reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
no niestety tak jest :crazy: teraz wiem ze nikt nie oszuka, i jest mi dobrze.. no nie wyciagam narazie duzej kasiory.. ale do 500zl wyciagne.. z czego na czysto mam 300zł..
Choc mi sie marzy wlasna cukiernia.. ale na to najblizszym zyciu niema szans.. jak patrzylam to bym musiala miec 50 tys.. z czego wydam wiekszosc na maszyny..
chyba w totka zaczne grac :-D
 
witam

niedawno wstalismy, zjadłam śniadanko i do kompa
mąż mówi że to uzależnienie :-)

heksa dzieki - tak jeszcze troszkę i będę mogła przytulić moją malutką
z jednej strony tak bym chciała już, ale jeszcze troszkę musi posiedzieć
a ja musze przygotować dla niej kącik
Z finansami rozumiem, jestem na zwolnieniu, płaci ZUS
wiec lepiej żeby mała posiedziała jak najdłużej, to będą pieniążki
nawet na wózek.
Matka siedząca w domu z dziecmi - niestety w Polsce nie ma za dobrze
co my za to mamy że wychowujemy dzieci i dbamy o dom???:wściekła/y:

Co do pory roku - jedno dziecko mam z grudnia, drugie z maja, w maju było super, ale cięzko cos zaplanować
w 2011 też próbowałam i co... jak zaszłam w ciąże to poroniłam
można spróbować, ale i tak jak przyjdzie na nas chwila to wtedy zaciążymy

Muszę iść ogarnąć kuchnie, a potem mały chce na chwile do dziadków
więc albo autobus, albo mąż nas zawiezie

Króliczek Ty pieczesz ciasta? dobrze rozumiałam??
a może rozreklamowac się w internecie, jakaś strona ze zdjęciami własnych wyrobów??

z tymi dziurami w biszkopcie - ale się uśmiałam - te nasze bąki - wiem że Tobie do smiechu nie było
 
zgadzam sie z wami, ciezko ma kobieta w domu a szczegolnie w polsce, a potem sie skarza ze coraz mniej dzieci i coraz mniej kobiet decyduje sie by je miec bo jak nie ma kasy to skad panstwo nie pomoze a tylko krytykuje
 
Kroliczek powiadasz w totka zaczniesz grac :-D
A jakbys miala zamowienie z innego miasta na jakies ciasto to tez bys go zrealizowala ? i ewentualnie jak go bys dostarczyla,kurierem ? i mniej wiecej cene za ciasta masz jednakowe itd a i jakiej wielkosci robisz ciasta ,jesli mozesz to napisz :tak:

Monico a na ktorego masz termin ? ja mialam na 16tego lutego a maly urodzil sie 4tego :-p
 
tak Monico pieke ciasta na zamówienie.. Jestem zawodu cukiernikiem.. Myslalam otym by w sklepie sprzedawac swe wyroby ale nie moge powod brak dzialalnosci. a puki niemam odpowiedniego lokalu bo w domu niemoge:dry: to tylko dla osob prywatnych.. z okolicy..
i tak wykorzystuje to co nie produkuje najblizsza piekarnia.. i sama pieke
ale łatwo nie jest bo produkty drogie..
 
pieke glownie na blach prostąkotnych 25 na 35 cm.. choc to zalezy od zamawiającech na jakiej blaszcze chce..
Mam panią ktora chce zawsze jablecznik kruchy.. na blaszce kwadratowej to jest 25 na 25 cm.. bo sama jest..
ceny w zaleznosci od ciasta..
Karin jak tylko odłoze jakies pieniazki to sie odezwe ;-) bo oferta jest ciekawa ;-)
 
wow,ale tu dzisiaj ruch :szok::-D..co mnie bardzo cieszy ;-)
Kroliczek zdrowka dla mlodego !! a napisz na bb w watku regionalnym z twojego miasta,ze robisz ciasta..moze dziewczyny odezwia sie do ciebie i bedziesz miala wiecej zamowien :tak:;-)
Heksa nie doluj..chociaz wiem jak jest ciezko..nam tez sie nie przelewalo..i doskonale cie rozumiem,wyplata byla i za chwile jej nie bylo,a w lodowce pingwin :-:)wściekła/y: oby szybko wyjazd do de wypalil i wsio bylo dobrze &&&& ;-)
Edyta cos sie ostatnio miajmy :confused:
ja juz musze zmykac a wieczorem mam wychodne..:-),takze kochane bede jutro ,buzka :tak:;-)
 
reklama
Kroliczku jak ja Ci zycze tej wlasnej cukierni…….
Nie przestawaj marzyc, trzeba Wierzyc bo marzenia czasem się naprawde spełniają

Monico oczywiście niech coreczka siedzi w brzuszku jak najdłużej
A ja będę ciagle powtarzac jak Ci zazdroszcze a jak się już ksiezniczka urodzi to będę jeszcze bardziej zazdrościć
Czasem mi brakuje w domu takioch ubranek rozowych, z kwiatuszkami, z falbankami….
Wszystko u nas niebieskie i z autkami

Madlen wychodne powiadasz :)
Baw sie dobrze!!!!!!!


Lece do szkoly po starszego i zaprowadzic go na basen na zajecia, a zaraz potem po mlodego do przedszkola i z powrotem na basen
odezwe sie jak juz uda mi sie wrocic do domciu
 
Ostatnia edycja:
Do góry