reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Hej dziewczynki gdzie jestescie ??


Wiktoria bo Martynki to sa fajne dziewczynki ;-)


Mam nadzieje ze po weekendzie bedzie tutaj wiekszy ruch...


Dobranoc
 
reklama
Edytko spałyśmy :-D:-D:-Dja wczoraj do północy oglądałam Ciąża z zaskoczenia no mówię wam popłakałam się na maksa jak te śliczne dzieciątka się rodziły :-) piękny obraz narodzin dzidziusia.

My juz po kościele troszeczkę nakurzyło śniegu ale jest nawet ok.Zaraz na dwór idziemy znaczy dzieci bo ja będę gotować.Miłej niedzieli :-)
 
Hej

Wiktoria na ktorym kanale jest ten program ,kiedy i o ktorej ? bo ja kiedys go ogladalam no ale nie wiem kiedy puszczaja ;-)

No moj maz dzisiaj w domku ,ale jak narazie bawi sie z dzieciakami wiec ja korzystam :-p
 
Edytka ale historia z tą ciążą siostry………….
A siostrzeniec ma piękne imię……. Adaś………. Tak jak mój synuś :yes:

Wiktoria zakochałam się w zielonej bransoletce!!!!!!!! :-p
Czy jest szansa na jakieś kolczyki do niej do kompletu?
No zakochałam się po prostu……..
I jeszcze te kolczyki trójkąciki ze srebrną kulką mi się strasznie podobają :-)
Czy do nich bransoleteczkę można domówić i np. wisiorek taki na łańcuszek?

A co to za program „ciąża z zaskoczenia?”
Muszę poszukać na jakim programie i kiedy można go obejrzeć bo już sam tytuł mi się bardzo podoba………..

Ja kiedyś oglądałam namiętnie codziennie rano taki program o porodach, w niemieckiej telewizji…. Każdy program był tak nakręcony, że na koniec odcinka rodził się jakiś maluszek, a czasem nawet dwa w ciągu jednego programu… Oglądałam to z wielkim przejęciem, z zapartym tchem i ze łzami w oczach…. A co tam ze łzami – ja ryczałam jak bóbr kiedy pokazywali, że się szczęśliwie jakieś dzieciąteczko urodziło!!!!! Strasznie przeżywałam te odcinki, bo pokazywali właściwie jak tak naprawdę wygląda rzeczywisty poród… Ale muszę przyznać, że dzięki temu kiedy ja sama znalazłam się na porodówce, to mniej więcej wiedziałam co i jak mnie czeka…. Tyle tylko, że w tv oglądałam porody w niemieckich klinikach, a sama rodziłam w polskim szpitalu, a jak wiadomo u nas rzeczywistość jest nieco inna…….

Teraz doczytałam, że na TLC ale ja nie mam :no: :wściekła/y:
zaraz przeszukam internet, może ktoś gdzieś wrzuca te odcinki i można oglądnąć.......... bo bardzo bym chciała :zawstydzona/y:
 
Heksa dziękuje bardzo wysłałam Ci pw na temat biżuterii.
Co do filmu ciąża z zaskoczenia naprawdę można się popłakać jest tak wzruszający że szok.Tylko nie wiem czy na necie jest ja byłam na stronie TLC ale tam nie było :no:
 
czesc dziewczynki:(mam chwilke wiec wpadam i juz zaraz nadrabiam co tu naskrobalyscie:)

u mnie kochane bez zmian:-Di juz nie wiem co myslec,hihi,w pracy wlasnie wymyslilam ze moze przekwitanie mi sie zalaczylo???:szok::szok::szok:ale to zart bo mam 31 lat wiec mam nadz ze to nie to jeszcze:crazy:
no ale nie wiem co myslec bo 2 jak nie bylo tak nie ma,tempka dzis spadla minimalnie ale tez wczesniej mierzylam z 37,3 na 37,3 wiec ciutke..rano mialam troche skurczy tak jak na @ ale jak poszlam do pracy i sie konkretnie rozruszalam to wszystko przeszlo..i co ja mam myslec?to juz 40dc,przed wczoraj robiony test nie wykazal 2 kresek wiec d...blada:(:) :confused2::baffled: no i teraz poki co moge sobie gdybac...nigdy w zyciu nie mialam takiego dlugiego cyklu,chyba ze w ciazy..jak polece do polki to biegiem do lekarza zobaczyc coo tam sie dzieje ze sie tak poprzestawialo,ale to dopiero za dwa tyg...wiec mam nadz ze jakos to sie w tym czasie samo wyjasni..
 
no ja tez nie licze na ciaze..mysle ze test juz by pokazal chociaz slabiutka kreseczke a tu nic..kurcze tylko jak pozniej w ta owulke znowu trafic po takiej przerwie:szok:nic,trzebabedzie zdac sie na testy owul...
 
reklama
no ja tez nie licze na ciaze..mysle ze test juz by pokazal chociaz slabiutka kreseczke a tu nic..kurcze tylko jak pozniej w ta owulke znowu trafic po takiej przerwie:szok:nic,trzebabedzie zdac sie na testy owul...
Dasz sobie radę :-) A ja Ci powiem że ja w tych dniach płodnych i owulacjach jestem zielona jak sciana :-D
 
Do góry