reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
Negri - dziękuję za wyprawkę w Excelu!!! :rofl:


Ja mam zamiar stosować przede wszystkim pieluchy tetrowe, z tego co się orientuję to w takim wypadku wypada mieć około 40 sztuk. Pampersy będę zakładać dziecku tylko na spacery.
 
Anno proszę bardzo :-) i podziwiam skoro zamierzasz stosować pieluszki tetrowe ja chyba nie miałabym cierpliwości ;-)
 


A co do podkładania ceratki pod prześcieradło, to jestem zdecydowanie za, nie tylko jeśli chodzi o zasiusianie, ale również ulewanie... Mojej Wice ulewało się często i jak pomyślę, że miałoby to wsiąkać w materacyk i potem rozsiewać woń po mieszkaniu to dziękuję bardzo, wolę, że tak powiem zapobiegać...

widzisz mi Ola nie ulewała-odrobinkę po karmieniu jak ją nosiłam i tyle..materac mam czysty i pachnący jak nowy-a i tak go będę wietrzyła i prała ten pokrowiec...
 
Ja mam zamiar stosować przede wszystkim pieluchy tetrowe, z tego co się orientuję to w takim wypadku wypada mieć około 40 sztuk. Pampersy będę zakładać dziecku tylko na spacery.

podziwiam i z dobrego serca...40 sztuk to może być ciut za mało-aczkolwiek nie wiem...jak czytałam to tak 50-60 sztuk to realna ilość...
 
Co do "pieluchowania" bioderek to slyszalam (od pielegniarki z OITON), ze to ma sens gdy sa jakies problemy z bioderkami. Jak jest wszystko ok. to nie ma takiej potrzeby. Podklady pod przescieradlo u mnie napewno beda !! A co do pieluszek tetrowych to mysle, ze przy blizniakach to chyba bym nie dala rady!!:szok: :szok: Juz policzylam, ze maluszek na dobe potrzebuje ok. 10 pieluch (w 1. m-cu) no nie?? Pomnozyc to na 30 dni i jeszcze na dwoje dzieci- ok.600 pieluch !!:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
Oj... chyba cos tu nie gra...Az tyle ??:confused: :confused: :confused: :confused:
 
reklama
Do góry