich cały czas jak oka w głowie :-D


Wczoraj odwiedziliśmy babcię i dziadka z życzeniami, objedliśmy się ciastem jak bączki, dostaliśmy jeszcze ciacho do domu w pudełku i zgadnijcie co teraz jem :-p


Monico wózek cudny!!!!!!!
A jeszcze cudniej będzie się prezentować, gdy już mała księżniczka zacznie z niego korzystać :tak:


Wiktoria oczywiście, dodam komentarz na blogu tylko chyba dopiero wieczorem, na spokojnie, bo mam dzisiaj dzień trochę zabiegany…


Do potem
 
reklama
Witam i ja zaraz sobie kawę zrobię ..

Ja sobie wczoraj zamówiłam koralików na łączną kwotę 80 zł mam nadzieje że się odrobię :-)
i dzisiaj idę do banku zapłacić i przy okazji wstąpię do szkoły Martynki i wezmę jej książki żeby nadrobiła trochę.

Asia witaj :-)
Heksia powiem Ci że w listopadzie miałam siostrzenice na 2 dni ona ma 2 latka i też było inaczej ale dlatego że własnie to nie moje było i człowiek bardziej go pilnował :-)
 
Do góry