reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

edytko termin na 19 luty z OM
a z USG 12-16 luty
wiem dokładnie kiedy miałam owulację, więc ten z OM jest terminem OK
tylko mała spora wiec USG pokazuje wcześniej

Mąż prosi mnie i małą żebyśmy wytrzymały do 24 lutego, bo wtedy on obchodzi 35 urodziny, a ja do tego czasu z nerwów porozkładam się cząstki pierwsze :-)

heksa - do tej pory u nas też królował niebieski, autka, koparki i wszytsko związane z chłopcami, ciekawe jakie rewolucje mała zrobi w naszym życiu :-D . Teraz wiem że marzenia się spełniają i warto dbać o ich zrealizowanie. W rodzinie męża sami chłopcy, wiec myślałam ze małe szanse na falbanki, ale wszystko we mnie od początku ciąży mówiło: córcia.....

madlen jak mi takiego wychodnego brakuje

króliczek: klientki przekazują sobie nawzajem informacje, więc pocztą pantoflową myślę że rozniesie sie że pieczesz super ciasta

Karin - prawda u nas cięzko, ja jakoś znowu nie widze siebie w DE, chociaż czasami chciałabym uciec z tąd, tak gdzie spokojniej się żyje, tylko gdzie :szok:
 
reklama
monicio- to prawda w polsce nie najlepiej zreszta jak to sie mowi wszedzie dobrze gdzie nas niema hehe 

kroliczku to pewnie twoj start wiec ok, za pare miesiecy nie bedziesz miec czasu na BB tylko pieczenie, choc dobrze zebys trosze czasu na BB znaalazla :)
 
Hej

Monico ja mialam termin na 16tego lutego a maz mnie prosil zebym poczekala do 22go lutego bo tez konczy latka :-D

Madlen no na razie musze poczekac bo maly mial katarek i nie chcialam ciagac go po przychodniach :no: a tego linka co podalas zaraz poczytam i dzieki kochana ;-)
 
Jestem

Moje dziecko dzis pierwszy raz skakalo na gleboka wode :-)
Nozki mu sie trzesly ale skoczyl 3 razy.
Jestem dumna :tak:


Monico mam nadzieje, ze tez mam jakies szanse na dziewuszke nastepnym razem :-D
Wiesz jakbys mnie 10 lat temu zapytala, czy kiedykolwiek w ogole będę brala pod uwage wyjazd do DE to bym chyba krzyknęła „nie!!!”
No i proszę, zmiana planow :rofl2:

Madlen dziekuje za linka!
Kurcze musze się w koncu do apteki wybrac po ten termometr…
Jak tylko @ sobie pojdzie to zaczne mierzenie......
A moze juz teraz powinnam? Kiedy jest @ to tez sie mierzy?
Musze poczytac te linki od Ciebie to pewnie sie dowiem :happy:
 
Heksa przeczytalam linka od Madlen i jest tam napisane ze tempke trzeba mierzyc po @ az do pokjawienia sie nastepnej ...

Gratki dla synka dzielny z niego chlopak ;-)
 
No dobra, czyli nic mi nie pozostaje tylko sie wybrac po ten termometr i za kilka dni zaczac :-D
...jakos ciezko widze to moje mierzenie....
ale dobra, sprobuje :tak:



Madlen, to co, dietka i pomiary tempki? Zaczynamy? :-D
 
Viktoria ? :szok: kurcze a byla taka dziewczyna,bo ja chyba mam cos z pamiecia :dry:

Martika i Asia nam sie gdzies zapodzialy trzeba bedzie zrobic dochodzenie
 
reklama
zagladam jeszcze do was,poki miesko mi sie nie upiecze.a jak fajnie w domu pachnie..az glodna sie zrobilam :-D
no ja tez sie pytam,gdzie reszta kobitek ???
Heksa gratki dla syna !!!! ,ja tempke zaczelam mierzyc od 2dc..dostalam natchnienia,to juz chcialam zaczac,aby checi nie odeszly :-D,a i tak mierze pod jezykiem ;-) bo "tam " jakos mi nie pasi :no:
Edytka a malemu juz katarek minal ?
cora zaczyna za tydzien basen ,ciekawe jak sobie poradzi..bez mamy..;-),a mlodego zapsialam na ten hip-hop,bo nie moglam inaczej,tak mnie dziecko prosilo..tylko nie wiem czy sie dostanie,bo jest ograniczona ilsoc osob ,ale kaske wplacilam,wiec mysle ze bedzie OK ;-)
ktoras pisala rano,ze zgubila lopate do odsniezania ,tylko nie pamietam ktora :zawstydzona/y: i co ,znalazla sie ??
 
Do góry