reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam problem , potrzebuję rady ...pomocy

Werczix

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2022
Postów
20
Cześć wszystkim, jak wyżej w temacie potrzebuję kobietki od was rady-pomocy. Obecnie jestem w ciąży 7tyg+6dni , z tym że nie czuje kompletnie nic zero emocji i radości z tego ,że jestem w ciąży . Mam trudna sytuację i życiową i finansową,gdyż obecnie jestem bez pracy nie przebywam na żadnym L4. Z partnerem podejmujemy raczej decyzję o rozstaniu, jeśli do tego dojdzie będę musiała wrócić w swoje rodzinne strony ,niestety bez wsparcia rodziny ..rodzice mieszkają na co dzień w Niemczech ,jesteśmy ze sobą stosunkowo krótko niestety różnica charakterów i poglądów.. O ciąży raczej nie myślę w pozytywach a wręcz na odwrót ... Czy jestem bez serca? :( nie wiem co robić , chciałabym żeby ciąża to był zły sen . Wiem ,że to wariactwo ale czy na podstawie mojego złego psychicznego samopoczucia i naprawdę dziwnych myśli lekarz mógłby zadecydować o poronieniu... ;(
 
reklama
Myślę, że na NFZ to się może nie udać. Może pozostałe dziewczyny z forum podpowiedzą inne rozwiązania lub organizacje, które mogą Ci pomóc (ja niestety nie orientuje się w tym temacie)
 
Sama nie wiem jak temat mogę ugryźć.. :( obecnie chciałabym albo spać i nie wstawać z łóżka i nigdzie nie wychodzić :(
 
Cześć wszystkim, jak wyżej w temacie potrzebuję kobietki od was rady-pomocy. Obecnie jestem w ciąży 7tyg+6dni , z tym że nie czuje kompletnie nic zero emocji i radości z tego ,że jestem w ciąży . Mam trudna sytuację i życiową i finansową,gdyż obecnie jestem bez pracy nie przebywam na żadnym L4. Z partnerem podejmujemy raczej decyzję o rozstaniu, jeśli do tego dojdzie będę musiała wrócić w swoje rodzinne strony ,niestety bez wsparcia rodziny ..rodzice mieszkają na co dzień w Niemczech ,jesteśmy ze sobą stosunkowo krótko niestety różnica charakterów i poglądów.. O ciąży raczej nie myślę w pozytywach a wręcz na odwrót ... Czy jestem bez serca? :( nie wiem co robić , chciałabym żeby ciąża to był zły sen . Wiem ,że to wariactwo ale czy na podstawie mojego złego psychicznego samopoczucia i naprawdę dziwnych myśli lekarz mógłby zadecydować o poronieniu... ;(

W Polsce niestety jeszcze żaden lekarz na NFZ czy prywatnie Ci nie pomoże.
Ale są świetne dziewczyny, które Cię zrozumieją Link do: Aborcyjny Dream Team
Zgodnie z prawem możesz usunąć sama swoją niechcianą ciążę
 
W Polsce niestety jeszcze żaden lekarz na NFZ czy prywatnie Ci nie pomoże.
Ale są świetne dziewczyny, które Cię zrozumieją Link do: Aborcyjny Dream Team
Zgodnie z prawem możesz usunąć sama swoją niechcianą ciążę
Czy to jest legalne? Echh . Dodam , że jako niemowlę urodziłam się sama z dziurką w sercu,która zagoiła mi się samoistnie z opowiadań mamy ,ale nie wiem czy to jest dziedziczne i czy wiąże się z ryzykiem że dziecko by się urodziło z jakimiś wadami itd. od 3-msc życia chorowałam na astmę, w tym momencie zaleczona. I mam niedomykalność zastawki mitralnej
 
Czy to jest legalne? Echh . Dodam , że jako niemowlę urodziłam się sama z dziurką w sercu,która zagoiła mi się samoistnie z opowiadań mamy ,ale nie wiem czy to jest dziedziczne i czy wiąże się z ryzykiem że dziecko by się urodziło z jakimiś wadami itd. od 3-msc życia chorowałam na astmę, w tym momencie zaleczona. I mam niedomykalność zastawki mitralnej

Tak. Legalne.
 
Cześć wszystkim, jak wyżej w temacie potrzebuję kobietki od was rady-pomocy. Obecnie jestem w ciąży 7tyg+6dni , z tym że nie czuje kompletnie nic zero emocji i radości z tego ,że jestem w ciąży . Mam trudna sytuację i życiową i finansową,gdyż obecnie jestem bez pracy nie przebywam na żadnym L4. Z partnerem podejmujemy raczej decyzję o rozstaniu, jeśli do tego dojdzie będę musiała wrócić w swoje rodzinne strony ,niestety bez wsparcia rodziny ..rodzice mieszkają na co dzień w Niemczech ,jesteśmy ze sobą stosunkowo krótko niestety różnica charakterów i poglądów.. O ciąży raczej nie myślę w pozytywach a wręcz na odwrót ... Czy jestem bez serca? :( nie wiem co robić , chciałabym żeby ciąża to był zły sen . Wiem ,że to wariactwo ale czy na podstawie mojego złego psychicznego samopoczucia i naprawdę dziwnych myśli lekarz mógłby zadecydować o poronieniu... ;(
Nie, nie jesteś bez serca. Jesteś w bardzo trudnej sytuacji i zgłoś się do organizacji w/w. Ewentualnie poszukaj psychologa, z którym jeszcze będziesz mogła porozmawiać. Być może organizacja ci da takie wsparcie.

Trzymaj się.
 
Dziewczyny ,teraz byłam się wykąpać i na bieliźnie zauważyłam jasno brązowe upławy. Wcześniej było w trakcie dnia ok ,gdy korzystałam. To normalne czy coś się dzieje?
 
Dziewczyny ,teraz byłam się wykąpać i na bieliźnie zauważyłam jasno brązowe upławy. Wcześniej było w trakcie dnia ok ,gdy korzystałam. To normalne czy coś się dzieje?
Upławy, plamienia czy nawet krwawienia nie musza świadczyć o tym, ze zaraz poronisz. Tak może poprostu być.
 
reklama
Wiedz że masz wybór. Niestety, lekarz może nie wesprzeć Cię w taki sposób w jaki potrzebujesz.
Przerwanie swojej własnej ciąży jest legalne.
Masz osobę z którą mogłabyś porozmawiać, taką która wysłucha, nie narzuci niczego? Jesli nie to ADT oferują wsparcie psychologiczne i możesz poznać swoje możliwości.


https:// www.instagram. com/p/C-FojOho4rO/?igsh=MXFwYjMzaHl1empldg==
 
Do góry