reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

haha matusia z tym "gazem" to trafiłas :D mój M musiałby to przeczytać to by się posiusiał ze śmiechu, bo ze mnie nie dosyć, że niedzielny kierowca, to jeszcze w ciąży idealnie przepisowo jeżdżę i tylko się dziwię, dlaczego wszyscy mnie wyprzedzają ;) To co to dopiero będzie po porodzie ;) ło matko, z góry przepraszam wszystkich driverów ;))))
 
reklama
a ja się muszę Wam przynać nieskromnie że całą ciąże trzymałam odpowiednią dietę a na koniec się psuje :( może nie jem niezdrowo, raczej nigdy nie jadałam, ale mam słabość do tych wszystkich nowalijek no a wiem, na czym one rosną ... ale jak tu sobie odmówić ???
już nie mogę patrzeć na sery, płatki, mleko, gotowane warzywa, jugurty i kanapki z szynką ... i zajadam sie ogorkami gruntowymi, rzodkiewką i "młodą" marchwią, a od dwóch tygodni jestem w stanie zjesc po calym arbuzie na dzień no i wrocilam moja milosc do slodyczy - wczoraj przywiozlam z Krakowa piekny sernik z polewie czekoladowej i juz go nie ma; chcialabym jeszcze doczekac się gruntowych truskawek i pierwszych czereśni, ach!

wydaje sie ze juz nie wiele czasu ale boje sie ze tymi eksperymentami zaszkodzę małej, no ale widze że nie jestem sama zastanwiajaca sie nad tym że wlewam colę do butelki z pokarmem:), choć na takie obrazowe przedstawienie skutków nie wpadłam, hehe Brawo dla bra00721!
 
Kocham szparagi... tylko ten zapach potem w ubikacji, powala :-D

A syrop można wymieszać z wodą gazowaną mineralną :-p
 
Matusia zapraszam na wypieki: mam makosernik, szarlotkę i babkę w polewie czekoladowej:-)
A tak poza tym wyhaczyłam gdzieś w gazecie przepis na sałatkę i okazała się przepyszna i prosta. Podaję przepis dla smakoszy:
* 1 kapusta pekińska
* 1 podwójna pierś z kurczaka (albo inny kawałek drobiowy)
* 1 puszka ananasów
* 1 puszka kukurydzy
* 150 g rodzynek
* majonez,sól,pieprz
Kapustę myjemy i kroimy, pierś kroimy w kawałeczki i gotujemy z odrobiną wegety lub na bulionie, rodzynki parzymy wrzątkiem (żeby spęczniały), ananasy kroimy w kosteczkę, kukurydzę odsączamy. Wszystko razem mieszamy z solą,pieprzem i majonezem. Na prawdę jest pyszna,tylko trzeba odczekać trochę,żeby przeszła składnikami :tak:
 
Persefona fajny przepis, będę musiał wypróbować....
U mnie dziś nuggetsy z kurczaka, pieczone ziemniaczki i sałatka (sałata lodowa, rzodkiewka, ogórek, pomidor, szczypiorek taki z malutką cebulką z oliwą, odrobiną octu solą i pieprzem... pycha a go grilla jak smakuje....)...
 
mniam ale robicie pysznosci :)
A u mnie dzis bylo Chili con carne
Ostatni raz sobie pozwoliłam, teraz juz dlugo pewnie nie zjem, bo to ostre i fasola.. Ale czuje ze pekne chyba :)
 
salsera....ale mi narobiłas ochoty na jagody z cukrem, a wchodząc w szczegóły na domowe pierogi z jagodami, osz ty!!!!!
 
reklama
Do góry