reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Anna w jakim sklepie jest u Was Dzidziuś??? Kurcze ja szukam wszędzie i nic, zaglądam ju8ż nawet do takichj małych chemicznych sklepów... Kupiłam cypiska, ale jeszcze nie próbowałam...

Anulka śliczne kompleciki :)

Ankami jaka Ty spostrzegawcza jesteś!!! :) Nie dość, że pamiętliwa, to jeszcze sokoli wzrok :))
 
reklama


Ankami jaka Ty spostrzegawcza jesteś!!! :) Nie dość, że pamiętliwa, to jeszcze sokoli wzrok :))

Sokole wzroko, jak to się u mnie w liceum mawiało ;) i zapomniałaś, że dźwięki ponadprogowe słyszę ;) robot po prostu, nie człowiek ;-):-):cool2:

Poszukam u siebie tego Dzidziusia, bo też już dawno temu sporo dobrego o nim przeczytałam i jak gdzieś znajdę trop, to dam znać na forum.
 
Zebrra - żaden firmowy sklep. Taki zwykły, mały sklep dziecięcy.
Co mnie zdziwiło to niższa cena proszku niż ta podana w sklepie internetowym. Zazwyczaj jest na odwrót.

Ankami - faktycznie sokoli wzrok!! Czyli cesarka opierana na wadze wzroku odpada :-D
 
Ewa - EKSTRA!!! MUSZĘ GO MIEĆ!!!
A ogólne wrażenia jakie? Fajnie się go popycha?? Ta rączka jest przekładana czy nie? Masz do niego spacerówkę?? Można wiedzieć ile cię wyszedł? W necie jest za 1448 zł
 
Ewa, solidnie wygląda Twój wózek, ale najbardziej to mi się jego kolor podoba :tak:


Ankami - faktycznie sokoli wzrok!! Czyli cesarka opierana na wadze wzroku odpada :-D

Jaka cesarka??? toż ja się modlę, żeby tylko żadnego problemu i wskazania do cc nie było - chcę przeżyć ten ból, jak Mała będzie sobie wychodzić z tunelu :-);-)
 
no własnie super ten wozek tez taki chce jaki koszt? bo ja ogladalam u nas w sklepie z wozkami to koszt 899zł
 
reklama
Do góry