reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Wróciłam z zakupów :-)
Kupiłam:
- komodę sosnową 4-szufladową na ubranka dziecięce
- półkę sosnową nad komodę, na zdjęcia, maskotki
- wanienkę niebieską, dużą ze stojakiem
- fotelik do samochodu
- przewijak
- okrycie kąpielowe oraz myjkę
- termometr - żabkę do kąpieli
oraz zamówiłam wózek X-lander :-D. Wydałam majątek hihihi!

Przyszła też paczka od timur00: dwa prześcieradła, majtki poporodowe (co to za szmatka-siatka??), laktator, ceratka do łóżeczka i podkłady do przewijania.

Czyli większość zakupów już za mną. Teraz zostały mi przede wszystkim kosmetyki do kąpieli i kompletowanie torby do szpitala.
Chyba domówię jeszcze ten komplecik do wózka co zamówiła Ewa. Dość porządnie wygląda.
Macie jakieś namiary do poduszki do łóżeczka, takie płaskie na pierwsze miesiące??
 
reklama
Ja też nie zamierzam kupować pasa ściągającego. Chociaż z drugiej strony chciałabym już jakoś wyglądać na chrzcinach, zwłaszcza, że nie za bardzo będę miała co założyć! Wszystko będzie pewnie za małe!!!:-(
 
anka26,07 - nie mam pojęcia. Takie drobne zakupy zostawiłam na sam koniec. A takim maleństwom daje się smoczki czy dopiero po jakimś czasie?
 
Anna79 z tego co sie orientuje to na samym poczatku chyba sie nie daje zeby dzidzia umiala dobrze ssac piers

Wlasnie myslalam o Avancie chyba wiekszosc rzeczy bede z Avantu kupowala bo nawet butelek nie mam ani laktatora ani sterylizatora MASAKRA!!!!
 
reklama
Wlasnie myslalam o Avancie chyba wiekszosc rzeczy bede z Avantu kupowala bo nawet butelek nie mam ani laktatora ani sterylizatora MASAKRA!!!!


ja butelek sterylizatora tez nie kupuje narazie, mama zamiar:-):-):-)do 4 miesiaca podawac tylko piers,potem lyzeczka zupki, mam nadzieje ze nie bedzie potrzeby, tak bylo z Krzysiem, dokarmialam łyżeczka a jak skonczyl rok pil ze specjalnego kubeczka,ominely mnie wszelkie smoczki i butelki:-):-)
 
Do góry