reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Madlen co do katarku to juz go nie ma,mial tylko przez dwa dni a niby katar leczony czy nie trwa 7 dni,a u nas sie to nie sprawdza ,cale szczescie ;-)

Jak zapisalas dziecko do klubu to teraz pewnie jest grzeczne co ? w koncu obiecal no nie :-D
A corka napewno sobie poradzi ,zobaczysz :tak:
 
reklama
wlasnie wrócilismy od lekarza Mlody ma zapalenie pluc :-( Uprosilam jeszcze pediatre by go w domu leczyc..
bo by musial sam lezec w szpitalu.. :-( mam nadzieje ze mu sie nie pogorszy. jak cos to bede po 20 ej pa.
 
Kroliczku zdrowka dla synka,oby szybko sie mu poprawilo ;-)

Ja dzisiaj na obiadek zrobilam piersi z kurczaka z makaronem w sosie ostrygowym ,oczywiscie ja jeszcze nie jadlam czekam na Toma,a dzieci szamaly az sie im uszy trzesly :-)
 
Edyta to pysznosci a ja dzis tradycyjny obiad :)
schabowy ziemniaki i mizerja a jutro ogorkowa :) 
ide polezec i ksiazke czytac 
 
mierze pod jezykiem ;-) bo "tam " jakos mi nie pasi :no:
cora zaczyna za tydzien basen ,ciekawe jak sobie poradzi..bez mamy..;-),a mlodego zapsialam na ten hip-hop,bo nie moglam inaczej,tak mnie dziecko prosilo..tylko nie wiem czy sie dostanie,bo jest ograniczona ilsoc osob ,ale kaske wplacilam,wiec mysle ze bedzie OK ;-)
ktoras pisala rano,ze zgubila lopate do odsniezania ,tylko nie pamietam ktora :zawstydzona/y: i co ,znalazla sie ??


Ja tez raczej bede mierzyc pod jezykiem z wiadomych wzgledow :-D:-D:-D

Coreczka na basenie poradzi sobie na pewno swietnie!
Ja mojego poslalam gdy w ogole nie potrafil plywac, a jak ja go zabralam na basen to nic mi z tej nauki plywania nie wychodzilo....
Poszedl na zajecia do profesjonalnego ratownika, byl 10 razy i juz sobie smiga w okularkach pod woda :tak:
Bedzie dobrze nie martw sie!

A ta lopata to na moim ogrodku zaginela
i jeszcze jej nie odnalazlam........
Nie mam pojecia gdzie jest!
Dzis sie troszke sniegu roztopilo i wznowilam akcje poszukiwawcza :-D ale bez efektow......

Kroliczku zdrowka dla synusia!!!

Edytko sosik ostrygowy......
och jak pieknie brzmi........
nigdy nie jadlam jeszcze :confused:
i pewnie bym nie potrafila zrobic bo gotowanie to mi tak srednio wychodzi :-:)-(


Kariin ja dzis pozyczylam sobie od mojej mamy ksiazke do czytania (moja mama przynosi po kilka z biblioteki a ja tez korzystam przy okazji :happy2:) i pewnie zarwe pare godzin w nocy, bo ksiazeczka zapowiada sie ciekawie...... taka "babska" powiesc :)
 
edyta :-) ale nam się terminy porodów udały i urodzin mężów :-)
ciekawe, ciekawe czy wytrwamy do 24 :-D

króliczku, może obejdzie się bez szpitala, oby, trzymam kciuki za dzielne i silne dziecko

heksa, dlatego nie ma co mówić "nigdy" po roku 2011 jestem też przeciwnikiem planowania, plany planami, a potem życie pisze swoje scenariusze i brawa dla synka, dla niego to wieeelki krok na przód

tempke najlepiej zacząć mierzyć od razu po @, chociaż ja jakoś nie mogłam się zmobilizować :sorry2:

madlen - daj znać czy synek się dostanie


aaaa i dziś pisali do mnie że jutro wysyłaja wózek, wiec juz powoli przygotowania ruszają na maxa :)

i dla wszystkich pozdrowionka
 
Chlopcy spią. ja tez jestem przeciwnikiem planowania.. bo to róznie bywa.. zwykle co zaplnowalam to szlak trafial :dry: nigdy nie moge odłozyc kasy :crazy:
Co do starszego to ogolnie dobrze sie czuje.. od czasu pokasłuje suchym kaszlem... i ma brak apetytu..
Monico jaki wózeczek wybrałas??
 
Kroliczku z kasa mam tak samo niestety ;-)


I podpinam sie do prosby o pokazanie wozeczka!!!!!!!!!!!
Uwielbiam ogladac i wybierac wozeczki :tak:
Moze jeszcze kiedys bede miala okazje jakis sobie kupic :-D
 
kroliczek, przy trojce nie jest juz tak łatwo, wiec wózek musi byc mobilny, latwo sie skladac do samochodu, w miare lekki, z fotelikiem wpinanym, fajna spacerówka z regulowanym podnóżkiem, żeby nóżki nie spadały
wybrałam niemiecką Teutonie model be you
cos takiego ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BEYOU wózek głęboko-spacerowy Comfort Plus + fotelik samochodowy Maxi Cosi + osłonka na nóżki i torba w PREZENCIE Zapytaj experta o MEGA RABAT i GRATISY>
tylko tu cena horror:szok: a ja mam jeszcze z bazą do samochodu

jak przyjdzie wstawię zdjęcia,
kolor czerwony z bezem w kwiaty gondola
a spacerówka czerwona z wnętrzem kratka granatowo-czerwona - fajnie wygląda i będzie się brudzic

ja po chłopcach nie miałam już nic - nie chciałam miec trzeciego dziecka, ale mąż przez trzy lata skutecznie mnie uprosił :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo ladnie musial maz prosic, ze uprosil :-)

A wozeczek sliczny!

Troszke przypomina mi nasz polski delti cat, ale jako ze cenowa przepasc to pewnie w jakosci rowniez....
Teutonie maja super opinie, na pewno bedzie sie rewelacyjnie sprawowal!
Pozniej poprosimy o zdjecia wozeczka w realu :tak:
 
Do góry