reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Tylko czasem was podczytuje, jestem pelna podziwu i bardzo wam kibicuje. Mam 38 lat, wiec do 40 jeszcze troche i w 36tc. To bedzie nasze pierwsze dziecko. Za nami 2 poronienia i ... nam mowiono, ze nie bedziemy miec dzieci. Stad wiem, ze wasza wytrwalosc przyniesie owoce. Szczesliwych swiat

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!! My P.O. 35 chyba silne jak na 1 ciaze;) ja37 pierwsza i 6’mscy po’ niej druga;) i w dodatku corka teraz chlopczyk no szok 14tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny nie poddawajcie się i walczcie ile wam sil wystarczy ja tak jak juz mowilam to moj ostatni cykl staran i rano bylam na monitoringu zeby sprawdzic czy zastrzyk zadziałał i mam ogromne nadzieję że sie udało. ..i moj gin dzisiaj powiedzial mi ze ostatnio ma sporo pacjentek w wieku 40+ w ciazy i sa to zdrowe donoszone dzieci.
Co u Ciebie kochana? Udało się?????
 
U mnie niestety po raz kolejny wielka porażka. ...koniec roku koniec starań ....ten cykl odpoczywam i wracam do antykoncepcji ale trzymam za was kciuki✊✊✊ za wasze upragnione dwie kreski✊✊ i za zdrowe dzieciaczki ktore się juz niedlugo urodzą
 
Ja po nowym roku mam wizyte zobaczymy czy te dwie kreski to moja kruszynka.
A nic nie pisałaś, że zobaczylaś dwie kreski!!!!
Mogę gratulować???

U mnie niestety po raz kolejny wielka porażka. ...koniec roku koniec starań ....ten cykl odpoczywam i wracam do antykoncepcji ale trzymam za was kciuki✊✊✊ za wasze upragnione dwie kreski✊✊ i za zdrowe dzieciaczki ktore się juz niedlugo urodzą
Qrcze... szkoda... Ale zaglądaj do nas!!!

Ja dzisiaj po monitoringu jak zwykle pełna nadziei... Oba pęcherzyki pękły, endometrium pięknie urosło. W piątek było 6 mm a dziś 11 mm :D
Pewnie za 10 dni nadzieja zgaśnie, ale trudno...
 
reklama
A nic nie pisałaś, że zobaczylaś dwie kreski!!!!
Mogę gratulować???


Qrcze... szkoda... Ale zaglądaj do nas!!!

Ja dzisiaj po monitoringu jak zwykle pełna nadziei... Oba pęcherzyki pękły, endometrium pięknie urosło. W piątek było 6 mm a dziś 11 mm :D
Pewnie za 10 dni nadzieja zgaśnie, ale trudno...
Zrobilam test przed świętami 2 kreski są a co z tego wyniknie to zobaczymy wizytę mam na 2 stycznia. Objawów jako takich to niemam. Sama juz nie wiem.
 
Do góry