reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

przeczytałam do końca "Dotyk Crossa"
jak dla mnie... zbyt duże podobieństwo do Greya.
owszem można przeczytać ale czasem drażni mnie słownictwo. piękny, romantyczny opis aktu miłosnego a tu nagle słowa-określenia męskiego członka i kobiecej waginy- dość wulgarne, które mi po prostu nie pasują.
książkę czyta się łatwo, szybko i powiedzmy, że przyjemnie.

kolejna część chyba dopiero wychodzi w lutym więc nie wiem co czytać teraz.
może te 80dni ?

albo zrobię sobie przerwę od takiego gatunku i przeczytam coś innego ?
 
reklama
Zgadzam się, że Jak ktoś czytał Zmierzch to wtedy może Bree czytać, bo tak to jakby historia znikąd :)
I Sergi jeśli myślisz o "wyrzuceniu" tej ksiązki, to chętnie przygarnę :D

A gra o tron super i też ciekawi mnie książka, ale czytając recenzję Cejrowskiego, że można śmiało zacząć od 300 strony czy jakoś tak, to mnie zniechęca, bo nie lubię tak długo czekać na jakiś rozwój akcji. Podobno dużo jest bohateró i ich przedstawiania, że się nawet czytelni miesza z początku kto jest kim :)

A z seriali to polecam: Suits (W garniturach), Mentalista i Lie to me :) Pierwszy sezon siostry jackie też był przyjemny (jak ktoś lubi medyczne seriale).
 
Dagne to poproszę o adres, u mnie tylko kurz zbiera i coś czuję, że się do niej nie zmuszę ;-) A Gra o Tron faktycznie ma całą masę bohaterów, ale pomimo że oglądałam pełne 2 sezony, książkę chcę przeczytać... Może mi będzie łatwiej się połapać ;-)



Ale mi się marzy, żeby powstała jeszcze jedna część Greya... albo z pięć najlepiej ;-)
 
Sergi, niewkluczone - sam koniec zastanawiał, czy czasem autorka czegoś już nie wymyśliła - "To tyle... Na razie"
Podobno ma być coś z perspektywy Christiana, jak ostatnie strony 3 części. No zobaczymy.
 
Tak jak już pisała dagne ja też lubię Mentaliste-jestem na bieżąco i tylko czekam aż pojawi się odcinek w stanach:cool2:.
Oczywiscie namiętnie oglądam Chirurgów. Mój mąż lubi jeszcze "Homeland" - mi brakuje już troszkę czasu.
 
Kota - zgadzam sie z Tobą w 100% Sex w wielkim mieście jest dobry na wszystko!

teraz oglądamy "W garniturach" oraz czekamy na nowy sezon "Homeland"

Inka - Ty mówiłaś cos chyba, że lubisz kryminały (chyba, że cos pomyliłam) wiec moze przypadnie Ci do gustu powieść szpiegowska "Nielegalni" - mojemu męzowi bardzo się podobała! teraz czyta kontynuację...
 
Sergi a moze dasz jeszcze szansę Bree Tarner..? Jesli nie czytalam Zmierzchu to pora nadrobic, bo ksiązka wciąga nie mniej niz Grey. Naprawdę :)
Tez bym sie nie obrazila gdyby Autorka napisala jeszcze chociaz z jedną częsc.
Zostalo mi jakies 100 stron ostatniej a jak skoncze zabieram sie za "kwiaty na poddaszu"
 
ja czytałam kiedyś (jak byłam w ciąży) wszystkie części tej Sagi Zmierzch i szczerze to wciągnęła mnie na maxa, podobnie jak Grey ale się zdziwiłam bo to zupełnie nie moja bajka. Wampiry i inne takie :-)
filmu nie oglądałam- więc może się skuszę żeby mieć porównanie do książki.
i może też przeczytam to Bree...

teraz czytam Malowanego Ptaka a następny w kolejce czeka Podarunek (po namowie Milvy i Phelanii)

z seriali to Kocham!!! Sex w wielkim mieście, Desperatki, Hausa i oczywiście inne typu Grace Anatomy...
 
Film Zmierzch jak dla mnie totalna porażka, strasznie przewidywalny i w ogóle zero akcji... a , że mam tak , że jak najpierw zobacze film, to potem trudno mi sięgnąć po książkę, to sobie darowałam.

Jeżeli ktos nie czytał sagi Wiedźmina Sapkowskiego, to polecam !!! Filmu lepiej nie oglądać:wściekła/y:
 
reklama
Podpisuję się pod komentarzami o tym, że "zmierzch" wciąga i czyta się go przyjemnie bardzo. Też nie lubiłam tematu wampir itd ale polecam sagę.

A podobno 1 część greya jest ciut na motywach zmierzchu - w sumie jest troszkę podobieństw- uchronienie jej przed rowerzystą, a Belli przed samochodem, Grey jak Edward ciągle mówił: lepiej się trzymaj ode mnie z daleka, jestem zły itd no i sporo razy użyła james słowa "zmierzch" u siebie. Grey sexy, Edward też, każda kobieta czerwieniła się na ich widok itp, Edward czytał w myślach (tylko nie belli), a Christian zazwyczaj dokańczał toki myślowe Anastasi, jakby jej czytał w myślach. Rózne są podobieństwa, ale gdzieś czytałąm, że jest jeden schemat i autorzy korzystają w zarysów historii, a reszta jest zależna od ich wyobraźni :)

Aha jak ktoś lubi thrillery, akcje itp to polecam Millenium. Jest też film na jej podstawie - Dziewczyna z czarnym tatuażem czy jakoś tak.
 
Do góry