reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Edytko tulam mocno

Ja tez mam dziś taki średni humor....

Miałam taką cichutką malutka nadzieję, że tym razem może się udało...
Ale zrobiłam teścik, no i jest tylko jedna krecha. Tak przypuszczałam, chciałam się jednak upewnic więc zrobiłam teścik o dwa dni wcześniej niż powinnam.

No trudno się mówi, tak widocznie miało być...

Jak tylko będę miała następne dni płodne to będę atakować męża..........

No w końcu się musi udać prawda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam kurcze śniło mi się że jestem w ciąży i miałam taki wielki brzuch lekarz mówił że to normalne ale przy porodzie okazało się że to bliżniaki a ja do lekarza że nie moge wziąść 2 bo mi do sypialni się nie zmiescza 2 łóżeczka i się obudziłąm
 
Zeberka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło gdy Cię tu zobaczyłam :-D:-D:-D Gratuluje synusia :-D imię już wybrane? Popatrz już 25 tydzień.
Oj trzymaj trzymaj kciuki trzymaj !!!
 
asia niezły sen:-) mi się dziś śniła dziewczynka machająca do mnie ręką i ten sen już któryś raz się powtórzył:tak: a byłam dziś na wizycie i pani doktor po raz drugi potwierdziła że będzie syn - więc co ta dziewczynka tak za mną cho:baffled:dzi? edyta dziecko planowaliśmy ale płci już nie bo w domu już mam parkę więc mi to było obojętne ale jakoś od początku mam przeczucie na syna:-) heksa ja pochodzę z Tychów i też tam rodziłam i nie narzekam -chociaż 1 poród w spartańskich warunkach był bo porodówka była w remoncie ale położne miałam w obu porodach super:-) a koleżanki rodziły w Pszczynie i też chwalą;-) a ty gdzie rodziłaś? syneczki imię wybrane Sławuś:-)
 
Zeberka ja też pochodze Tychów :tak:
i też dwa porody w tyskim szpitalu zaliczyłam :-)
ten pierwszy gorzej wspominam ale to juz inna bajka... bo dziecko było źle ułożone...
ale ogólnie jesli mi będzie dane to trzeci do trzeciego porodu tez pewnie do Tychów pojadę :laugh2:



no ale na razie dane mi nie będzie.....
właśnie przyszła @ :wściekła/y:
o kilka dni za wcześnie! :szok:

muszę jednak iść do lekarza wybadać co to się z tymi moimi cyklami dzieje, jeden ma 24 dni a następny 34 i tak na zmianę :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Heksa Bardzo mi przykro ze teraz sie nie udalo,wiem ze ciezko jest trafic jak sie ma tak rozlegulowany cykl bo ja do niedawna tak mialam po tabsach :zawstydzona/y: a Ty niedawno bralas jakies tabletki ? bo moze to przez nie cykl Ci sie poprzestawial ?


Zeberka no tak jak masz juz parke to planowanie bylo zbedne ,a do Slawcia mam slabosc ,mam cudownego kolege ktory ma tak na imie i zloty z niego chlopak :-)
 
Witam czy moge sie do was przylaczyc? :) bo ciezko znalezc bratnie dusze, ktore planuje 3 czy 4 dziecko :) a tak to zawsze razniej miec gdzie popisac, poradowac sie szczesciem innych, pozalic jak cos nie wychodzi itp :) POwinnam sie chyba grzecznie przedstawic ;) mam na imie Martyna mam dwie corki Nadie i Livie. Livcia to moje lekarstwo na rozdarte serce po straci blizniaczej ciazy w 8 tygodniu, dziecko to najlepsze lekarstwo na rozdarte serce matki po stracie. A teraz marze o synku do kompletu :) ale jak sie uda i zajde w ciaze, to jak bedzie dziewczynka to tez bede szczesliwa ;) wazne by bylo zdrowe i po prostu bylo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martika witamy :-)

Pewnie ze mozesz do nas dolaczyc,bardzo sie cieszymy ze nasze grono jest coraz wieksze ... Bardzo mi przykro ze stracilas dwie malutkie istotki ale napewno przyszle dzieciatko wynagrodzi Ci to cierpienie ktore przezylas ,oczywiscie mam nadzieje ze tym razem bedzie upragniony synek ;-)
Ja tez mam za soba jedno poronienie ale najmlodszy synek otarl lze z przyslowiowego policzka po tych przykrych wydarzeniach .
 
Do góry