reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
zeberko - dziś Ci kupię "Dzidziusia" - wyślę jutro i może w piątek będziesz juz go miała :-) z tego co wiem jest w Polo Market i w Selgrosie :)

ewa - ekstra wózek... spodobał mi się :) kolorek super... aż popatrzę ile u mnie kosztuje... :-)

Anna - mam to okrycie (najlepiej chłonące wodę) i jest super... tzn. nie sprawdzałam jeszcze czy naprawdę ekstra chłonie wodę ale jest milutki w dotyku i dużo lepszy jakościowo od frotte, a pieluchy tetrowe to tak jak pisze capri weź lepiej te grubsze za 1,98zł
 
Ewa, nie zwróciłam wczesniej uwagi :) ale rzeczywiscie !!! Termin ten sam :)
Nie moge przeboleć, ze ten kocyk tak drogo kupiłam. Wydawało mi się, ze na allegro taniej powinno być... Inna sprawa, ze nie mam jak po sklepach chodzić, czasem uda mi się mężą namówić to mnie zawiezie, a i tak potem szybko do domu. Ostatnio w ogóle ciągle wysłu****ę, ze więcej leżeć powinnam. A ten twój kocyk to 110x140???

tak 110x140
 
dziewczyny czy uzywacie lub wzywalyscie perfum kalvina claina "ONE"
własnie kupilam i jestem oszolomiona zapachem
do tej pory zawsze mialam allure schanela( za bledy przepraszam)
 
Tak narzekałam na te flanelowe pieluchy, a tu niespodzianka - moja mama znalazła u siebie kawał flaneli w czerwone kaczuszki (niezłe zestawienie, co?;-)), okazuje się, że wystarczy go na 4 pieluchy, więc oprócz poszewki mamcia uszyje mi pieluchy :)

Ewa
, mój Mariusz kiedyś używał CK One, ja mam swoje typy od lat i tylko co jakiś czas dla urozmaicenia zmieniam zapach :)
 
Negri ja też poproszę tą wyprawkę w Excelu: Anna.exe@interia.pl

Alkmena - te za 1,98 już mam, kupiłam 20 sztuk i one też nie są za grube. U nas w sklepie pieluchy są za 1,88, myślałam, że trochę zaoszczędzę, ale jak są cienkie jak gaza to raczej się nie skuszę!
 
Dziewczynki, śliczne ciuszki i akcesoria :tak:. Też wkleję potem jakąś fotkę (późnym wieczorem).
Nazbierało mi się trochę pytań do tych bardziej doświadczonych.
Kochane szopy pracze :-), chcę zrobić pierwsze pranko rzeczy Malutkiej (drugie pod koniec czerwca), żeby je już schować do nowej szafy. Czy do tego pierwszego prania też użyć proszku dla dzieci, czy też wystarczy "normalny" proszek, a dziecinny dopiero do drugiego? W jakich temperaturach pierze się rzeczy dla niemowlaka? Chyba nie trzeba (i nie można) wszystkich gotować? Które wygotować?
Pytanka łóżeczkowe: czy zakładać pod prześcieradło coś nieprzemakalnego? Co? Czy np. podkłady nie powodują odparzeń?
Pytanko pieluchowe: jak moja mama usłyszała, że zamierzam od początku stosować tylko Pampersy (wersja New Baby jest polecana już od pierwszych dni życia), to zaczęła coś mówić o konieczności tzw. szerokiego pieluchowania (dodatkową tetrą). Wiecie coś o tym?
 
reklama
Mila - ja robiłam pierwsze pranie w zwykłym proszku (Vizir). Na początku lipca jeszcze raz przepiorę te rzeczy tym razem w "Dzidziusiu". Położna mówiła, żeby najlepiej suszyć te rzeczy na słonku.

Pod prześcieradło założę ceratkę.
CERATKA -PODKŁAD DO ŁÓŻECZEK DZIECIECYCH+GRATI (193294569) - Aukcje internetowe Allegro

W sklepie babka też mi mówiła o zakładaniu dwóch pieluch na początek, także nie wiem jak to będzie z pampersami.
 
Do góry